Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Grupa Strzelecka Olsztyn

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
skrzat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2009, 20:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: skrzat »

Mam podobnie, a mam przypięty do krawędzi kieszeni, więc jak jak juz wypinam, to ludzie mają szerokie oczy, a po otwarciu w ten sam sposób objawia się szerokie ostrze i.... :shock:

Co do maczety, to zakupiłem na dzialkę taką z rączką z tworzywa i przerobiłem krztałt ostrza. Zawsze jak nią cos karczuję, to się ktoś trafi z pytaniem na kogo taki sprzęt. :-D
skrzat made
Awatar użytkownika
kickass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:30
Tematy: 14
Lokalizacja: Melle, Niemcy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: kickass »

Jednak nóż to atrybut faceta, jaki by ten nie był. Moja Mora jeszcze nie przyszła :-/ , przez tego sranego kurławirusa :evil: . Wczoraj była fajna pogoda to postrzelałem z kolegą, Grzesiek ten mój kolega pierwszy raz strzelał i nie mogłem go oderwać od HW :-D , coś czuję, że będę miał kolegę po lufie, a może nawet z czasem GSO 2 powstanie tutaj :-D. Ale mniejsza z tym, wyprztykałem już dwie i pół paki z mojego pistola i mimo że jestem w czarnym nie mogę przekroczyć magicznej liczby dla mnie 82-uch punktów :-/ , chyba trzeba jeszcze parę paczek śrutu aby to zmienić-mam nadzieję. A co u Was? Coś tam już pykacie przy ładnej pogodzie ?
Haenel CR223, CZ SHADOW 2, Walther GSP .22,Feinwerkbau P40 , Colt Remington.44 , CZ Kadet .22,
SIG SAUER P320 X-Five Legion, Benneli M4
Awatar użytkownika
skrzat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2009, 20:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: skrzat »

Niestety nie. Rządowe obostrzenia spowodowały marazm nie tylko w biznesie ale ogólnie w kontaktach. Wszystko oprócz spożywki zamknięte lub działa w mocno ograniczonym trybie.
Np. do apteki (sprzedaż przez okienko) stałem w kolejce 5 osobowej prawie 40 minut.
Podejrzewam, że LOK też zamknięty.
Sobota u nas też była super, więc z moją panią i synkiem pojechaliśmy na działkę upiec kiełbaskę w ognisku i się zrelaksować...
skrzat made
Awatar użytkownika
skrzat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2009, 20:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: skrzat »

Kurde... to już chyba jesteś rybą... :shock:
skrzat made
Awatar użytkownika
kickass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:30
Tematy: 14
Lokalizacja: Melle, Niemcy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: kickass »

Cześć Panowie. Długo mnie nie nie było. Nie miałem kompa spory czas z powodu awarii płyty głównej, a przez tą koronę, serwis się przeciągał. Przez ten czas odzwyczaiłem się od kompa i znalazłem sobie kolejne hobbi. Teraz sadzę i piele, zrobił się ze mnie ogrodnik :). Hw ma na koncie jedną nornice :). Oprócz grzebania w ziemi strzelam, powiesiłem na odległości 60m metalowy gong 20x20cm i wale sobie do niego :) Strzelę ze 20 razy i mam dość, HW potrafi zmęczyć :/. W końcu otworzyli strzelnice i zaliczyłem już dwa treningi, poza tym sesje w piwnicy 2-3 tarczki prawie codziennie. Moja średnia to 80pkt. No i to tyle. A co tam u Was. Piotr-jak błona?
Haenel CR223, CZ SHADOW 2, Walther GSP .22,Feinwerkbau P40 , Colt Remington.44 , CZ Kadet .22,
SIG SAUER P320 X-Five Legion, Benneli M4
Awatar użytkownika
kickass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 08 maja 2010, 20:30
Tematy: 14
Lokalizacja: Melle, Niemcy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: kickass »

Aż ci zazdroszczę twoich stosunków z Walterem. Mnie najbardziej przeszkadza sposób ładowania sprężyny i tylko dlatego wrócę kiedyś do pcp, ale póki co skupiłem się na pistolecie. Co do forum to nie było by problemu pisania na komórze ale zwyczajnie forum mi nie działa w telefonie. w przyszłym tygodniu mam urlop i jadę prawdopodobnie do Polski i może udało by się coś zorganizować
Haenel CR223, CZ SHADOW 2, Walther GSP .22,Feinwerkbau P40 , Colt Remington.44 , CZ Kadet .22,
SIG SAUER P320 X-Five Legion, Benneli M4
Awatar użytkownika
goldwinger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 314
Rejestracja: 08 kwietnia 2008, 19:36
Tematy: 16
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Niezniszczalni 4 ( wątek o wszystkim)

Post autor: goldwinger »

kickass pisze: 25 czerwca 2020, 10:23 w przyszłym tygodniu mam urlop i jadę prawdopodobnie do Polski i może udało by się coś zorganizować
Jechał jechał i nie dojechał.

Pytanie: czy GSO LOK Olsztyn to jeszcze istnieje?
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM-2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Olsztyn”