Nowy nabytek - PCP które wybrać ?

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Norman295
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowy nabytek - PCP które wybrać ?

Post autor: Norman295 »

Po paru postach i prywatnych wiadomościach zdecydowałem się na p35. Wolę plastik niż drewno, kwestia gustów :piwo: . Design samej broni bardzo mi się podoba, tak jak kolega wyżej napisał na forum jest parę tematów co i jak w nim ogarnąć (jeśli jest taka potrzeba). Sprzęt wisi w koszyku w zestawie ze strony pcphunters bo najtaniej wyszło :-D ewentualnie czekam na informację od jednego potencjalnego sprzedawcy już przygotowanego sprzętu. Dziękuję za chwilę uwagi, temat uważam za zamknięty.
elf
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: elf »

Jak już dojdzie i ogarniesz, napisz co trzeba było poprawić... No chyba że trafiłeś na super sprzętu bez poprawek
Spa p10+szkiełko i oko
bruno_Hof
Reactions:
Tematy: 12

Post autor: bruno_Hof »

Norman295 pisze: 20 listopada 2023, 10:49 Po paru postach i prywatnych wiadomościach zdecydowałem się na p35. Dziękuję za chwilę uwagi, temat uważam za zamknięty.
O magazynkach w tym modelu czytałeś? Zawsze możesz zamówić u Darko. :-?
HW95K HW50S Typhoon FT.
Norman295
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Norman295 »

bruno_Hof pisze: 20 listopada 2023, 13:36
Norman295 pisze: 20 listopada 2023, 10:49 Po paru postach i prywatnych wiadomościach zdecydowałem się na p35. Dziękuję za chwilę uwagi, temat uważam za zamknięty.
O magazynkach w tym modelu czytałeś? Zawsze możesz zamówić u Darko. :-?
Właściwie to nie... Jak możesz to daj namiar gdzie mogę szukać bo chciałbym wiedzieć większość i na co się szykować. Bo sprzęt w drodze
Awatar użytkownika
wichura
Reactions:
Tematy: 5

Post autor: wichura »

Zaczekaj aż sprzęt do Ciebie dotrze, postrzelasz, będziesz wiedział czy magazynek jest ok, czy nie do końca. Przy magazynkach samoindeksujących wpadki zdarzają się nie tylko chińczykom, w FX też się może trafić. Wspomniany Darko (https://www.carm-magazines.com/carm-magazines.aspx) drukuje bardzo dobre magazynki, mam kilka do FX, nie narzekam. Ale i jemu trafił się "przypał". Dwóch kolegów zamówiło trzy czy cztery sztuki do Impacta, wszystkie poszły w kosz. Na tutejszym forum jest kolega Mim który też może coś druknąć, ale jego produktów nie znam, nie miałem, ale słyszałem że są ok.
.177, .22, .25, .30, .44
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”