Colt Special Combat gdzie kupić dosyłacz kulek.

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

marmos
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2015, 13:05
Tematy: 1
Lokalizacja: Tarnów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Colt Special Combat gdzie kupić dosyłacz kulek.

Post autor: marmos »

Witajcie. Czy jest szansa gdziekolwiek dokupić sam ten plastikowy element od podajnika kulek? Bo nie trzyma zatrzask po naciągnięciu sprężynki po prostu się ułamał i w ogóle jest bardzo niewygodnie naciągać sprężynę do załadunku kulek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Colt Special Combat gdzie kupić dosyłacz kulek.

Post autor: telli »

Na Youtubie jest gość który pokazuje jak dorobił z metalowego pręta - mozna tez próbować w serwisie np militaria pl.
Od niedawna tez mam tego colta i też mi sie nie wczepia suwaczek. Ogólnie te magazynki to straszny badźiew. Tego samego typu siedzi też w mojej CZ75 compakt, i te same problemy : paskudny suwaczek, kanał na kulki mocno ponadkalibrowy - raczej na kulki 5mm,Powoduje to zacięcia kulek i pustostrzały. Zaprojektował to chyba jakiś chory sadysta czy debil, i do tego ta chora cena 170 zł.
Ja do ładowania magazynka cezetki uzywam rozpieracza wkładanego w szczelinę. przez którą widac spręzynę, a kulki ładuję przez wylot.
Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”