Zapytaj o auto zastępcze. Sprawdź też opcję assistance. Na 100% ktoś już to przerabiał na wszystkie sposoby - w tej firmie, poczytaj fora i FB chwilę. Wszystkiego się dowiesz. Telefon do serwisu i potwierdź zdobytą wiedzę.Kacper_Potocki pisze: ↑12 maja 2026, 15:04 jak sobie pomysle, że auto może kilka stać w aso, to mi się odniechciewa czegokolwiek
Ja osobiście jeśli bym potrzebował takie coś osobowo dostawcze kupił bym jakieś starsze Renault Kangoo czy coś podobnego za "parę groszy" i awaryjnie by stał po hurtownią na stałe. Coś starsze nieco, nie naszpikowane elektroniką co ma jeszcze prawdziwy silnik, jeździ i robi robotę, a nie jedynie jest zabawką wyświetlającą bzdury na kolorowym wyświetlaczu z eko silnikiem.











