Testy na kolekcjonerskie

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Testy na kolekcjonerskie

Post autor: TZ »

Witam Wszystkich,
Gdzie kupię testy (wszystkie, jakie pojawiły do tej pory i może pojawiają się) podczas egzaminu kolekcjonerskiego podczas procedury przed WPA Warszawa dla kolekcjonerów ?
Nie interesuje mnie przekierowanie na AppStore, FaceBook'a, czy temu podobne, bo nie obsługuję, stary jestem.
Forma "książkowa", lub na dysku plizzz, gdzie to k ... dostać ?
Wydawało mi się, że nauczyłem się ustawy na pałę czytając ja w tę i nazad po kilka razy, ale wchodząc na przykładowe testy i cały czas 8/10, 7/10, czasem 9/10 ... k ... dawno temu ukończyłem Akademię Medyczną, mam pamięciówkę w żyłach, potrzebuję się tego g .. nauczyć na pamięć - czyli wszystkich z możliwych pytań dla Warszawki. Wiem, wiem, ktoś powie - czytaj dalej jeszcze się nie naczytałeś, tym niemniej proszę jak w tytule.
Błagam nie komentujcie, dajcie pomoc gdzie to można nabyć w formie przyswajalnej dla leciwego dżentelmena :wink:
Dziękuję z góry za brak zgryźliwości, ale naprawdę jestem upośledzony jeśli chodzi o nowoczesne urządzenia mobilne, co nie oznacza, że nie znajdę drogi do szafy S1 po strzelaniu, to to spokojnie 8-)
Wdzięczny za wyrozumiałość,
Pozdrawiam,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
BigCoal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 129
Rejestracja: 22 lutego 2020, 22:17
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Testy na kolekcjonerskie

Post autor: BigCoal »

WPA udostępnia listę wszystkich możliwych 200 pytań.
Awatar użytkownika
slepe_oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1022
Rejestracja: 30 maja 2013, 12:54
Tematy: 6
Lokalizacja: Między Łodzią a Warszawą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Testy na kolekcjonerskie

Post autor: slepe_oko »

:512:
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Testy na kolekcjonerskie

Post autor: TZ »

BigCoal pisze: 27 czerwca 2023, 07:53 WPA udostępnia listę wszystkich możliwych 200 pytań.
Dokładnie tak ! Zdobyłem, wyryłem na pałę i po 3 minutach przed komisją oddałem dwie kartki, jedną z wylosowanymi pytaniami i drugą z poprawnie skreślonymi 10 właściwymi odpowiedziami. Niemniej przyda się następnym - tego trzeba szukać. Jak kto potrzebuje podeślę plik mailem, pytać na pw.
Bardzo pomocna wiedza zawierająca pytania z całej ustawy i okolic rozporządzeń, czy regulaminu strzelnic.
Pozdr,
TZ
ps. to co podlinkowane to jest to, tylko ja mam z zaznaczonymi odpowiedziami. Największa podpucha jest w 115 pytaniu :-/
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”