Serwis HW95 po 10 latach

Co kupić ? Co do czego i z czym....

Moderatorzy: Jka, Moderatorzy wiatrówkowi

Dami327
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 03 czerwca 2026, 10:24
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Dami327 »

Cześć,

Jestem tu nowy, została mi po tacie HW95 ale przez 10 lat leżała w garażu.

Chciałbym przywrócić ją do żywych, wiem że nie ma wiele przebiegu, do tego jest luneta i tłumik.

Może ktoś polecić serwis blisko 43-100 Tychy który zajął by się nią z odpowiednim podejściem ? Nie chciałbym jej wysyłać kurierem stąd prośba o pomoc w znalezieniu odpowiednich ludzi do 50km od w.w. adresu.

Pozdrawiam Damian.
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3072
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 56
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Kacper_Potocki »

Senio jest świetny, ale trzeba wysyłać, bo mieszka daleko. Jak chcesz blisko to w Kętach robi kolega Wojtek. Masz chyba 35km do Kęt. Jak będziesz zainteresowany to pisz do mnie na PW, albo pod numer: 5O8.726-2O4 i podam namiary na Wojtka, wtedy powołasz się na mnie.
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
Awatar użytkownika
Zmara
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 277
Rejestracja: 03 sierpnia 2011, 17:13
Tematy: 7
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Zmara »

Wysyłaj do Senia i nic się nie bój. Robił mi 3 szt. HW97 (laminat,KT i STL), jedną HW 50s i HW 30s, wszystko na full SPA, chodzi jak ta lala i piekielnie celne. Senio dba o powierzony sprzęt, więc absolutnie nie musisz się obawiać, że mu się coś stanie.

Zobacz co potrafi HW 97 po "czarach" Senia na 26m. ;)
20260118_193954.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystkiego po trochu :-D
Awatar użytkownika
Ultra3000
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1154
Rejestracja: 31 marca 2019, 22:34
Tematy: 35
Lokalizacja: Waw
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Ultra3000 »

Senio
Z pustego to i Salomon nie strzeli...
Dami327
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 03 czerwca 2026, 10:24
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Dami327 »

Dzięki za odzew Panowie!
Z racji że zależało mi na własnym transporcie wybrałem się do Pana Wojtka z Kęt.
Czas usługi, kontakt i podejście zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, wiatrówka była gotowa na drugi dzień! Nie oczekiwałem cudów na kiju a cuda się zadziały (zakres prac wybiegł ponad ustalony że tak powiem w gratisie). Ponieważ mam do niej większy sentyment niż parcie "wejścia" w ten sport jestem z usług tego Pana bardzo zadowolony - dostałem odpowiedź na wszystkie moje pytania laika i cały zakres usługi został mi przedstawiony od strony technicznej jak i finansowej przed podjęciem prac za co bardzo dziękuję. Dostałem również cenne wskazówki apropo użytkowania i przygotowania do pierwszych testów.
Aktualnie czekam na śrut i trochę wolnego w grafiku żeby zobaczyć co ta bestia potrafi.

Korzystając z okazji, może jest ktoś z moich okolic (43-100 Tychy) i poleci jakieś bezpieczne miejsce do strzelania ? Znalazłem BOSiR Bieruń i tam zamierzam jechać w pierwszej kolejności, a w przyszłości chętnie bym skorzystał z jakiegoś "placyku" co by sobie postrzelać do jakiś puszek, kto wie może groszówek? ;)
Oczywiście po strzelaniu od razu zdam relacje bazując na moich doświadczeniach z tą wiatrówka sprzed 10 lat i nie omieszkam się pochwalić wynikami :-D

Pozdrawiam Damian :)
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2525
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 53
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: jacek sygula »

A w jakim mieście mieszka Senior?
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2525
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 53
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: jacek sygula »

A w jakim mieście mieszka Senio?
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3072
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 56
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: Kacper_Potocki »

Senio, to chyba miejscowość w Wielkopolsce.

A jeśli chcecie strzelać , to Kęty mają fajną strzelnicę.
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
ChrisCO2
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 27 marca 2014, 21:33
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Sponsor Forum

Re: Serwis HW95 po 10 latach

Post autor: ChrisCO2 »

Hej, mam też do serwisu HW95 oraz IŻ-a 61. Czy moglibyście, proszę, polecić kogoś w okolicach Wrocławia?
Dr Krzysztof Załucki, LL.M. Eur.
radca prawny

tel. 512 039 635
www.prawoibron.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Piaskownica czyli pierwsze pytania...”