Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Moderator: Marin205

abu-wiktor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 08 listopada 2020, 20:54
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: abu-wiktor »

Cześć,

czy na strzelnicy w Brzeszczach (Jawiszowicach) można indywidualnie przyjechać i postrzelać po prostu ze swojej broni do tarczy, czy też trzeba mieć większą grupę, prowadzącego itd. i wynająć część obiektu?
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: slaw2 »

Dziwny tam człowiek siedzi na tej strzelnicy. Jak bóg który decyduje kto może strzelać a kto nie. Próbowałem dwa razy i dwa razy miałem odczucie że zachowuje się jakby był panem i władcą całej tej bożej planety. Próbuj mnie to przerosło :one: . Zresztą podejście myśliwych którzy proszą przy kasie" boga" o " łagodny wymiar kary " rozdupiło mnie do reszty .
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: Włodek61 »

To Ty jeszcze się dziwisz ? w Piotrkowie jest albo raczej była piękna strzelnic powojskowa , naprawdę piękna , dopóki gdzieś w okolicach lat 75 ubiegłego wieku przejęli ja myśliwi. Jak sądzisz jak się skończyło ? Ano strzelnica nadal jest / moje informację są mało aktualne , bo sprzed paru lat/ dostępu praktycznie nie ma nawet dla myśliwych :) A wiesz dlaczego ? bo związek myśliwych nie utrzymuje się ze składek czy działalności ale z tego co dostaną z naszych podatków i prowadzenie sensownej strzelnicy jest im nie po drodze :)
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: slaw2 »

Tam na strzelnicy jak słyszałem " bóg " mówi wymiar kary . Znaczy to ile mają myśliwi zostawić w kasie . Ale krąży czy to plotka czy mit lub fakt że w dobrym tonie jest zostawić 10-20 zł więcej i nie prosić o resztę ;laughing:
Straszne - nie należę do ludzi którzy napierdalają radośnie w kierunku kulochwytu z dwóch catlemanów jednocześnie , chciałem tylko poćwiczyć strzelanie Veterlli stojąc na 50 m . Pan " bóg" nawet nie dał mi szansy aby mu 20 więcej zostawić . Wrecz jakiś taki był ...... . Poinformowałem " boga" że mam prowadzącego strzelanie żeby było bezpiecznie ale nie był zainteresowany oglądaniem dokumentu . Może ma za dużo kasy . Trochę tego się pewnie uzbiera po 10 zeta czy po 20 i ma w du*** kolejnego . Nie chciałem też tam cwiczyć z Kałacha czy innego Gloka czy armaty . Chciałem strzelać z feldsztucera i sharpsa w kierunku kulochwytu zgodnie z regulaminem strzelnicy . Pan udzielił mi odmowy twierdząc że to niezgodne z regulaminem . Nie udało mi się odnaleść regulaminu na necie , a tego na strzelnicy nie zauważyłem . Ale kiedyś jak będe miał chwilę to się jeszcze raz pofatyguję , przeanalizuję regulamin i będę chciał postrzelać . W razie odmowy zadzwonię po policję .
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: Włodek61 »

No cóż - powodzenia :one:
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Awatar użytkownika
matta
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 24 lutego 2003, 23:09
Tematy: 1
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Brzeszcze - strzelnica myśliwska

Post autor: matta »

Strzelnica jest fajna , temat wart odświeżenia ... :-? Czy jeżdzi ktoś z forumowiczów obecnie do Brzeszcz strzelać rzutki ?
AA Pro-sport +Leupold M8 12x42 AO
Colt Navy 36
SLAVIA 630-Forever
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”