Pierwsze 3 miesiące z PCP i w HFT

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2246
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 38
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsze 3 miesiące z PCP i w HFT

Post autor: rokasa58 »

Takie moje spostrzeżenia na temat pracy sprężyn,jak jeszcze mi się chciało coś filmować:
Diana Air King,jak przyjechała do mnie i podobno była po super tuningu /deklaracja sprzedającego/.

A tak wygląda cykl strzału w niej po prawdziwym tuningu

I cykl strzału TX na Vortek'u i uszczelce Vortek

I może zrobię z HW95 na oryginalnej uszczelce.
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
LG 300 Weaver Tactical, HW95L SD SWFA, Diana 6M
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”