RADOMSKO 2019

Forum lokalne grupy CP Bełchatów

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Grzesiek73
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 26 lipca 2020, 17:46
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Grzesiek73 »

Strzelamy w Sylwestra? :502:
Awatar użytkownika
manolo4
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 22:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Skarżyko-Kamienna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: manolo4 »

To nie będzie ogłoszenia na słupie? Nie mam konta google i nie korzystam z temu podobnych dobrodziejstw.
:galy:
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Marek- »

Ukryłem te dwa niezgodne i to z kilkoma punktami regulaminu posty dla waszego dobra, ale skoro tego nie rozumiecie, to już są widoczne i poczekajmy na administratora, pewne będzie to dla was bardziej korzystne. Z drugiej strony trudno wymagać od kogoś kto nie potrafi się zarejestrować na zawody zrozumienia regulaminu.
Moderowanie postów takich osób to wieczny problem, roszczenia do nieba, ale coś od siebie to już zero.

Dosiego Roku.
Nerwus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 22:02
Tematy: 0
Lokalizacja: łódzkie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Nerwus »

Jakoś z innymi zawodami nigdy problemu nie było. A jak było z tymi wie kto ma wiedzieć. I jeszcze to gadanie ... o walkowerze. Nic wprost wszystko na okrętke. Nie widzę aby odstąpienie wraz z bronią CP na start 200 gramów czarnego prochu było niezgodne z prawem ani regulaminem forum. Także nadal nie rozumiem powqodu usunięcia mojego postu. Ale na władze nie poradze.

Zdrowego roku. Oby dał się mniej we znaki niż poprzedni.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Marek- »

Nie wiem co za teoria spiskowa powstała w waszych głowach, ale dla mnie jesteś osobą anonimową, która coś tam sobie ubzdurała, nie wiem również jak Rysiek swoje wyniki tym razem w klubie usprawiedliwia i jakie bzdury wymyślił, ale nie powstał żaden spisek, jak dla mnie znów trema go zjadła, podobnie jak w Eisenstadt.
Logiczne jest, że jeśli coś ci nie wyszło ze zgłoszeniem i nie dostałeś odpowiedzi to coś źle zrobiłeś, jakoś setka ludzi dała radę. Dla mnie jesteś anonimowy, forumowy nick i nic więcej, nie reperuj swojego ego bzdurnymi wymysłami. Jakoś gdy chcecie kupić kokile i nie wiecie jaką, czy chcecie osiągnąć jakiś inny cel na którym wam zależy, a nie posiadacie wiedzy, to potraficie w nocy mi dupę zawracać, więc jeśli byś chciał naprawdę wystartować, to znalazł byś sposób żeby się upomnieć o brak zgłoszenia, łatwo to zrobić na forum czy to przez pw czy wpisem, a już po fakcie dziś jakoś wiesz jak się na forum wylewa żale, a nawet telefonicznie bo Rysiek posiada mój numer telefonu i gdy mu na czymś zależy wie jak z niego korzystać.
Co do ogłoszenia to brak mi słów, co się z wami dzieje? ktoś umożliwia wam korzystać za darmo z opłacanego przez siebie forum, jeśli akceptujesz zapisując się na forum jego warunki w postaci regulaminu, to dlaczego ich nie respektujesz ? Na złość ? A może jest inny powód ? Czegoś nie rozumiesz ?
No to postaram się to wytłumaczyć. Jest dział giełda w którym wstawiamy ogłoszenia, w regulaminie opisano jak to ma wyglądać. Nie wypisujemy ogłoszeń gdzie i jak komu pasuje bo właściciel tak sobie życzy, chce mieć porządek. Linki z aukcji są niedopuszczone, w ogłoszeniu należy określić cenę tego co chcesz sprzedać. Kolejna sprawa, co któryś z moderatorów lub administratorów ci usunął nie wiem, nie śledzę każdego wpisu, na całe szczęście nie jestem tu sam, moja praca to może 2% tego co robią inni. A pisanie tu takich postów z ogłoszeniami to jawne robienie na złość, bo ktoś to będzie musiał posprzątać, ja te dwa posty ukryłem wczoraj dla waszego dobra bo admińistrtor nie ma tyle cierpliwości bo ma dużo więcej pracy i roszczeniowych nerwusów, ale skoro z Ryśkiem macie inne zdanie i intencje, to je wyjątkowo dla kolegi odkryłem i poczekajmy na administratora, może was pochwali. Co do rewolucji kulturowo-whattsapowej w Radomsku, padł na wszystkich blady strach 😱😱😱🤣, nawet nie warto się do tego odnosić, od wielu lat z niego wszyscyśmy korzystali, whattsap to świetny komunikator, ciesze się że i do was dotarł, będziecie mieli kolejne narzędzi prócz e-mail’a z którym nie każdy sobie radził. Rozumiem, że również tymi kanałami będziecie handlować karabinami i ołowiem bo na forum nie pozwalają robić bałaganu. A swoją drogą dlaczego ogłoszenie o ołowiu jest we właściwym miejscu ?
Może teraz coś zrozumiecie, chociaż obawiam się ze tekst jest zbyt długi.

Dosiego Roku, dużo zdrowia i pozytywnych ludzi w otoczeniu, jak najmniej oszustów i ludzi roszczeniowych.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Marek- »

Jak widać temat z postów niezgodnych z regulaminem został wyczyszczony, wiec administracja miała jednak inne od was zdanie.
Monolit
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 21 stycznia 2018, 22:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: Monolit »

Na prośbę użytkownika Compass
Informuję, że dalsze losy grupy CP Radomsko będą kontynuowane pod adresem:
https://forum.blackpowder.pl/viewtopic. ... 741#p48741
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: slaw2 »

A co złego zrobiły zawody w Radomsku administratorowi że znikły z terminarza? Bardzo chcieliśmy postrzelać w tym roku na więcej jak 50 m ale chyba nie będzie nam dane :( .
Mimowolnie jak czytam ten wątek to przypomina mi się zdjęcie Stalina z Jeżowem .
Obrazek
Pozostaje pytanie, czym Kompas i komu podpadł że usunięto go całkowicie z kart historii forum . Aż strach mieć swoje własne zdanie .

Ale za to toleruje się tego typu mądrości
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=54 ... 5#p1989905
torti
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 20:37
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: torti »

A co jest niestosownego w temacie "fusy vs kaszka" ?
jorge
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
Tematy: 14
Lokalizacja: Cieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: RADOMSKO 2019

Post autor: jorge »

Mnie się temat o fusach bardzo podoba. Nawet pozwoliłem sobie zadać w tym temacie pytanie. ;laughing:
user
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CP Bełchatów”