Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 10193
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 322
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: Senio »

Kacper_Potocki pisze: 12 maja 2026, 15:04 jak sobie pomysle, że auto może kilka stać w aso, to mi się odniechciewa czegokolwiek
Zapytaj o auto zastępcze. Sprawdź też opcję assistance. Na 100% ktoś już to przerabiał na wszystkie sposoby - w tej firmie, poczytaj fora i FB chwilę. Wszystkiego się dowiesz. Telefon do serwisu i potwierdź zdobytą wiedzę.

Ja osobiście jeśli bym potrzebował takie coś osobowo dostawcze kupił bym jakieś starsze Renault Kangoo czy coś podobnego za "parę groszy" i awaryjnie by stał po hurtownią na stałe. Coś starsze nieco, nie naszpikowane elektroniką co ma jeszcze prawdziwy silnik, jeździ i robi robotę, a nie jedynie jest zabawką wyświetlającą bzdury na kolorowym wyświetlaczu z eko silnikiem.
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1586
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 31
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: czemar »

Kangoo/ Partner/ Berlingo w klekocie 1,6 i finito .
Jak nie będzie obity czy podrutowany to nawet za szybko nie zgnije .
M.
0.177 -0.22 .......
Awatar użytkownika
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2962
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 27
Lokalizacja: Kłodzko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: muczacz »

no pod warunkiem że mu się BSI albo BSM do tej pory nie zesrał :-/ i nie pękła tylna oś ,reszta w nich jest żywotna :one:
Bób , Honor , Dziczyzna
pozdrawiam Boguś
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 10193
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 322
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: Senio »

czemar pisze: 12 maja 2026, 17:38 Kangoo/ Partner/ Berlingo w klekocie 1,6 i finito .
W klekocie to się nic już nie kupuje. Tym bardziej dostawczaka. Używane swoje już przeważnie przejechały. Poza tym jeszcze parę miesięcy się będą szczerzyli na siebie to diesel pod 10 zeta podejdzie. Tam były silniki benzynowe 1.6 16V udane. Coś starsze z małym przebiegiem około stówki nalotu i temat ogarnięty. Ale to tylko luźne gadanie. Każdy ma swoja filozofię życia i układa klocki po swojemu. Choć nieraz luźne przemyślenia innych mogą inspirować.
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1586
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 31
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: czemar »

Nawet za bardzo szukać nie trzeba :
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/p ... HVpML.html
M.
0.177 -0.22 .......
Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8970
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 124
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wątek samochodowy część III wszystko poza autami elektrycznymi

Post autor: bezduszny »

Co to ludzie z głodu nie wymyślą ...

https://www.instagram.com/reels/DY7Ki8UKMKO/

Jeżeli cegła upadła Ci na nogę a nie znasz polskiego... to tak na prawdę nie masz co powiedzieć.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”