Dział Rynsztok

Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

K.B.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 287
Rejestracja: 05 maja 2008, 11:39
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dział Rynsztok

Post autor: K.B. »

Z regulaminu działu Rynsztok:
Swoje miejsce znajdą tu wątki durne, niepotrzebne, niezgodne z prawem i zdublowane. Nie znikną jak dotąd bezpowrotnie, a pozostaną na wieczną rzeczy pamiątkę by świadczyć o poziomie ich autora.. Sami sobie wystawiamy świadectwo.
Do tej pory większość tematów, która tam trafiała, była zupełnie poprawne, a problemem było jedynie wyczerpanie tematu i w dalszej kolejności rozwlekanie dyskusji, zwykle niezwiązanej w głównym wątkiem, co jest winą moderatorów.

Obecnie w dziale Rynsztok znajduje się 8 tematów, na które udzielono łącznie 2675 odpowiedzi. Jeżeli takie tematy trafiają do Rynsztoka, to świadczy to o niskim poziomie moderatorów, nie autorów tych tematów.

Wnoszę albo o zmianę regulaminu działu Rynsztok, albo o zmianę zachowania moderatorów.
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Dział Rynsztok

Post autor: czemar »

Przynajmniej raz dziennie ktoś nowy zakłada konto na forum tylko po to by zadać pytanie : Mam x kasy i co kupić?
Po to są przyklejone na górze tematy o takiej treści żeby to czytać zanim się coś naklepie w klawiaturę i puści w eter .
Drugą kwestią jest ogólne lenistwo , ktoś ostatnio założył konto tylko po to żeby mu wycenić stare Gamo .
Wystarczy czasem pomyśleć, wklepać w forumową wyszukiwarkę lub po prostu w Google.
Ja osobiście wywalam w niebyt to co mi ktoś podeśle lub sam uznam za klepanie dla klepania o wulgaryzmach czy chamstwie nawet nie wspominam .
Pozdrawiam .
Marek .
Vortex na Kruszynie :one:
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 931
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Dział Rynsztok

Post autor: Dariusz DC »

 ! Message z: Dariusz DC
Wnioskuję przeniesienie wobec tego do Rynsztoka
DC jeszcze nie 9
K.B.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 287
Rejestracja: 05 maja 2008, 11:39
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dział Rynsztok

Post autor: K.B. »

@czemar:
Z jakiego powodu trafiły tam obecnie znajdujące się tematy? (Stan na 07.11.2023) Dlaczego nie zostały po prostu zamknięte? Jak mam ocenić "poziom ich autorów" i jakie "wystawili sobie świadectwo"?

@Dariusz DC: Nie powinieneś pełnić funkcji moderatora, nie nadajesz się.
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Dział Rynsztok

Post autor: czemar »

Nie mam pojęcia.
Osobiście tak jak już nadmieniłem, jeśli ktoś bezmyślnie drukuje że ma 500 pln , inny 600, jeszcze inny 700 itd będę to wywalał w niebyt .
Ostatnio forum zasypywanie jest , nic nie wnoszącymi postami przez co robi się gąszcz bzdur , przez które trzeba przebrnąć żeby znaleźć konkretne wartości.
Chciałbym, żeby było jak dawniej , kiedy pasjonaci wymieniali się doświadczeniem a nowi najpierw czytali ze zrozumieniem , później stosowali to w praktyce a na koniec dodawali coś mądrego od siebie i wszyscy byliśmy szczęśliwi.
Dziś ktoś tu zagląda bo słyszał że jest grupa osób z jakąś tam wiedzą i wali prosto z mostu , że chce coś sprzedać lub kupić i już trzeba takiej osobie podać na tacy gotowe rozwiązanie.
Są też tacy co zrobili sobie allegro z dzialu k/s .
Osobiście nikogo nie rozliczam bo sam sobie wystawia świadectwo.
Tak czy inaczej Rynsztok to miejsce gdzie powinny trafiać pyskówki, durne pytania z okolicy okrężnicy i trefne oferty .
Przynajmniej tak to widzę ja , co nie znaczy , że tak będzie.
M.
Vortex na Kruszynie :one:
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 9728
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 310
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Dział Rynsztok

Post autor: Senio »

K.B. pisze: 07 listopada 2023, 11:30 @Dariusz DC: Nie powinieneś pełnić funkcji moderatora, nie nadajesz się.
 ! Message z: Senio
Skoro tak dobrze znasz regulamin to co na to powiesz

3. Zarządzanie forum:

b) Decyzje Moderatorów nie podlegają publicznej dyskusji na forum.
Poza tym w rynsztoku jest miejsce śmieci bez utylizacji ostatecznej i takie tam są. Co warte są tematy co kupić do kwoty x sprzed 3 / 5 /10 czy 15 lat ?. Nic kompletnie nie wnoszą do dzisiejszych realiów. Nawet wiele tam latami polecanych sprzętów dzisiaj nie istnieje.

W zasadzie tyle w tym temacie.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”