Krzyże dedykowane do HFT.

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

JacekZet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 24
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 12:23
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Krzyże dedykowane do HFT.

Post autor: JacekZet »

Witam.
Zainteresował mnie temat lunet, które z racji zastosowanego w nich krzyża celowniczego są określane przez producenta jako dedykowane do HFT.
Delta chyba miała taką kiedyś w ofercie, VALIANT THEMYS 4-12X40 AO HFT, MTC Optics Viper Connect 3-12x32 SCB2 i pewnie coś jeszcze by się znalazło.
Szukam jakiegoś kompendium informacji na temat tego jak należy się nimi posługiwać właśnie w aspekcie zastosowanego krzyża. Na co pozwala taka właśnie siatka i jak wykorzystać to w praktyce. No bo chyba nie jest to tylko czysty chwyt marketingowy ukierunkowany na ludzi z taką właśnie pasją strzelecką.
Jeśli ktoś znalazł w sieci takie właśnie opracowanie byłbym wdzięczny za nakierowanie. A jeśli ktoś z Was ma to rozpracowane na bazie własnych doświadczeń do taka wiedza byłaby bezcenna myślę, że nie tylko dla mnie. Szczególnie interesuje mnie ta ostatnia z wymienionych lunet, choć wydaje mi się, że wszystkie tego typu siatki są mniej lub bardziej do siebie zbliżone i zasada pozostanie podobna.
Będę wdzięczny jeśli podzielicie się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem w tej materii lub wskażecie miejsce gdzie mógłbym na ten temat poczytać.
Pozdrawiam.
Daystate Mk3 RT
Awatar użytkownika
septius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 209
Rejestracja: 12 września 2009, 17:34
Tematy: 1
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Krzyże dedykowane do HFT.

Post autor: septius »

Delta Optical Titanium 4-16x44 FFP -> viewtopic.php?t=67462&hilit=delta+optic ... p&start=15
Pozdrawiam
Jacek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Optyka”