Amunicja kolekcjonerska

Forum poświęcone wszelkim tematom związanym z bronią posiadaną na pozwolenie kolekcjonerskie

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2962
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 27
Lokalizacja: Kłodzko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja kolekcjonerska

Post autor: muczacz »

:one: , zapytam kolegi czy przypadkiem nie ma , jak coś dam znać
Bób , Honor , Dziczyzna
pozdrawiam Boguś
mateusz kurowski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 11 listopada 2008, 13:11
Tematy: 21
Lokalizacja: Bytom/Gliwice/Myszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja kolekcjonerska

Post autor: mateusz kurowski »

W sumie taka ciekawostka Flobert 6mm śrutowy ;)

Obrazek
Obrazek

Niedługo będzie testowany .
Kret67
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 29 sierpnia 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja kolekcjonerska

Post autor: Kret67 »

Mam nareszcie do zbiorów:
9 x 39mm 😁

Nadal szukam polskich naboi z pociskami. OR : 9mm Para I 7.62 x 39.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kolekcjonerzy”