Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Moderator: Moderatorzy WBP
-
wkg
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1572
- Rejestracja: 02 lutego 2025, 16:21
- Tematy: 10
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Tak własnie wznieca się nienawiść w społeczeństwie. Tak działa kremlowska propaganda. To wlaśnie robisz.
-
kulfon
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 23
- Rejestracja: 04 września 2017, 17:43
- Tematy: 6
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
No i jak mawiał klasyk wszystko wskazuje, ze idą zle czasy a to oznacza, ze zle czasy stworzą silnych ludzi którzy to znowu stworzą dobre czasy. I tak w kółko
Tacy brytole beda sobie musieli chyba wybrać jakiegoś malarza z Wiednia do oczyszczenia kraju
Tacy brytole beda sobie musieli chyba wybrać jakiegoś malarza z Wiednia do oczyszczenia kraju
-
PiffPaffRatatata
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 36
- Rejestracja: 01 maja 2026, 16:34
- Tematy: 0
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Nienawiść w społeczeństwie wznieca się gdy jakiś jego element usilnie próbuję wmówić większości że to co widzą na własne oczy i znają z własnego życiowego doświadczenia nie istnieje, jest kremlowską propagandą a tak naprawde to problem leży po stronie osoby która ma czelność zwracać na te rzeczy uwage.
Hehe kremlowska propaganda, jakie to żałosne.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2026, 11:17 przez PiffPaffRatatata, łącznie zmieniany 1 raz.
-
wkg
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1572
- Rejestracja: 02 lutego 2025, 16:21
- Tematy: 10
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Masz rację. Problem lezy po twojej stronie.
Tak się właśnie rodzi przemoc.
Tak się właśnie rodzi przemoc.
-
PiffPaffRatatata
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 36
- Rejestracja: 01 maja 2026, 16:34
- Tematy: 0
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
LongTom
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1753
- Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
- Tematy: 24
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Kto w tej scenie korzystał z obrony koniecznej?
PSSK Do broni
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
- 1234strzelec
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 179
- Rejestracja: 28 stycznia 2011, 18:32
- Tematy: 25
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- trapER
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 70
- Rejestracja: 27 września 2025, 16:44
- Tematy: 1
- Lokalizacja: mazowieckie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Proszę.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/drzonowo ... ii/v52jd42
Kilkadziesiąt zgłoszeń, więc coś tu chyba jednak nie pykło; albo pykło - tylko zgłoszenia "były złe".
Uważam, że w tej sprawie nic się nie zadzieje, dopóki ktoś nie skorzysta z prawa do obrony koniecznej a potem... kolejna osoba będzie mieć przedstawione zarzuty.
- bezduszny
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 8970
- Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
- Tematy: 124
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Serio ?
Jak widać łatwiej jest sołtysowi napisać do gazety FAKT niż wysłać pismo do KG ...
Jak widać łatwiej jest sołtysowi napisać do gazety FAKT niż wysłać pismo do KG ...
Jeżeli cegła upadła Ci na nogę a nie znasz polskiego... to tak na prawdę nie masz co powiedzieć.
-
LongTom
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1753
- Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
- Tematy: 24
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Bezduszny, takie sytuacje miały już w Polsce miejsce. To nie jest pijaczek na ławeczce tylko mieszkaniec uprzykrzający życie sąsiadów. Trudniej policji go ucywilizować legalnymi metodami. Sołtys ma rację.
Jednak to co się przytrafi agresorowi nie będzie miało nic wspólnego z obroną konieczną.
Jednak to co się przytrafi agresorowi nie będzie miało nic wspólnego z obroną konieczną.
PSSK Do broni
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
- trapER
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 70
- Rejestracja: 27 września 2025, 16:44
- Tematy: 1
- Lokalizacja: mazowieckie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Rozumiem. Tym razem sprawę zawalił sołtys. Coraz ciekawsze te meandry...
- Zyzio2klamki
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 527
- Rejestracja: 10 grudnia 2024, 21:28
- Tematy: 5
- Lokalizacja: 49°11′49″N 20°04′12″E
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
W tym temacie peron odjeżdża niektórym jak Antkowi trotyl.
Gdzie tu obrona konieczna? Może załóżcie temat: "brak reakcji władzy"?
Gdzie tu obrona konieczna? Może załóżcie temat: "brak reakcji władzy"?
Spór powstaje tylko dzięki pysze,
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
- bezduszny
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 8970
- Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
- Tematy: 124
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Nic nie rozumiesz.
Pienisz tylko.
Jeżeli cegła upadła Ci na nogę a nie znasz polskiego... to tak na prawdę nie masz co powiedzieć.
- Zyzio2klamki
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 527
- Rejestracja: 10 grudnia 2024, 21:28
- Tematy: 5
- Lokalizacja: 49°11′49″N 20°04′12″E
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Helołłłłłł czy jest na forum moderator? A przynajmniej psychiatra?
Spór powstaje tylko dzięki pysze,
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
- TZ
- Moderator globalny

- Reactions:
- Posty: 5813
- Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
- Tematy: 184
- Grupa: Moderatorzy globalni
Re: Meandry obrony koniecznej wg. prawników
Moderatorzy na stałe tu nie mieszkają. Czasem sami temat czytają, ale czasem musicie zgłosić, to wtedy przychodzą. L4 na razie dla wiadomego kolegi a kiedy już się sami zamęczycie swoimi meandrami dajcie znać.
Pozdr,
TZ
Pozdr,
TZ
Wiatr & Nitro








