Wrocław i okolice - "nauka" strzelania

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

ciabatka
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 03:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Wrocław i okolice - "nauka" strzelania

Post autor: ciabatka »

Witam wszystkich pasjonatów,

mam taką nietypową sprawę, że chciałabym zrobić swojemu chłopakowi dosyć nietypowy prezent. Interesuje się on bronią (np. filmach), ale niestety tylko w teorii - może kilka razy miał okazję naprawdę postrzelać, uprawiał też paintball i coś jeszcze związanego z takim strzelaniem dla zabawy do siebie, a ja chciałabym aby liznął trochę tego w praktyce :)

Poszukuję więc miejsc lub osób, które zabrałyby go na strzelnicę lub w plener, opowiedziały o kilku rodzajach broni i dały mu oddać kilka strzałów. Albo może jakieś zaproszenie na Wasze spotkanie i zaznajomienie go z bronią, przekazanie kilku ciekawostek. Oczywiście odpłatnie.

Jeśli nie to na jakiej strzelnicy znajdę coś w tym rodzaju? Chodzi mi o to, żeby ktoś mu o broni opowiedział i udzielił kilku wskazówek, pozwolił oddać kilka strzałów.

Dodam, że to niespodzianka, a on jest już dawno pełnoletni i co tu dużo mówić - równy gość z niego - spokojny, miły, potrafi słuchać, jest inteligentny, a wiem, że miłośnicy czegokolwiek lubią opowiadać i pokazywać innym swoje cacka, więc nie ma obaw - on jest doskonałym obserwatorem ;)

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Konsul
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 17 marca 2010, 21:26
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konsul »

We Wrocławiu nie ma takiego miejsca, w którym się spotykają amatorzy strzelectwa pneumatycznego.
Może warto Go zapisać na zawody do Zabrza /23 maj/, tam by poznał sporo ludzi i zobaczył na czym to hobby polega.
Awatar użytkownika
drLecter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 472
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 11:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Malmö
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: drLecter »

Bzdury kolega opowiada...
Kol. KAT organizuje we Wrocławiu - LOK- Grupa Strzelecka Wrocław.
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=6303
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?p=948 ... e6dd#94897
We Wrocławiu jest grupa zapaleńców, którzy się spotykaja na strzelanie.
Cheytac
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 04 maja 2010, 15:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław/BSK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cheytac »

Mi się wydaje, że koleżanka ma na myśli chyba broń palną, w sensie "broń" a nie wiatrówki...a to duuuża różnica... :) 8-)
ciabatka
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 03:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ciabatka »

Chodzi mi o ciekawe spędzanie czasu i dziękuję (również z góry) za wszystkie propozycje :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Wrocław”