Karabinki Citadel Trakr

Moderator: Moderatorzy WBP

W0yciech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 09 stycznia 2023, 18:24
Tematy: 2
Lokalizacja: Podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Karabinki Citadel Trakr

Post autor: W0yciech »

Witajcie, mam pytanie czy ktoś ma lub miał karabinek powtarzalny lub samopowtarzalny marki Citadel Trakr w kalibrze .22lr i może coś powiedzieć więcej?

Importerem jest Astroclassic, mieli na stanie, ale jak prosiłem w sklepie o to by dowiedzieli się coś więcej o nich jest cisza. Poza tym karabinki rozeszły się momentalnie z magazynu importera.

Nie ukrywam że najbardziej interesowałaby mnie wersja powtarzalna i opinie o niej ale w wersji samopowtarzalnej też mile widziane bo może się to komuś przydać. Wiem że konstrukcja u nas świeża na Amerykańskim rynku już chwilę jest ta konstrukcja.
Diamondback DB15 EML-B, CZ Shadow 2, Kral Arms tactical X pumpaction, Howa 1500 .223 TSP-X
zbys77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 24 listopada 2017, 14:54
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinki Citadel Trakr

Post autor: zbys77 »

Kupiłem , jestem po pierwszym strzelaniu ..... właściwie po parafialnych zawodach , karabinek prosto z pudełka ,nawet nieżle poszło .
W zestawie 1 magazynek metalowy , przyrządy światłowodowe , gwint na końcu lufy 1/2-28 o ile sie nie mylę , do tego fragmenty szyny pod montaż optyki i tacticool look :)
W0yciech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 09 stycznia 2023, 18:24
Tematy: 2
Lokalizacja: Podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinki Citadel Trakr

Post autor: W0yciech »

Dziękuję bardzo, a mógłbyś coś więcej opisać jak praca spustu, praca zamka czy nie ma problemów z przeładowaniem? Dopytuję bo oglądałem np karabin co prawda centralny ATA ALR i tam no praca zamka miała wiele do życzenia :-D
Diamondback DB15 EML-B, CZ Shadow 2, Kral Arms tactical X pumpaction, Howa 1500 .223 TSP-X
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”