smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Moderator: Moderatorzy CP

ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

ciąg dalszy treningu tarcza na 100 m z zmojego smith carbine , górna kula okrągła , dolna pocisk real dwurowkowy. jest nieżle powiedziałbym , że coraz lepiej z rel-a.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

a tu dla porównania tarcza , pociskami real dwurowkowe z nowo zakupionego saguaro rolling block kal.0.50,
o ten to jest dopiero celny karabin teraz mam porównanie , różnica niesamowita i wogóle ten rolling block to jest niesamowity.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
mmezik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2026, 11:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: mmezik »

Możesz mi dać namiar na te kominki 4 mm do Smitha ?
mmezik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2026, 11:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: mmezik »

Można dostać namiar na kominki 4 mm do Smitha ?
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

W saguaro arms są te INOX metryczne , a robi też pan Łukasz S. na zamówienie
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

W saguaro arms są te INOX metryczne , a robi też pan Łukasz S. na zamówienie
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Nie wchodziłem tu dawno , napisz na priv podam ci dokładne namiary
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Nie wchodziłem tu dawno , napisz na priv podam ci dokładne namiary
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Kominki M8x1 INOX , mały kapiszon $
5.00/5.00Opinie (1)
Dodaj do listy zakupowej
Kominki M8x1 INOX , mały kapiszon $
Produkt niedostępny
46,22 zł brutto / szt.
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Chwilowo niedostępne u nich
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Jeśli ten kominek kupisz to on pasuje trzeba tylko trochę rozwiercić otwór zapalowy ja rozwiercilem na 1 mm żeby nie było niewypałów
ireknyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 70
Rejestracja: 30 maja 2024, 19:40
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: smith carbine kal 50 , karabin odtylcowy

Post autor: ireknyc »

Pan Łukasz S zrobi ci na zamówienie idealny
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rusznikarnia - CP”