Pasternik

Moderator: Moderatorzy CP

guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Pasternik

Post autor: guard »

Co tam na Pasterniku? Czynne już czy jeszcze nie? :583:
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: Darlon »

Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: guard »

Pewnie, że można poszukać, ale na wskazanych przez Ciebie stronach nie ma nic o perspektywach dotępności tego obiektu dla CP w najbliższej przyszłości "Drugą razą" w dziale dotyczącym CP ,będę wyrażnie zaznaczał, że chodzi o wiadomości dotyczące dostępności tegoż obiektu dla strzelców CP. W każdym razie dzięki za przeczytanie. Buuuuum!!!! :piwo:
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: Darlon »

no i widzisz, nie czytałeś.

na stronie oficjalnej na głównej jak byk:
"Centralny zapłon i czarny proch nie są jeszcze czynne."

na fb:
"Jest szansa na czarnoprochowce,czy to temat zamknięty?"
odpowiedź strzelnicy:
"w tej chwili jeszcze nie można strzelać z czarnego prochu. O zmianach będziemy informować na bieżąco "

w temacie na forum:
11 lutego:
"Czy ktoś z wtajemniczonych może tu zaktualizować, co aktualnie funkcjonuje na Pasterniku?"
odpowiedź:
"strona wyszła z grobu i informacje zaczynają się tam pojawiać.
http://www.strzelnicapasternik.pl/
.22LR i śrut."

w temacie zostało też niejednokrotnie powiedziane że nikt nie wie kiedy CP i centralny będzie dostępny
sądząc po tym jak się strona i fb ożywiły, właścicielowi raczej zależy na powrocie obiektu w pełnym zestawie kalibrów i broni. to nie instytucja charytatywna i pewnie boli ich że odpadło im póki co z 80-90% klientów
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2020, 12:22 przez Darlon, łącznie zmieniany 1 raz.
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: guard »

Pytałem wyrażnie o perspektywy otwarcia tej strzelnicy dla CP. a nie o stan faktyczny. Związane jest to z wyborem klubu strzeleckiego. Co mi po klubie w Krakowie , jak nie ma gdzie strzelać? Jesli w najbliższej P E R S P E K T Y W I E np. roku strzelectwo CP w Krakowie nie zaistnieje , tzn. nie będzie można strzelać na Pasterniku, to pozostaną do wyboru liczne kluby LOK na
Sląsku. I o to chodzi Panie Darlon. Buuuum.pozdrowienia. :621:
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: Darlon »

masz strzelnicę w Bochni. trochę ludzi z cp się tam przeniosło na czas nieobecności Pasternika. na strzelanie na pasterniku jak dawniej - w cenie składki klubowej raczej nie masz co liczyć. w Krakowie są w zasadzie 2 kluby które się liczą - Arsenał i Silver Target. LOKu nie liczę z racji właściwie braku swojej infrastruktury pod cokolwiek więcej niż wiatrówkę (krążą też opinie że atmosfera taka trochę w stylu zeszłego ustroju, ale to nie moje zdanie). no i dochodzą idiotyzmy którymi LOK się czasami popisuje typu ogólnopolskie zarządzenie że bez EKB nie wolno strzelać na obiektach LOK. Arsenał o ile ogólnie wiadomo zabezpiecza sobie własny obiekt więc pasternikiem przestanie być w końcu zainteresowany. Silver Target wydaje się iść w stronę Tarnowa bo tam organizują przeważnie zawody.

ja jeżdżę na śląsk - do Jaworzna. w kwestii klubu to zastanawiam się nad Arsenałem bo w Silver Target jest niezrozumiała dla mnie opłata wpisowa dla nieposiadających patentu w wysokości 300 zł gdzie Arsenał nie wymaga takowej. swoją drogą właśnie ten patent chciałem z ST zrobić... ale zawsze 300 w kieszeni. a szkoda bo założyciel ST to świetny gość i bardzo pomocny.

w Katowicach masz chyba głównie CKS LOK Stare Strzelby (Szczakowska. plus nie wiem jak u nich z powyższym "idiotyzmem") i trochę ludzi z Experta (Energetyków). ja osobiście jeżdżę czasami na energetyków. mam o 10 km dalej niż do Bochni. jak wyprawa żeby postrzelać cały dzień to się bardziej opłaca.

co do pasternika to sprawa i tak jest przegrana w dłuższej perspektywie bo wojsko tylko czeka żeby położyć na tym łapy i bodaj w 2024 czy 26 ten teren prawdopodobnie zostanie całkowicie zagarnięty dla mundurowych i nikogo tam już nie wpuszczą - są plany zrobienia jakiegoś centrum szkoleniowego wojaków czy coś takiego.

warto wspomnieć że MZSS również wydał oświadczenie że mają zamiar zbudować "obiekt klasy olimpijskiej". ile w tym prawdy, czas pokaże. jednak wątpię w poważne traktowanie strzelców CP przez związek i pewnie z taką bronią pocałujesz klamkę bo dym, bo to, bo tamto.

zapisz się na zawody na 21 marca w Jaworznie na LOKu, będzie cały śląsk. jak cię klub interesuje jakiś to ci powiem z kim rozmawiać i wszystkiego się dowiesz.

to tak w skrócie.
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2020, 16:19 przez Darlon, łącznie zmieniany 1 raz.
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pasternik

Post autor: guard »

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście obiekt Experta w Jaworznie na ul.Energetyków robi największe wrażenie. Wspaniałe zaplecze, no i odległość taka sama jak do Bochni. Myślę, że to właśnie tam skieruję swoje kroki. Jeszcze raz dzięki za info w sprawie Pasternika i do zobaczenia na strzelnicy. Pozdrawiam Buuuum :516:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”