Byłe miejsce strzeleckie- Wilcza

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
panther2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 123
Rejestracja: 16 września 2006, 23:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: panther2 »

japigna napisał:
tylko nie wiem czemu nie mozna placić przy odbiorze.
Każda firma prowadzi swoją politykę finansową, moge przypuszczać (zaznaczam że jest to tylko mój domysł), iż sparzyli się na pseudo klientach, lub cos podobnego. Mecenatu to raczej nikt dziś nie uprawia prowadząc biznes...choc nie można tego powiedziec o Andrzeju :D
innymi słowy ...zaufało tysiące zaufaj i TY...jeżeli coś będzie nie tak z ewentualnym zakupem to masz jak w banku, że kasa wróci do Ciebie, lub towar zostanie wymieniony....każdy klient dla Ani i Andrzeja jest najważniejszy i sprawa jest załatwiana indywidualnie...
Niech Cie przekona mój przykład... kupiłem wiatrówkę na zamówienie, zgodnie z danym słowem wysłana firmą kurierską w poniedziałek, we wtorek wiatrówka u mnie, jak tylko wyszedł kurier za drzwi ...dryń dryń telefon dzwoni Andrzej czy przesyłka dotarła na miejsce i czy wszystko jest wporządku... Czy spotkałeś sie z taka obsługą kupując "on line"???

Co do firmowania PINIA to nieznam tego sklepu.

pozdro
P.S. Zadzwoń a dowiesz się co i jak, jeśli masz jakieś pytania.
FWB 300S Universal... i inne takie tam
pustelas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 279
Rejestracja: 31 marca 2005, 20:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Oleśnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pustelas »

AD Japiginia

Juz na poważnie :!: Zamówienia AK hobby realizuje po dokonaniu wpłaty. Znajomym często przed :galy: :galy: czas realizacji uzależniony jest czy jest po wyjeżdzie do niemcowa czy przed. Co by nie było nie jest przekraczalny w stosunku do deklarowanego na stronie. Co do rzetelności--- 100%.Sam kilkukrotnie przywoziłem klientom(po drodze było) aby mieli szybciej dostarczone :)
Reasumując :zdziw: Tylko zamawiać :!: i liczyć zaoszczędzone dukaty

z pozdrowieniem
Andrzej.
Grupa Strzelecka Dziki Zachód
HW100T+Viper 10x44 IR
japigna
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2007, 10:13
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: japigna »

Dzięki za polecenie, ale cwaniactwa tyle teraz się szerzy.Już dzwoniłem i faktycznie pani Ania jest cool.Mam pytanko, czy możecie jeszcze mnie obdarować swoją jak się okazuje bezcenną wiedzą i dać namiary na fachowca od wymiany sprężyny z orginalnej na wzmocnioną w HW 77K.Ania mówila że może uda się tą dmuchawke ściągnąć na początku przyszłego miesiąca na 1-2dni przed wyjazdem na dwa tygodnie w lasy Obornickie,a jest tam gdzie bezpiecznie postrzelać,sam na wymiane moge niemieć tyle czasu, a z tego co poczytalem na forum to nie jest takie hop siup.Pozdro ANDRZEJ Japi-Gna
Awatar użytkownika
panther2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 123
Rejestracja: 16 września 2006, 23:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: panther2 »

Kogo polecamy, proszę:

Senio:
http://forum-bron.pl/profile.php?mode=v ... ile&u=1756

Hogan:
http://forum-bron.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=653

napisz a dowiesz sie wszystkiego. Z teggo co wiem Hogana- Waldka niema do końca Lipca, A jak Senio-Darek stoi z czasem też trudno mi odrzec.

pozdrawiam
FWB 300S Universal... i inne takie tam
pustelas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 279
Rejestracja: 31 marca 2005, 20:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Oleśnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pustelas »

japigna pisze:l.Mam pytanko, czy możecie jeszcze mnie obdarować swoją jak się okazuje bezcenną wiedzą i dać namiary na fachowca od wymiany sprężyny z orginalnej na wzmocnioną w HW 77K. ANDRZEJ Japi-Gna
Najlepiej dogadaj się z Anią niech ją od razu wyślą do Darka(Senio). Darek robi różne czary ze sprezynami ;) . O tym możesz z nim porozmawiać i dogadac się co do ceny na PW.

z pozdrowieniem
Andrzej.
Grupa Strzelecka Dziki Zachód
HW100T+Viper 10x44 IR
japigna
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2007, 10:13
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: japigna »

Witam wszystkich
Jak obiecalem tak zrobilem, byłem zobaczyć co z tą strzelnicą w Karwianach, udało mi się nawet zajechać przez błocko pod samą brame, wszystko niszczeje w bramie niema zamka zabudowania niszczeją, a tu niespodzianka,oddział wartowniczy.Ciekawe czego oni tam pilnują bo chyba nie tych ruin.Zagadnełem jednego mundurowego, no i owszem już tam nie strzelają ze względu na bliskość zabudowań,ale z wiatówek to kto wie, trzeba udać się na Halera do garnizonu i pogadać.A odnośnie hw 77 to doszedłem do wniosku że kupie w Assa przez internet za 1420 zł już ze spręrzyną <17J i odbiore osobiście w sklepie i na jedno wyjdzie i bez zawracania komuś głowy i paniki.

Pozdro
pustelas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 279
Rejestracja: 31 marca 2005, 20:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Oleśnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pustelas »

witam :)

To nie jest kwestia zawracania komuś głowy. Tylko transakcja handlowa. Nic nie sugeruję ale nowi właściciele HW wszelakiej maści i tak rozbierają swoje zabawki w celu przesmarowania oraz w niektórych przypadkach poprawienia fabryki.Różnica w cenie to Seniowy tuning (mniej,więcej) Zrobisz jak uważasz.
Iweb to skarbnica mądrości :) ale czeba poszukać interesujących w danym momencie tematów

z pozdrowieniem
Andrzej.
Grupa Strzelecka Dziki Zachód
HW100T+Viper 10x44 IR
Awatar użytkownika
panther2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 123
Rejestracja: 16 września 2006, 23:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: panther2 »

Witaj, różnica rzędu 140,00 złotych Twój wybór ( nie wspomnę o śrucie i tarczach to następne 30 monet :) ). Niczego nie sugeruję, ale te monety to można spożytkować inaczej... lupka, pokrowiec,etc.
Jak napisał mój szanowny przedmówca każdy karabinek pudełkowy należy doprowadzić do stanu, który będzie pozwalał użytkować go przez dluuuuuuuuuugi czas bez nasłuchiwania ze tu coś skrzypi, a tu coś nie styka.... niewiem czym sie kierowałeś przy wyborze modelu lecz musisz sobie odpowiedziec na pytanie do czego chcesz mieć karabinek...do celnego strzelania czy tez zabujcę "puszek"...im wieksza energia tym wiekszy tzw. kop więc spada celność, oczywiście można temu zaradzić poprzez profesjonalny tuning, który wykonuje Senio lub Hogan...tak więc cos za coś...reasumując prędzej czy później Twój karabinek trafi do któregoś z wymienionych czarodziejów :)...

Osobiście bym kupił karabinek u Andrzeja, i wysłał go gdzie trzeba...

Wybór należy do Ciebie i każdy go uszanuje. Możesz sie liczyc z tym co zostało napisane lub pominąć to...

pozdro
FWB 300S Universal... i inne takie tam
japigna
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2007, 10:13
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: japigna »

Musze się z wami zgodzić,iweb to naprawde jest skarbnica, ale co by była warta skarbnica bez złota którym wy jesteście.Macie racje w calej rozciągłości, a mój wybór [ o którym już zapomniałem ] był podyktowany ewentualnym brakiem czasu związanym z wyjazdem.Może się uda to załatwić na czas, a jak nie to popykam sobie tak jak jest ,a puźniej przynajmniej poczuje moc 15-16 J .

Pozdro i niech moc J będzie z wami.[/b]
Awatar użytkownika
panther2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 123
Rejestracja: 16 września 2006, 23:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: panther2 »

hehehe .... monitor zalał mi miód i lukier tak ładnie posłodzone o złocie :D :D ... zawsze uważałem że kto pyta nie błądzi , a koniec języka za przewodnika ;) ... mam nadzieję ze kiedyś sie spotkamy na jakimś pykanku ... gratuluję trafnej decyzji...

pozdro
Grzegorz
FWB 300S Universal... i inne takie tam
Texas Armadillo
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 28 czerwca 2007, 13:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Texas Armadillo »

japigna pisze:Musze się z wami zgodzić,iweb to naprawde jest skarbnica, ale co by była warta skarbnica bez złota którym wy jesteście.Macie racje w calej rozciągłości, a mój wybór [ o którym już zapomniałem ] był podyktowany ewentualnym brakiem czasu związanym z wyjazdem.Może się uda to załatwić na czas, a jak nie to popykam sobie tak jak jest ,a puźniej przynajmniej poczuje moc 15-16 J .

Pozdro i niech moc J będzie z wami.[/b]
Miło, że masz czas, aby czytać i słuchać :)
Oto moja opowieść:
Zacząłem od myśli "Mam, powiedzmy, 500 PLN, to chyba COŚ kupię, co?" Nawet brałem udział w licytacji na Allegro takiego czegoś w stylu "fantastik-plastik", ale aniołek pilnował, żebym przegrał. Potem szperałem w necie. I szperałem. Trafiłem w końcu na iweb. Tam najpierw trafił się "iżyk", a potem pojawił się HW 97. No i załapałem wirusa. Odpaliłem Google'a. Troche mnie otrzeźwiła cena, ale to przecież "normalne" sklepy były... A potem trafiłem na ***. Biedny Pan Andrzej miał mnie chyba w końcu dość, bo pytałem o wszystko jak głupi jakiś :/ Ale cierpliwie odpowiadał, wysłał jak trzeba, wskazał Bubę 1340 i Senia - jeden sprzedał lunetkę i inne takie, drugi stuningował moje cacko - w tym miejscu zdejmuję czapkę ze łba przed wzmiankowanymi - i choć z pierwotnych 500 zeta zrobiło się bez mała 2500 zeta :galy: (wciąż w to nie mogę uwierzyć) to NIE ŻAŁUJĘ!!! W sklepie miałbym to samo bez ulepszeń za ok. 700-1000 PLN więcej... Poza tym lubię sensownych i słownych ludzi... Świat kręci się jakby szybciej dzięki takim jak oni.
Ale Ty pewnie doszedłeś już do podobnych wniosków...
Jak to Senio mi powiedział - samych 10 życzę i mnóstwa frajdy.
Maciek
pustelas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 279
Rejestracja: 31 marca 2005, 20:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Oleśnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pustelas »

japigna pisze:Macie racje w calej rozciągłości, a mój wybór [ o którym już zapomniałem ] był podyktowany ewentualnym brakiem czasu związanym z wyjazdem.Może się uda to załatwić na czas, a jak nie to popykam sobie tak jak jest ,a puźniej przynajmniej poczuje moc 15-16 J .

Pozdro i niech moc J będzie z wami.[/b]
jeżeli na szybko szukasz dobrej HWsi :) to skontaktuj się z Wavim. Po zakupie HW100 strzela z niej nie często,choć ostatnio pokazał mi na torze co jest warta. Karabinek po tuningu w idealnym stanie

pozdrawiam
Andrzej
Grupa Strzelecka Dziki Zachód
HW100T+Viper 10x44 IR
japigna
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2007, 10:13
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: japigna »

Dzięki Pustelas za info.ale już z nim rozmawiałem w zeszłym tygodniu.Jest to dobra okazja ale szukam sprzętu z otwartymi przyżądami,no chyba że da się bezproblemowo otwarte założć do tej hw-si.
Pozdro.
Awatar użytkownika
wavi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 638
Rejestracja: 13 czerwca 2004, 13:57
Tematy: 51
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wavi »

japigna pisze:szukam sprzętu z otwartymi przyżądami,no chyba że da się bezproblemowo otwarte założć do tej hw-si.
Witam
Niestety ale do HW97 nie da rady załozyc otwartych ( no na upartego i po zmianach tak - ale skórka nie warta wyprawki) karabinek był projektowany do czego innego .
A pozatym po niedługim czasi i tak zrezygnujesz z otwartych na konto lunetki.
B dużo uzytkowników HW 77 taż tak jak ty "zaczynało" a kończyli na lunecie :)

Pozdrawiam
Bartosz-Wavi
Nie życz zdrowia , życz szczęścia
Na Titanicu wszyscy byli zdrowi. ( S Tym )
japigna
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2007, 10:13
Tematy: 0
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: japigna »

Siema Wawi.
Oczywiście masz racje co do tego[ że puźniej wszyscy ] ale jak się lupka rozsypie to można sobie co najwyżej porzucać kamieniami do kaczek na stawie,a kupować optyke mozna w nieskończoność ,niemówiąc już o tym że tak naprawde optyka nic nie zmienia,oprucz teg o że strzelasz do celu na dalszą odległość.W wojsku strzelało się bez optyki i tu dopiero było widać kto jest Wilhelm Tell [o ile wiem on też nie używał lupki].
Osobiście uważam że optyka to gadżeciarski szpan [ kolejna moda na coś czego do tej pory nie było,a wzorce z filmów USA].
Na forum pełno takich chwali piętów w co to nie trafili i z jakiej odlełości,a jak chcą pokazać jakimi są wspanialymi strzelcami nich dokonają tego samego bez optyki wtedy chętnie im pogratuluje i będą moim Guru.
Pozdro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Wrocław”