troche miodu nie zaszkodzi :-)

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 21 listopada 2002, 21:26
Tematy: 31
Lokalizacja: pl
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

troche miodu nie zaszkodzi :-)

Post autor: Krzysiek »

Panowie i Panie pragne Was poinformowac ( choc pewnie i tak macie tego swiadomosc :mrgreen: ), ze nasze forum jest najbardziej dynamicznie rozwiajacym sie forum o wiatrowkach w Polsce :lol: . Mamy juz prawie 200 userow i niespelna 3000 postow - z tego na pewno 80% postow jest na temat "airgun" i okolice ........

Jest niezle 8)
BSA S10 ...a strzelec ze mnie zaden, juz lepszy jest Bin Laden 8-)
Awatar użytkownika
Fred
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5319
Rejestracja: 22 listopada 2002, 07:07
Tematy: 284
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: troche miodu nie zaszkodzi :-)

Post autor: Fred »

Krzysiek pisze: tego na pewno 80% postow jest na temat "airgun" i okolice ........
Jest niezle 8)
Ze jest taka okazja , to zapytam pana moderatora , czy istnieje mozliwosc zrobienia tematu Optyka, Tuning , Field Target i inne sporty pneumatyczne. :twisted:
Awatar użytkownika
Krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 21 listopada 2002, 21:26
Tematy: 31
Lokalizacja: pl
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Krzysiek »

Ty Frediii :wink: .... ty wiesz co ..... :mrgreen:

Dla mnie bardziej przejrzysta byla poprzednia forma z podzialem na subtematy na forum. Niestety jestem TYLKO malym moderatorkiem :mrgreen: ...... o taki maly jestem !!! :wink:
BSA S10 ...a strzelec ze mnie zaden, juz lepszy jest Bin Laden 8-)
Awatar użytkownika
Bartic
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1081
Rejestracja: 03 marca 2003, 13:53
Tematy: 61
Lokalizacja: CKS Stare Strzelby
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartic »

To by na pewno pomogło w poszukiwaniu postów z tematami interesującymi poszukiwacza.

ADMINIE! więciej sekcji, dla każdej moderator (albo dwóch), którzy będą mieli możliwość przesuwania postów (tych nie na temat) i porządek będzie.
Pozdrawiam
-Marcin-
GG2512814 ________________
Se gut, se bon, se Sagalas London, se Iwan kowal de Bałabanówka
Awatar użytkownika
Krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 21 listopada 2002, 21:26
Tematy: 31
Lokalizacja: pl
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Krzysiek »

Ja mam taka propozycje: zrobmy archiwum z subtematami : np. optyka , tunning ... , do ktorych beda wrzucane posty jak najbardziej techniczne z wycietymi postami o charakterze chatu - czyli o du*** Maryni :mrgreen:
oczywiscie tematy te beda zamkniete bez mozliwosci odpisywania - tylko czytanie. Sukcesywnie bedzie mozna dokladac tam np. posty kogos o odmiennym spojrzeniu na sprawe ale nadal w temacie. Taki przeglad.

co wy na to ?
BSA S10 ...a strzelec ze mnie zaden, juz lepszy jest Bin Laden 8-)
Jerzy
Właściciel
Właściciel
Reactions:
Posty: 2364
Rejestracja: 21 listopada 2002, 23:08
Tematy: 124
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Administratorzy

Post autor: Jerzy »

Archiwum było ale nikomu nie chcialo się do niego nic wrzucić. Zresztą poczekajmy, trwają prace nad rozwojem formy forum, zobaczymy co będzie i jak to będzie działać.
Jerzy
Awatar użytkownika
Fred
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5319
Rejestracja: 22 listopada 2002, 07:07
Tematy: 284
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Fred »

Jerzy pisze:Archiwum było ale nikomu nie chcialo się do niego nic wrzucić. Zresztą poczekajmy, trwają prace nad rozwojem formy forum, zobaczymy co będzie i jak to będzie działać.
Czy to prawda , ze mamy nowego Admina ???
Awatar użytkownika
Fred
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5319
Rejestracja: 22 listopada 2002, 07:07
Tematy: 284
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Fred »

Jerzy pisze:Archiwum było ale nikomu nie chcialo się do niego nic wrzucić. Zresztą poczekajmy, trwają prace nad rozwojem formy forum, zobaczymy co będzie i jak to będzie działać.
Archiwum kojazy sie z tematem , który odszedl do lamusa .

Tu musi nastapic podzia przynajmniej jeszcze na Optyke .

OK - nie musi byc Field Target i inne sporty, Tunig i warsztat, pistolety , FAQ - strawimy i to .
Ale Optyka i optyczne problemy - kurde Jerzy cos ty taki sztywny. Chyba jestej jedyna osoba na tym foru , ktora sie wzbrania przed otworzeniem zego tematu . Jezeli nie chce ci sie osobiscie przerzucac tematow + to ja to zrobie + bo mam wiecej czasu od ciebi (przynajmniej w ciagu dnia :) )

Nie musisz odpowiadac na ten temat + moze odpowie ktos inny nie zgadzajacy sie jeszcze z ta tezą?
Mi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 984
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 08:19
Tematy: 75
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mi »

Dokładnie się zgadzam z Fredem. Większość opinii i spostrzeżeń dotyczących optyki jest gdzieś między wierszami innych postów (przykład temat Carrer - zaczęło się od karabinka a obecnie jest temat kusz i dziecięcych wynalazków :P :P :P - nie mówię że to źle tylko pokazuje rozwój tematu w różnych kierunkach). Optyka by się przydała jako osobny dział bo jest to zagadnienie równie szerokie jak wiatrówki i nie powinno występować przy okazji.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”