Pierwsze strzelanie podkarpacie

Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy CP

urbanikov
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 28 listopada 2017, 20:50
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Pierwsze strzelanie podkarpacie

Post autor: urbanikov »

Witam serdecznie kolegów
Nie wiem do końca czy w dobrym miejscu zamieszczam ten post ale cóż
Otóż przychodzę do was z pytaniem czy któryś z kolegów z forum bywa na strzelnicach np w Rzeszowie lub okolicach?
Na których strzelnicach na Podkarpaciu można strzelać z Cp?
No i meritum mojego posta w którym zwracam się z uprzejmą prośbą do kolegów. Jako że zaczynam przygodę z CP i w najbliższym czasie planuje zakup rewolweru i o ile wiedzę teoretyczną mam na dość dobrym poziomie o tyle z praktyką jest gorzej bo z cp strzelałem kilka razy w życiu lecz największym problemem jest proch i tu moja prośba czy któryś z kolegów który strzela z CP na Podkarpaciu nie zgodził by się odsprzedać swojego prochu za cenę samego prochu i przysłowiowe piwko. Przy tym byłbym wdzięczny za kilka porad w czasie ewentualnego spotkania dla świeżaka
Z góry dziękuje i pozdrawiam. :-D
neoool
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 16 lipca 2013, 17:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwsze strzelanie podkarpacie

Post autor: neoool »

Ja z kolegą też właśnie zaczęliśmy zabawe z cp i jeździmy na strzelnice Husar, tylko tam trzeba się tak umówić żeby nie przeszkadzać kolegom z nitro, ale generalnie nie ma z tym wiekszych problemów. Jak szukasz kogoś kto Ci doradzi to odezwij się do chłopaków z Cel Łańcuta z tym że Oni strzelają tylko w niedzielę jakoś po południu
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa”