Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Paulo76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 01 marca 2017, 19:17
Tematy: 4
Lokalizacja: Pszczyna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: Paulo76 »

A DOKLADNIE KOLEGA Z kad jest lub z której części Bielska No i pytanie która konkurencję,zamierza strzelać ft czy hft ??
STEYR Challenge FT + S&B
Maciek82
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 65
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 18:32
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: Maciek82 »

W Bielsku chyba nie za bardzo jest gdzie postrzelać z CP. Sam kiedyś strzelałem na strzelnicy otwartej w Moszczanicy ale obecnie zarządzający obiektem nie pozwala ze względu na skargi mieszkańców okolicy na za duży hałas. Zostaje jeszcze strzelnica myśliwska w Landku - kiedyś się tam dało , nie wiem jak teraz. Kryte z wiadomych względów odpadają.
Paulo76 pisze: 07 lutego 2022, 07:21 ft czy hft ??
hft z CP? coś się pozmieniało ? :roll:
Maciek82
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 65
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 18:32
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: Maciek82 »

Zgadza się ,w Brzeszczach całkiem spory obiekt choć kawałek trzeba podjechać.Strzelamy tam z klubem SKAUT jako grupa z Bielska ale z broni współczesnej co szczerze polecam , nie wiem jednak jak tam wygląda wynajęcie np jednego stanowiska . Mój rewolwer CP od dłuższego czasu zdobi jedynie witrynę w salonie :-)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hydepark CP”