KPN60 - kluby, amatorskie zawody dla dorosłych?

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

barrowredwheel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2024, 20:41
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

KPN60 - kluby, amatorskie zawody dla dorosłych?

Post autor: barrowredwheel »

witam,
w czasach gimnazjum chodziłem do sekcji strzeleckiej klubu sportowego, niestety z natłoku nauki porzuciłem temat i teraz po latach chciałbym do tego wrócić.
Cały czas ćwiczę Kpn 60 do tarczy w domu z mojej diany 75 - nigdy nie "trenowałem" ppn60 ale chętnie bym też spróbował.
w internecie znalazłem parę stron poświęconych tej dyscyplinie ale albo są to kluby dedykowane dla młodzieży, albo strony wyglądają na martwe, albo jest to coś na drugim końcu kraju (mieszkam w wwa).
czy ktoś ze zgromadzonych tutaj może mi podpowiedzieć gdzie uderzyć będąc już dorosłym chłopem? budżet mam, czas w miarę też, ale nudzi mnie strzelanie samemu, bez żadnej nutki rywalizacji, a i fajnie by było poznać innych ludzi z tą samą zajawką.
pozdrawiam

ps - nie szukam po prostu strzelnicy, bo to mam u siebie w domu.
rokada
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1392
Rejestracja: 04 stycznia 2018, 20:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: KPN60 - kluby, amatorskie zawody dla dorosłych?

Post autor: rokada »

Legia strzela ppn na Kaliskiego, są comiesięczne zawody. Organizuje je Katarzyna Klepacz, co moim zdaniem wystarcza za rekomendację. Poziom możesz sam ocenić po komunikatach.
Cover strzela ppn na Szolc-Rogzińskiego, jako jedną z konkurencji Pucharu Prezesa, zawody są co miesiąc (z wyjątkiem wakacji). Poziom możesz sam ocenić po komunikatach.
Marek Mikszan
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 110
Rejestracja: 14 marca 2019, 08:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Racibórz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: KPN60 - kluby, amatorskie zawody dla dorosłych?

Post autor: Marek Mikszan »

Mało jest zawodów gdzie można strzelić pełną konkurencję. To jest mało popularna i bardzo wymagająca konkurencja. Przykładowo na ostatnich zawodach im Leopolda Kałuży we Wrocławiu w kategorii mężczyźni było 17 startujących i tylko 3 strzeliło mniej niż 600.
Duży huk - Beretta 92FS, Beretta 92X Performance, Norinco 1911 A1
Średni huk - MC 12, Colt 1911 22LR
Mały huk - Walther CG 90, Anschutz 9003
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 932
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: KPN60 - kluby, amatorskie zawody dla dorosłych?

Post autor: Zbigniew Rybka »

Na ZKS odbywają się comiesięczne zawody wyłącznie w konkurencjach skróconych Kpn 40 i Ppn 40, startuje głównie amatorka w różnym wieku, wyniki poniżej mistrzowskich, chociaż niektórzy są całkiem nieźli :-D . Zapisy na zks.waw.pl. Zapraszamy!
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”