Kayoba - Lepsza alternatywa dla liderów?

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

nopel
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 29 lipca 2013, 16:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Kayoba - Lepsza alternatywa dla liderów?

Post autor: nopel »

Witam.
Szukając czegoś taniego do popukania "do puszki piwa z 20m" natrafiłem na to (nie można linków dawać więc wejdzcie na sklep jula, następnie w wyszukiwarke na górze strony wpiszcie "Wiatrówka z kompozytu 4,5 mm")
Pogooglowałem, mało o niej jest, ale ktoś wypowiadał się że jest to klon QB20.
Opłaca sie to brać? Chcę uniknąć kupowania liderów itd, a ten karabinek mnie zainteresował, ponieważ do celnego strzelania już coś mam, teraz chcę coś taniego z normalnymi otwartymi przyrządami celowniczymi.
Pozdrawiam.
SPRZEDAM Anschutz match 380 osada dla leworęcznych, stan IDEALNY, regularnie serwisowana, mały przebieg, nie ma ani jednej ryski, wygląda jak nowy.
Awatar użytkownika
Jasiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 207
Rejestracja: 19 lutego 2012, 12:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jasiek »

To dokładnie QB20 tylko pod inną nazwą. Z pewnością jest lepiej wykonany niż Lidery & spółka. W moim przekonaniu jest to najtańszy karabinek jaki w tej chwili można kupić, który nie rozpadnie się po paczce śrutu i nie zrobi krzywdy użytkownikowi. O ile użytkownik wie w którą stronę go trzymać :)

Inna sprawa to celność czy praca spustu ale na działkę do puszkobicia się nadaje.
COLT Łódź
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kayoba - Lepsza alternatywa dla liderów?

Post autor: witboj »

nopel pisze:teraz chcę coś taniego z normalnymi otwartymi przyrządami celowniczymi.
To kup Iża 38. Mimo otwartych puszka na 40 m nie jest problemem i mogę to udowodnić :-)
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mildot »

Szkoda, że ten Twój Antek 380 dla leworęcznych jest.

Ale ad rem. Jeśli po takim sprzęcie jak Diana 75 lub Antek 380 weźmiesz do ręki Kayobę.... to będziesz klął, że wydałeś kasę w błoto. Niby tylko 150zł, ale to nadal 150zł w błoto.

Jak chcesz coś fajnego z otwartymi to poszukaj jakiejś starszej Diany - są w dobrych cenach. z super materiałów i super celne. Do tego mają fajny spust. Nie matchowy, ale jednak dwustopniowy, regulowany, niebezpośredni.
Zaoferowałbym Ci swoją Dianę 35 która była niedawno do kupienia na forum ale niestety znów ją dopieściłem wewnętrznie i muszę sobie z niej dłużej postrzelać. No i Diana 35 ma w sobie to coś, że jakoś nie mogę się z nią rozstać. Jedną już kiedyś sprzedałem to musiałem kupić kolejną. Więc ze swojej strony polecam.
Strzelam... bo lubię. ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”