Problemy z patentem strzeleckim w czasach pandemii

Moderator: Moderatorzy CP

jorge
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
Tematy: 14
Lokalizacja: Cieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: jorge »

Z pominięciem krajowego związku sportowego ( w tm wypadku PZSS) to sobie możemy zorganizować Mistrzostwa Rozbójnika Rumcajsa z Żacholeckiego Lasu. Do tej pory Marek- za co mu chwała- dość się musiał nagimnastykować,, że MP były OPEN ( i tak były kwasy że osobne punktacje dla tych z licencjami i dla tych bez). Teraz widać się już nie da dłużej pociągnąć tej formuły i stąd zamieszanie. Jest prosty sposób, żeby to uciąć- klarowna informacja. Trąbić ile się i da, i gdzie się da do czego krajowy związek w danej dyscyplinie sportu jest ustawowo zobligowany ( w naszym wypadku PZSS) i dlaczego współzawodnictwo o charakterze sportowym jest regulowane przez PZSS. I to powinno pomóc. Tego zabrakło moim zdaniem, za mało było przejrzystych informacji lub za późno podane. Stąd pytania, wątpliwości i mój protest. Na zakończenie posta dodam, że nadal uważam, że do współzawodnictwa w zwodach sportowych organizowanych przez, lub pod egidą danego związku sportowego potrzebna jest licencja, sam mam taką od lat, żeby sobie postrzelać nie tylko z cp. Tak więc sądzę, że rzecz da się prosto rozwiązać przy dobrej woli.
user
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: slaw2 »

sas88 pisze: 27 maja 2021, 04:25 O ja pierdziu! POpierzyło was?
Śmichu warte co się dzieje z tymi wymogami ;laughing: . Czekamy na pierwsze zawody tylko dla tych bez licencji. I wymóg posiadania pozwolenia na CP ( Ci z licencją na pewno będą za) bo co im to przeszkadza.
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5759
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: sas88 »

Mistrzostwa Rozbójnika Rumcajsa z Żacholeckiego Lasu.
Jakby co, to bardzo chętnie. Nawet żołędziami. :-D
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: jarek1300 »

slaw2 pisze: 27 maja 2021, 11:58
sas88 pisze: 27 maja 2021, 04:25 O ja pierdziu! POpierzyło was?
Śmichu warte co się dzieje z tymi wymogami ;laughing: . Czekamy na pierwsze zawody tylko dla tych bez licencji. I wymóg posiadania pozwolenia na CP ( Ci z licencją na pewno będą za) bo co im to przeszkadza.
slaw2 Serio bawi cię to ? uderz się w piersi i powiedz że twoje działania nie przyczyniły się do tego co obecnie mamy.
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 177
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: irek_39 »

Jarku, czy nie sądzisz, że lepiej byłoby, żeby prywatne konflikty zostały prywatne? Na złość, że nie lubię Sławka czy Darka, to dowalę wszystkim - czy to jest właściwa sportowa postawa fair-play?
Niestety ciągle nikt z Organizatorów nie wypowiedział się dlaczego obligatoryjny wymóg posiadania licencji został wprowadzony :(
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: jarek1300 »

Irek, może po prostu napisz na PW lub maila do organizatora lub organizatorów i poproś o wyjaśnienie. Zabrałem dzisiaj głos bo już zmęczyło mnie bicie piany w tym temacie.
Nie jestem niczyim wrogiem, mam pogodne usposobienie i lubię ten nasz grajdół czarnoprochowy. Staram się nie oceniać postepowania innych ale niekiedy i mi się uleje.
Na tym kończę pisanie w tym temacie, jest tyle ciekawych książek do przeczytania interesujących filmów do obejrzenia a i zaległe spotkania z kolegami do odrobienia.
Do zobaczenia na strzelnicy Irek :)
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 35
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: stangret »

irek_39 pisze: 27 maja 2021, 14:08czy nie sądzisz, że lepiej byłoby, żeby prywatne konflikty zostały prywatne?
Gdybyś prześledził dokładnie I na spokojnie genezę całego tego zamieszania to dojdziesz do wniosku, że to najwyżej 3 osoby to spowodowały. Jedna wpadła na pomysł I przyniosła granat, druga wyciągnęła zawleczkę I wrzuciła do szamba a trzecia kręci w tym szambie kijem nawet nie wiedząc dlaczego.
Fekalia rozbryzgły się niestety wszędzie I uwaleni są wszyscy :-/
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Awatar użytkownika
Drużu
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 15:01
Tematy: 15
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: Drużu »

Irku,
Daj już odpocząć sobie i innym. Za niedługo będą MP i znowu się bedziesz pytał i dociekał ? Organizator pisze obowiązujący regulamin zawodów. Nie musi sie z niego tłumaczyć. Albo go akceptujesz i startujesz, tudzież robisz patent i licencje zawodniczą . Czyli dostosowujesz sie.
Tak zrobiłem i ja. Zaakceptowałem bo chce startować bez ograniczeń. Życze tego i tobie , determinacji i liccencji lub organizacji zawodów Open.
Tyle już było o tym powiedziane. A Ty dociekasz na trzech forach.
Samych dych życzę.
Amen :one:
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: Marek- »

stangret pisze: 27 maja 2021, 15:12
irek_39 pisze: 27 maja 2021, 14:08czy nie sądzisz, że lepiej byłoby, żeby prywatne konflikty zostały prywatne?
Gdybyś prześledził dokładnie I na spokojnie genezę całego tego zamieszania to dojdziesz do wniosku, że to najwyżej 3 osoby to spowodowały. Jedna wpadła na pomysł I przyniosła granat, druga wyciągnęła zawleczkę I wrzuciła do szamba a trzecia kręci w tym szambie kijem nawet nie wiedząc dlaczego.
Fekalia rozbryzgły się niestety wszędzie I uwaleni są wszyscy :-/
👍
No i teraz siedzą cicho i udają, że ich przy tym nie było.
Ja już napisałem co jest powodem, ale trzaba mieć rozum żeby to połapać i nie robić z siebie trolla forumowego, bo taki jest cel tego tematu trolling.
Korelacje między sadyzmem a wynikami badania GAIT (Globalna Ocena Trollingu Internetowego) były tak silne, że można powiedzieć, że trolle internetowe to książkowe przykłady sadystów - twierdzą autorzy artykułu. - Trolle i sadyści odczuwają sadystyczną rozkosz w dręczeniu innych. Sadyści chcą się bawić, a internet jest ich placem zabaw - dodają.

Terapeuty i psychologa Perpetua Neo, te wyniki nie zaskakują:

W codziennym życiu jest mało prawdopodobne, by przyjaciele i rodzina odkryli, że ktoś, kogo znają jest psychopatą i narcyzem. Anonimowy trolling pozwala zaspokajać ukryte pragnienia takiej osoby.
Ta uporczywość mieszania kijem tej beczce pomimo odprysków z szamba na twarzy o niczym innym nie świadczy.
Już raz napisałem co się wydarzyło

Reszta tutaj https://businessinsider.com.pl/media/in ... ny/zwn8e33

„ Zabiliście„ w tym roku to co przez blisko 20 lat udawało się delikatnie łączyć, winni oczywiście teraz nie chcą się odezwać i przeprosić całego towarzystwa. Więcej takich tematów, opluwania, pism do Pzss, a niedługo zostaną same rozgrywki barażowe jedno podwórko na drugie podwórko, za mało jeszcze zepsulisicie
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: Włodek61 »

stangret pisze: 27 maja 2021, 15:12
irek_39 pisze: 27 maja 2021, 14:08czy nie sądzisz, że lepiej byłoby, żeby prywatne konflikty zostały prywatne?
Gdybyś prześledził dokładnie I na spokojnie genezę całego tego zamieszania to dojdziesz do wniosku, że to najwyżej 3 osoby to spowodowały. Jedna wpadła na pomysł I przyniosła granat, druga wyciągnęła zawleczkę I wrzuciła do szamba a trzecia kręci w tym szambie kijem nawet nie wiedząc dlaczego.
Fekalia rozbryzgły się niestety wszędzie I uwaleni są wszyscy :-/
Wnikliwa i merytoryczna ocena sytuacji ! Moje gratulacje :one:
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 35
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problemy z patentem strzeleckim w czasach pandemii

Post autor: stangret »

Dziękuję :wink: :piwo:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Zielonorogi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1312
Rejestracja: 19 stycznia 2007, 09:34
Tematy: 49
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problemy z patentem strzeleckim w czasach pandemii

Post autor: Zielonorogi »

...
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2023, 11:19 przez Zielonorogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1209
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 12
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: XXII Strzelanie o Złotego Niedźwiadka - WYMÓG LICENCJI

Post autor: Mumin_ »

jarek1300 pisze: 27 maja 2021, 10:35 Irek jest rozwiązanie sprawy, którą tutaj podnosisz.
Zorganizuj MP dla osób bez licencji,
Tylko musi pamiętać, że zwycięzca takich zawodów nie ma prawa się nazywać Mistrzem Polski... (art. 13 ust. 1 pkt a) ustawy o sporcie)
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5759
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problemy z patentem strzeleckim w czasach pandemii

Post autor: sas88 »

O randze zawodów nie decyduje ich nazwa.
Mozna je sobie nazwać nawet Mistrzostwami Galaktyki.
Cóż z tego, skoro wystartuje 10 czy 15 zawodników. Jaka to bedzie ranga?
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7304
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Problemy z patentem strzeleckim w czasach pandemii

Post autor: marekp »

Jakiś wniosek z tego stwierdzenia? Znaczy tłum ludzi bez licencji zawsze powodowal frekwencję? Jakos tego nie widać po wynikach.....
Piszesz zeby napisać czy do czegos ten post mial byc?

MarekP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo CP”