Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Brandon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 19:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Post autor: Brandon »

Dolnośląska Grupa Strzelectwa Terenowego BEAVER
zaprasza na Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023 r., które odbędzie się 15.01.2023 r., w miejscowości Mikstat Pustkowie w Ośrodku Mikstat Las.
Zawody będą jednocześnie pierwszą eliminacją Pucharu Zimowego 2023 r.
Brandon
DGST BEAVER
"Secreti ac Efficaces"
Awatar użytkownika
bartusia
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 11:05
Tematy: 6
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Moderator informacji o zawodach

Re: Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Post autor: bartusia »

Otwarcie_Mikstat_2023_wyniki.xls
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!
Deszcz nas oszczędził a wiatr pozwolił na dużo zabawy na torze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2023, 06:28 przez bartusia, łącznie zmieniany 1 raz.
smolorzw
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 23 marca 2015, 14:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Post autor: smolorzw »

Dziękuję organizatorom za udane zawody, gratulacje dla zwycięzców.

W tym miejscu proszę o weryfikację stanowiska nr 24. Chodzi o średnicę kilzony. W tabeli z wynikami napisane jest 45.
Proszę o informację jak się to ma do regulaminu gdzie napisane jest "W HFT stosowane są strefy trafienia o średnicach od 15 mm do 40 mm."

To ważne ponieważ według mnie taka zmiana wprowadza w błąd w ocenie odległości na podstawie KZ, a w przypadku dzisiejszych zawodów wyniki czołówki a tym samym dogrywki mogły by być inne.

Pozdrawiam
pitols
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 78
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 18:10
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Post autor: pitols »

Witam wszystkich zainteresowanych!
Już mi się ten Puchar podoba jak patrzę na wyniki HFT2 a ten koleś co wykręcił 56 punktów to jakiś niemozliwy😂
Pietrek rozjebałeś system!
Pozdrawiam i do zobaczenia w Boguminie!
Scyzor HFT
Tx200Hc
Steyr LG110
Awatar użytkownika
bartusia
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 11:05
Tematy: 6
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Moderator informacji o zawodach

Re: Zimowe Otwarcie Sezonu Mikstat 2023r. - Będą to też I eliminacje Pucharu Zimowego 2023r.

Post autor: bartusia »

smolorzw pisze: 15 stycznia 2023, 21:51 W tym miejscu proszę o weryfikację stanowiska nr 24. Chodzi o średnicę kilzony. W tabeli z wynikami napisane jest 45.
Proszę o informację jak się to ma do regulaminu gdzie napisane jest "W HFT stosowane są strefy trafienia o średnicach od 15 mm do 40 mm."

To ważne ponieważ według mnie taka zmiana wprowadza w błąd w ocenie odległości na podstawie KZ, a w przypadku dzisiejszych zawodów wyniki czołówki a tym samym dogrywki mogły by być inne.
Wojtek oczywiście to mój błąd podczas przepisywania z karty kontroli toru.
Stanowisko 12 figurka 24 to była figurka pumba zawieszona na drzewie z KZ35 w odległości 42m postawa dowolna.
Chyba zbyt szybko chciałem się z Wami podzielić wynikami i stąd wkradł się błąd.
Poprawione. Przepraszam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Tablica ogłoszeń - zawody, imprezy, zloty, spotkania”