Reximex / Paganax. Co to jest?

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

ObywatelCC
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 03 czerwca 2022, 23:59
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: ObywatelCC »

Po co sobie utrudniać życie,punkt to jest X/10=0/9=1/8=2 łatwiej szybciej się liczy,wynik odejmujemy od całości,w tym wypadku od 200 pkt.
tomaszp71
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 19 października 2022, 07:20
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: tomaszp71 »

Dziękuję za wyjaśnienia, teraz jeszcze muszę znależć takie tarcze
Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1400
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
Tematy: 33
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: Yurko »

"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
krzyhx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2023, 08:52
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: krzyhx »

czacho pisze: 04 marca 2023, 10:18 Serio prawie nie ma nie sponsorowanych reviewsów tych marek. Pomóżcie, drodzy coś więcej na ich temat niż "hłe hłe gunwo". Aż założyłem specjalnie konto, żeby prosić o pomoc. Jeśli ktoś miał te wiatrówki w rękach - podzielcie się rzetelną opinią.

Nie mówcie mi o lurkowaniu po starych tematach, bo nic nie ma...,jeśli ogarniam mechanizmy wyszukiwania z 2002 roku, którymi się posługuje to forum ;)

Reviewsy zagraniczne, tam karabinki mają najróżniejsze nazwym ake z filmów wydaje się obiecujące. W szczególności odnośnie tego karabinku https://www.combat.pl/001054359.html

Widziałem chronowanie, karabin jest pod 16 jouli fabrycznie ustawiony. Podobno można go też jednym customowym przełącznikiem zmodywykować, aby strzelał ponad 17J, co dla mnie jest super opcją, bo w Polsce mogę mieć założony fabryczny ogranicznik do 17j, a jak jadę do Rumunii, gdzie nie ma limitów, to sobie mogę w 2 minuty wkręcić inne pokrętło i mieć możliwość sensownego postrzelania nawet do puszek na 70 metrach ;)

Więc, na tym forum jest wielu wyjadaczy, uzasadnijcie, czemu ta marka/ marki są do kitu, czy mówicie o kwestii celności, czy donośności, awaryjności, potrzeby wstępnego dostosowania/ przeczyszczenia, etc. Wiele z tych minusów ja jestem w stanie przełknąć, żeby mieć takiego wszechstronnego HPA, z którym łatwo i legalnie pojeżdżę po Europie.

Nie zamierzam startować w zawodach, chcę strzelaćjednak na dalsze dystanse i mieć opcję przykręcenia w Polsce energii na mniejsze dystanse, z legalną w Polsce mocą ;)
ja mam tormeta 4.5 i jest spoko
krzyhx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2023, 08:52
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: krzyhx »

zawór dławika i jest Fac
Jakub w
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2023, 21:06
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: Jakub w »

Czy ktoś może mi powiedzieć czy wiatrówka paganax pcp vardar to wiatrówka warta zakupu?
Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1400
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
Tematy: 33
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: Yurko »

To zależy. Dla mnie ta firma to trochę zagadka, ale można się domyślać że ich poziom jest zbliżony do firmy Kral. Więc jakość wykonania konkretnego egzemplarza będzie przypadkowa.
Pierwsze pytanie, czy będziesz miał szczęście i trafi Ci się jakaś nie "skopana" całkiem lufa. Inne rzeczy są mniej ważne, chociaż na początku mogą być bardziej uciążliwe.
Druga sprawa to czy będziesz w stanie sam ten karabinek jakoś ucywilizować i ile jesteś gotowy w niego włożyć. Jeśli lubisz majsterkować i godzisz się na dodatkowe wydatki to nie ma problemu. Tylko, czy jest sens kupować tanio by później dopłacać?
Trzecie to, czy w ogóle podobają Ci się takie "nowoczesne" plastikowe wiatrówki? Moim zdaniem, jeśli już byś chciał kupować sobie nie coś do strzelania tylko coś do przeróbek i poprawek, to fajniej było by kupić coś bardziej klasycznego, może nawet z drewnianą kolbą?

ObrazekCometa Orion
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
SP7MB
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2022, 14:44
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: SP7MB »

Dobry wieczór. Mam Daystara od roku. I nie sprzedam. Wkrótce nadejdzie Throne 2Gen. Filmy z testów Daystar-a i Apex-a : PRIV. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Leon83
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 482
Rejestracja: 28 listopada 2014, 21:24
Tematy: 1
Lokalizacja: WLKP
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Reximex / Paganax. Co to jest?

Post autor: Leon83 »

Niedługo zaczną dopłacać żeby to zeszło… https://www.combat.pl/goracy_strzal

Leshiy I Razor HD LHT
FX Panthera Mini Stryker HD
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”