Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.
Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi
-
NikczemNik
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Wałbrzych
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Witam
Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.




Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
-
NikczemNik
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Wałbrzych
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Witam
Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.




Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
-
NikczemNik
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Wałbrzych
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Widać że chyba nikt tu nie zagląda
albo nikt więcej nie posiada wiatrówki w Wałbrzychu
. Jak by był ktoś chętny postrzelać z wiatrówki proszę o kontakt SMS 600 pięć jeden dziewięć 611. Napewno się odezwę 
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
-
andropow
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 75
- Rejestracja: 29 grudnia 2006, 11:41
- Tematy: 5
- Lokalizacja: DL
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
No niestety ni ma, a jak są to cichociemni 
We Wrocławiu dalej ludzie się w soboty spotykają w Lasku Osobowickim na strzelnicy Wiatrówkowej.
We Wrocławiu dalej ludzie się w soboty spotykają w Lasku Osobowickim na strzelnicy Wiatrówkowej.
Różne takie od 4,5mm do 12/76
-
Arczi123
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 0
- Rejestracja: 21 czerwca 2024, 21:42
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Cześć też chętnie bym postrzelał, jestem z Wałbrzycha i na razie rozglądam się za fajnymi bezpiecznymi miejscami do strzelania.
-
NikczemNik
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Wałbrzych
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Jak coś to się odezwij, wysłałem wiadomość na PW. z nr telefonu. Strzelamy w parę osób i nawet udaje się czasami pojechać na zawody HFT2, tak że jak coś to zapraszam do kontaktu.
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
-
M@ciesz
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 8
- Rejestracja: 26 kwietnia 2025, 14:27
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
Siemka.
Ja strzelam na starej strzelnicy w Świdnicy.
https://www.straznicyczasu.pl/viewtopic.php?t=22359
Ja strzelam na starej strzelnicy w Świdnicy.
https://www.straznicyczasu.pl/viewtopic.php?t=22359
-
NikczemNik
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 20
- Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Wałbrzych
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych
@M@ciesz odezwij sie na PW- wysłałem do Ciebie wiadomość
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych








