Crosman Bulldog .357

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
djnetic
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 252
Rejestracja: 14 sierpnia 2013, 17:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Ełk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: djnetic »

Fakt zle zrozumialem bylem po trasie i oczy mi sie same zamykaly ;)
Kalibrgun 5,5 standard WB + Leapers 5TH GEN™ 6-24x50AO, Hammerli 900 4,5 Gasstrut + Hammerli 6x42 Pedersoli SLUG 12 Ga
ptuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1303
Rejestracja: 14 listopada 2005, 18:51
Tematy: 25
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ptuk »

Futurystyczny kształt to był w latach 70 i 80. Tutaj inspiracje:
Heckler & Koch G11
Obrazek

albo CAWS Obrazek.

Karabin trochę nieprzydatny na polskie warunki, ale fajnie, że dali szynę Picatinny. Można zamontować tam np. przyrządy od AR15, jeśli ktoś nie chcę strzelać z lunetą.

Plastik jest bardziej praktyczny w terenie, bo jest niezależny od warunków atmosferycznych. Nie paczeje, nie gnije, jest łatwo zmywalny. Tu mówię akurat o tworzywach z których standardowo robi się np. HW40 albo pistolety Glock tzw. Polimer 2 na bazie nylonu.
STEYR LG110, HW100, HW40
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Przetrzesz PKB - też jest bardzo dobry filtr i możesz szlajać się po lesie. Fakt faktem nie będzie to tak skuteczne jak osada z t. sztucznego , która nie koroduje, ale to to porażka wg. mnie.

Takie moje zdanie... Kiedyś się cieszyłem na widok, wiesz, slavki 631. Drewno, stal i przyrządy otwarte i brak szyny na lupkę ( pamiętam jak doklejałem taśmą klejącą, kombinowanie - dwustronna , żeby montaż przytwierdzić ... powinno być na forum , jesli ktoś nie usunął ) Bajka :)

Jestem zwolennikiem Drewna. Zdecydowanie. Miałem kilka wiatrówek , które miały części z t. sztucznego i nie podobało mi się to, ale było funkcjonalne. Np. AM850 z dorobionym kartuszem.

Jedynie moc - ktoś chce zapolować w USA - to ok. Ale wybrałbym Sinnera lub Beaumonta. Drewienko < love >

Gusta i guściki ;)

Spokojnych Świąt
Michał
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 202
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 19
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: adam_l »

Jest ktoś w stanie sprowadzić tą wiatrówkę w takiej cenie? Za pomoc oczywiście zapłacę.
9x19, 5.56x45, .357
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „FAC”