HW 100 x
Moderatorzy: Jka, Moderatorzy wiatrówkowi
-
rokasa58
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 2246
- Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
- Tematy: 38
- Lokalizacja: Okolice Wrocławia
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Na YT pieruńsko celny ale sesji rozbieranych brak
Od jakiegoś czasu śledzę w internecie temat,to jak coś znajdę,dam znać 
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
LG 300 Weaver Tactical, HW95L SD SWFA, Diana 6M
LG 300 Weaver Tactical, HW95L SD SWFA, Diana 6M
-
FAZIK
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 25 listopada 2019, 21:58
- Tematy: 2
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Mocno zastanawiam się nad zakupem. Tyle że mam już HW100 S i nie jestem do końca przekonany że warto ...
Life's a game with save and load features disabled.
- Aligatius
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 571
- Rejestracja: 23 czerwca 2012, 21:41
- Tematy: 26
- Lokalizacja: Ruda Śląska
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
dragonblade
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 258
- Rejestracja: 24 września 2008, 13:27
- Tematy: 14
- Lokalizacja: Będzin
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Ja czekam aż gdzieś będzie dostępna wersja S laminated. Jak tylko się pojawi, to biorę.
AAS400 + Vortex Diamondback HP 4-16x42
- Święty
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 64
- Rejestracja: 22 marca 2009, 15:06
- Tematy: 2
- Lokalizacja: Zabrze
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Czy ktoś w poprzedniej wersji porównywał wyniki z wersji K do wersji „ długiej”?
Chodzi mi o to czy lufa 410 mm daje lepsze skupienia od lufy 310 czy nie ma reguły.
Wersja kt chodzi mi po głowie stąd to pytanie.
Chodzi mi o to czy lufa 410 mm daje lepsze skupienia od lufy 310 czy nie ma reguły.
Wersja kt chodzi mi po głowie stąd to pytanie.
hw 97 kt
- Yurko
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1914
- Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
- Tematy: 36
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
W niemieckim limicie pasuje?dragonblade pisze: ↑03 czerwca 2026, 16:08 Ja czekam aż gdzieś będzie dostępna wersja S laminated. Jak tylko się pojawi, to biorę.
https://www.benke-sport.de/weihrauch-hw ... wehr-38267
PS. Co ten kolega z filmu tak nawija o tym stalowym kartuszu? Ja kupiłem HW100 z aluminiowym. Co prawda jeszcze na 200bar ale to już było kilka lat temu...
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
- Ultra3000
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1154
- Rejestracja: 31 marca 2019, 22:34
- Tematy: 35
- Lokalizacja: Waw
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Czy strzela 3x celniej niż dobrze ogarniete HW97? Żart..na pewno tak 
Z pustego to i Salomon nie strzeli...
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3072
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 56
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: HW 100 x
Wszystko zależy jaką lufę trafisz. Jak trafisz bardzo dobrą, to będzie robił skupienie 7-8mm na 25m powtarzalnie po dobraniu śrutu, a jak trafisz kiepską lufę to zrobi skupienie 16mm na 25m i nie strzelisz ciaśniejszej grupy choćbyś nie wiem jaki śrut dobierał. Niestety w przypadku HW100 to loteria.
Pisanie, że jest piekielnie celna mija się z prawdą, bo jak trafisz kiepskie HW100, to bywa, że i Reximex ją pokona. Ale jak trafisz super lufę w HW100, to i niejednego matchowego Walthera położy na łopatki
Pisanie, że jest piekielnie celna mija się z prawdą, bo jak trafisz kiepskie HW100, to bywa, że i Reximex ją pokona. Ale jak trafisz super lufę w HW100, to i niejednego matchowego Walthera położy na łopatki
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- Yurko
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1914
- Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
- Tematy: 36
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
Jak się trafi na takie HW100, że jest porównywalne z jakimś Reximex-em to trzeba skorzystać z gwarancji! 
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
- Ultra3000
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1154
- Rejestracja: 31 marca 2019, 22:34
- Tematy: 35
- Lokalizacja: Waw
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
8 mm skupienie na 25 m za 8000 zl? Nie znam się na PCP ale czyż to nie mało opłacalne jest?
Z pustego to i Salomon nie strzeli...
- Yurko
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1914
- Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
- Tematy: 36
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
... a ten nowy bp jest jeszcze brzydszy:

I na co mu ta dziura w kolbie?

Ciekawe czy poprawili wreszcie ten trzeszczący uchwyt:


I na co mu ta dziura w kolbie?

Ciekawe czy poprawili wreszcie ten trzeszczący uchwyt:

"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3072
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 56
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: HW 100 x
Wszystko zależy czago szukasz. Jeśli maksymalnej celności, to wtedy kasa się nie liczy. W praktyce nie zejdziesz przy pomocy HW100 poniżej 8mm powtarzalnie (strzelając 3 grupy po 10 strzałów). No chyba, że jest jakiś wyjątkowy egzemplarz, ale ja się z takim nie spotkałem - wtedy pewnie zejdziesz do grup 7mm.
Według mojego doświadczenia 8mm to maks co możesz uzyskać. Ale i tak to rzadkość, bo większość HW100 robi grupy w okolicy 11-12mm, a te słabe lufy to 15mm, czyli 1 grosz
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- Ultra3000
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1154
- Rejestracja: 31 marca 2019, 22:34
- Tematy: 35
- Lokalizacja: Waw
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Yurko
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1914
- Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
- Tematy: 36
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: HW 100 x
I ważne, dobrać odpowiedni śrut:






"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)








