[2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Tematy związane z dyscypliną strzelecką Air Benchrest.

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
jarni8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
Tematy: 53
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: jarni8 »

No tak to było planowane wszystko, że wystarczy zaliczyć 2 weekendy dwudniowe i już mamy komplet startów. Oczywiście im więcej tym lepiej, bo można sobie wybrać lepsze starty a gorsze odpadają.

No chyba, że ktoś wpada i wygrywa wszystko z marszu :D Ale takich nie zaobserwowano jeszcze ;)
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
wikiii88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 51
Rejestracja: 26 kwietnia 2023, 16:47
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: wikiii88 »

No, bogactwo w tym roku ;-)
A macie jakieś doświadczenia z tym - https://stalmut.pl/ ?
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2026, 17:08 przez wikiii88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jarni8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
Tematy: 53
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: jarni8 »

28 osób już wzięło udział na 25m i 19 na 50m. Daje to pewne rokowania, że środowisko jakoś dycha.. ;) (Dycha...czaicie? jak na tarczy BR ... ;laughing: )
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

:-D :-D :-D
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
jarni8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
Tematy: 53
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: jarni8 »

Generalka zaktualizowana po 6/8 wyścigu. Robi sie coraz ciekawiej. Tomek T na 50m nas zmasakrował, jeszcze jedna setka i jest nie do ruszenia, a ma już 3x100 :gun2:

Punktacja dość okrutna, ale swoje robi, a chyba o to chodziło.

Do zobaczenia za 3 miesiące!

@TL - może byśmy przenieśli ten wątek do przypiętego w dziale AB? Troche chyba tu nie pasuje...
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

Jarek co zrobić trzeba wygrywać :-D

Ok, watek przenoszę na "nasze" podwórko :-D
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3083
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 55
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: Kacper_Potocki »

To było genialne posunięcie, aby rozruszać ludzi. Nie każdy może wpaść do Głogówka, ale każdy może wpaść w inne miejsca i wystrzelać 4 z 8 i być klasyfikowanym i to nawet dość wysoko, bo będą ludzie, którzy nie zaliczą 4 zawodów. No i jak to wykazują wyniki, trzeba zwyczajnie wygrywać, aby się liczyć. Nie jest to nowość, zawsze tak było, a ja zawsze nie dowierzam temu, a potem się okazuje, że jednak...

PS. Moim marzeniem jest, aby w przyszłym roku doszły zawody w Lublinie i zawody w Kędzierzynie-Koźlu. A kto wie, może jeszcze być się ktoś podjął organizacji :)
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

Kacper o Kędzierzynie raczej zapomnij.
teren jest fajny ale niestety nie ma tam tarczownic a ja sam nie dam rady tego ogarnąć.
Można po prostu w Głogówku zwiększyć ilość zawodów pucharowych.
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3083
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 55
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: Kacper_Potocki »

Tomek, nie poddawaj się, ja pomogę, tarczownice dostarczę, wszystko pomogę zorganizować, nawet sobie hotel tam wynajmę jak trzeba :) Jestem do dyspozycji!
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

Hahaha

Za niedługo mamy walne/sprawozdawcze.
Pogadam z prezesem, zobaczymy co powie i ile to będzie kosztować :-)
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3083
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 55
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: Kacper_Potocki »

Jest szansa zatem :)
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

Tak myślę czysto teoretycznie.
O ile uda się wygospodarować strzelnicę na cały dzień i zorganizować tarczownice to kto wie.
Te co tam są nie nadają się, są do postawy stojącej.
Stanowisk mam 7 - chyba
Miejsce na ognisko jest, parking mały ale przed mostem jest duży
pożyjemy zobaczymy.

Ja wiem, że ci sie tam spodobało, bo fakt jest pięknie
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
Kacper_Potocki
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 3083
Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
Tematy: 55
Lokalizacja: Kęty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: Kacper_Potocki »

Nie ma bata, strzelnica super! Zaplacze super, miejsca dużo, miejsce na ogień jest, pomieszczenie pod dachem gdzie się strzela, pomieszczenie pod dachem, gdzie są stoliki i ławki (posiłek, liczenie punktów). Parking jest spoko, dojazd super, bo to spore miasto. Stanowisk więcej niż u mnie :) No i zawsze to co innego jak Głogówek, gdzie zawodów jest tak dużo, że kazdy wiatr zna na pamięć. Tak, że zobaczymy, kto wie... Nawet jakby przyjechało tylko kilkanaście osób to warto naszykować coś innego...
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3560
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 188
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M

Post autor: tommylee »

Pójdę na zebranie sprawozdawcze i porozmawiam z prezesem.
Zobaczymy.
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Air Benchrest”