Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1188
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: AndyOO »

Marcinie, tak pojmując sprawę, niby problem jest jedynie w nazewnictwie, a ogólnie rzecz ujmując, nie ma problemu :-D
Jednak Jano, swoje pytanie zadał konkretnym osobom, czyli Zarządowi PFTA i jak dotąd nikt, z tych wywołanych do tablicy, się nie odzwał :idea: :?:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
MarcinKr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 958
Rejestracja: 20 lipca 2016, 13:13
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: MarcinKr »

To inna para kaloszy.

Ja się oczywiście nie wypowiadałem w imieniu PFTA i jestem ciekaw ich oficjalnego stanowiska.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: TZ »

My Polacy zawsze umiemy sami z siebie wydobyć szambo na wierzch. Jakież to piękne i jakież to polskie ... takie nasze.
BTW - na fb gratulowałem, tutaj również szczere gratulacje dla całej ekipy :one: :one: :one:
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1367
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 28
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Kacper_Potocki »

Na to co napisał TZ mówię amen :)
Grupa BESKID TARGET
--------------------------------------------------------------------
LG400 HFT | LG400 BR | LGM-2 PCA | LG200 PCP | P17
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1188
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: AndyOO »

Tomku, a jakież to polskie, robienie czegoś, gdy się ma władzę (jakąkolwiek władzę), czegoś nie koniecznie zgodnego z ogólnie przyjętymi normami, szczególnie pisanymi i pójście w zaparte, że nie ma i nie było żadnego problemu :idea: Czyż to nie polskie, czyż to nie takie przaśnie nasze..... :?:

A sukcesów sportowych całej ekipie gratuluje i to całkiem szczerze :piwo:

Temat nie jest jednak o sukcesach sportowych :idea:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Artkor »

Kacper_Potocki pisze: 04 października 2023, 13:03 Na to co napisał TZ mówię amen :)
Ja też.
§4.


4.1. Celem Stowarzyszenia jest działalność w zakresie kultury fizycznej i sportu ukierunkowana na rzecz popularyzacji pneumatycznego strzelectwa terenowego w RP, w tym:

wyłanianie spośród członków stowarzyszenia reprezentacji do udziału w zawodach międzynarodowych rangi mistrzostw Europy i Świata.
§6.

6.1. Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda osoba fizyczna, mająca zdolność do czynności prawnych, posiadająca obywatelstwo polskie lub zagraniczne i nie pozbawiona praw publicznych.
Nie wiem gdzie tu działanie niezgodne z normami pisanymi.
Może naprawdę już skończmy ten temat bo wstyd i żenada.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: TZ »

Jakoś mi nie załadowało posta, postaram się w miarę odtworzyć.
Andy, Andrzeju, szanujemy się choć czasem przekomarzamy. Doprawdy brakuje mi jeszcze twojej Peftowskiej "dychy" do pełni szczęścia, aby uwite gówno na jego żółtym czubku dostało wisienkę ... .
Dla gównoburzan ... może zajmijcie się przy okazji Josefem Frantiskiem, który nie dość, że nie miał polskiego obywatelstwa, to jeszcze peselu a ma czelność leżeć razem z innymi polskimi pilotami walczącymi nad niebem Anglii i Europy we wspólnym grobie koło Northol. Piszcie natychmiast do British Memorial o natychmiastową ekshumację i wio z chłopem do Pragi, boć przecież ci on jakiś malowany lis ... .
A tak na serio ... weźcie już sobie odpuśćcie, bo żal waszych "problemów" czytać. Ja obiecuję już nic nie napisać w temacie, bo tu za Kacprem można tylko amen nad niektórymi stwierdzeniami postawić, sorry :-/
Pomyślcie sobie, że niektórzy wrócą z tej wyprawy, zalogują się może ... a tu zamiast gratulacji będzie "witamy w polsce" (przez małe p). Przemyślcie to co napisaliście raz jeszcze, może edytujcie, albo poproście moda o zamiecenie w niebyt, bo to wstyd jest niebywały. Zostawiam was z tym przemyśleniem.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1188
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: AndyOO »

Generalnie Artur nic się nie stało, pytanie więc, dlaczego wszędzie, albo prawie wszędzie. jest napisane: "Reprezentacja Polski", a nie "Reprezentacja PFTA" :?:
Niby subtelna, aczkolwiek znacząca różnica :idea:

Ale nie ma sprawy, bo faktycznie wstyd, żeby jasno zapytani o coś przedstawiciele wspomnianej wyżej organizacji, nie uronili nawet literki z klawiatury :shame:
Dzięki czemu temat by się skończył po dwu, może kilku, postach :idea:
PS
Tomek, dychę to już dawno sobie darowałem, więc temat jak dla mnie skończony :piwo:
Tu napisałem to co powyżej, bo hmm, nieładnie naciągać, naginać, a potem iść w zaparte.... i po sprawie :027:
No i ten odwieczny tekst "niedługo walne, zapiszcie się, głosujcie i wprowadzajcie nowe, swoje reguły......"
Ja rozumiem Wasz sentyment do PFTA, ale jak pokazuje historia, w tym przypadku, ... raczej lepiej budować na świeżo wytyczonej działce, niż dostosowywać projekt do istniejących fundamentów i innych murów, których po prostu nie można zburzyć :idea:

Ja też obiecuję nic już nie pisać w tym temacie, bo już chyba meritum zostało w nim odmienione przez wszystkie przypadki :516:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Josef
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2973
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 17:06
Tematy: 40
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Josef »

Sport jest jedną z tych dziedzin życia społecznego, który co do zasady powinien ludzkość łączyć, a nie dzielić, chociaż niestety coraz bardziej jest atakowany za taką ideę.
Ci, którzy wszędzie dopatrują się wokół siebie wroga, nie ustalając, czy rzeczywiście ten wróg istnieje, niech może udadzą się do dobrego specjalisty po poradę. 😛

PS
W wykazie drużyn istniał obowiązek wpisania nazwy kraju, a nie organizacji reprezentowanej przez zawodnika.
Odpowiedź PFTA jest zawarta w cytacie statutu organizacji, który został przywołany wyżej.
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: PawelW »

Kiedy pierwszy raz poruszono sprawę udziału Siergieja w zawodach PFTA jako przedstawiciel Organizatora wyraziłem sprzeciw. Nie chodziło w nim o to jakiego Kraju Sierioża jest/był Obywatelem a tylko i wyłącznie o Jego bezpieczeństwo. Poruszał się wówczas samochodem na rosyjskich tablicach a w Mikstacie mieszkało wówczas wielu uchodźców z Ukrainy - wojna dopiero się rozpoczęła.
Od tego czasu minęło półtora roku. Siergiej i Swieta brali udział w wielu zawodach. Nikomu to nie przeszkadzało, mnie również. Więcej, wszyscy Ich polubiliśmy. Są jak każdy z nas: uśmiechnięci, życzliwi. Za każdym razem kiedy Ich widzę gęba mi się uśmiecha :-D
Teraz do Tych, którzy rozpoczęli tę gównoburzę: gdzie siedzieliście na lekcjach historii ?? Nie pamiętacie emigracji, z różnych epok i czasów ? Co Wam przeszkadza dwoje Ludzi, którzy pojęli ciężką decyzję porzucenia Kraju Ojczystego i zamieszkania w innej Ojczyźnie ? Z czasem uznali, że chcą reprezentować NAS i walczyć pod naszą flagą.
Wrzućcie na luz, otwórzcie piwo/flaszkę albo co tam macie pod ręką.
Nie macie innych problemów ??
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1188
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: AndyOO »

Paweł, przez Ciebie, niestety nie dotrzymam słowa, bo to co wypisujecie o gównoburzy, jest tylko potwierdzeniem, że w ogóle nie macie ochoty zrozumieć sensu jaki przyświecał Jankowi, gdy zadał to pytanie.
Kto i gdzie, pytam, wyraził jakąkolwiek niechęć w stosunku do Siergieja i Swiety :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Do nich nikt nie ma żadnych pretensji o nic, ale Ci którzy zdecydowali o tym, że reprezentantami Polski będą obcokrajowcy, bez polskiego obywatelstwa, to właśnie oni mają za uszami :idea:
Proszę mi podać przypadek reprezentanta jakiegokolwiek kraju, w jakiejkolwiek dyscyplinie, który nie był obywatelem danego kraju, który reprezentuje :?:
Wkurza mnie, że pozwalacie sobie Panowie, na wciskanie mnie lub innym podzielającym moje zdanie, jakieś rusofobie i inne ksenofobie też, nie jest to przede wszystkim niczym uzasadnione, a Kolegów wysyłających do lekarza tych, którzy mają inne zdanie niż oni, proponowałbym najpierw z tych usług skorzystać, kolego Josef.
I proszę skończcie z martyrologią, wojnami, wiem, wiem, jedna akurat się toczy, ale nie ma ona nic do poruszonego przez Janka tematu, a reszta wytykająca innym uprzedzenia i fobie, jest wyssana z palca, tak więc, to Wy koledzy obrońcy, powinniście się nad sobą zastanowić :idea:

PS
Siergiej i Swieta równie dobrze mogliby być obywatelami USA, a problem nadal by był ten sam :!: :!: :!:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Shooter_36
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 739
Rejestracja: 09 listopada 2006, 00:03
Tematy: 0
Lokalizacja: JO92GA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Shooter_36 »

"Siergiej i Swieta równie dobrze mogliby być obywatelami USA, a problem nadal by był ten sam :!: :!: :!:"
Taaak... Problem by nadal był... Tylko czy zadano by w ogóle tytułowe pytanie...??
Pawle :piwo: .
LG 110 + B.Timberline / Hammerli 480 k + otwarte :-)
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1188
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: AndyOO »

Gdyby nie zadano, to faktycznie byłoby bardzo źle, ale jak widać to "obrońcom" zależy i to bardzo, żeby prawdziwy problem zamieść pod dywan :idea:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Jano »

Tak, zadał bym to samo pytanie. Tylko Andrzej zrozumiał, a reszta obrońców tylko przytyki umie napisać? Jednak bronicie niewłaściwe persony.

Żeby było jasne: nie mam nic do nich obojga, nie przeszkadza mi ich pochodzenie, cieszę się że chcą strzelać w pucharze peefty. Jednak reprezentowanie mojego kraju to inna para kaloszy.

Przytoczę historię Damiana Orzoła który pracował w Czechach, płacił do cafty i był wysoko w ich pucharze, jednak odrzucili jego aplikację do ich reprezentacji bo nie był Czechem właśnie.
Ostatnio zmieniony 04 października 2023, 19:37 przez Jano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reprezentacja [b]Polski[/b] na EFTC 2023 ????

Post autor: Jano »

Paweł przesadziłeś. Ciebie o wycieczki personalne nie podejrzewałem.
Jeżeli ktoś ma walczyć pod moją flagą, powinien spełnić wymagane warunki.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”