No chyba, że ktoś wpada i wygrywa wszystko z marszu :D Ale takich nie zaobserwowano jeszcze
[2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi
- jarni8
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 730
- Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Kraków
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
No tak to było planowane wszystko, że wystarczy zaliczyć 2 weekendy dwudniowe i już mamy komplet startów. Oczywiście im więcej tym lepiej, bo można sobie wybrać lepsze starty a gorsze odpadają.
No chyba, że ktoś wpada i wygrywa wszystko z marszu :D Ale takich nie zaobserwowano jeszcze
No chyba, że ktoś wpada i wygrywa wszystko z marszu :D Ale takich nie zaobserwowano jeszcze
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
-
wikiii88
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 51
- Rejestracja: 26 kwietnia 2023, 16:47
- Tematy: 1
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
No, bogactwo w tym roku ;-)
A macie jakieś doświadczenia z tym - https://stalmut.pl/ ?
A macie jakieś doświadczenia z tym - https://stalmut.pl/ ?
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2026, 17:08 przez wikiii88, łącznie zmieniany 1 raz.
- jarni8
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 730
- Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Kraków
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
28 osób już wzięło udział na 25m i 19 na 50m. Daje to pewne rokowania, że środowisko jakoś dycha..
(Dycha...czaicie? jak na tarczy BR ...
)
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
- jarni8
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 730
- Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
- Tematy: 53
- Lokalizacja: Kraków
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Generalka zaktualizowana po 6/8 wyścigu. Robi sie coraz ciekawiej. Tomek T na 50m nas zmasakrował, jeszcze jedna setka i jest nie do ruszenia, a ma już 3x100
Punktacja dość okrutna, ale swoje robi, a chyba o to chodziło.
Do zobaczenia za 3 miesiące!
@TL - może byśmy przenieśli ten wątek do przypiętego w dziale AB? Troche chyba tu nie pasuje...
Punktacja dość okrutna, ale swoje robi, a chyba o to chodziło.
Do zobaczenia za 3 miesiące!
@TL - może byśmy przenieśli ten wątek do przypiętego w dziale AB? Troche chyba tu nie pasuje...
Waltheyr LG400 Competition by TL + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Weihrauch HW 95 Lux by Senio + Delta Optical Titanium 4-16x42 AO MD
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Jarek co zrobić trzeba wygrywać 
Ok, watek przenoszę na "nasze" podwórko
Ok, watek przenoszę na "nasze" podwórko
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3083
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 55
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
To było genialne posunięcie, aby rozruszać ludzi. Nie każdy może wpaść do Głogówka, ale każdy może wpaść w inne miejsca i wystrzelać 4 z 8 i być klasyfikowanym i to nawet dość wysoko, bo będą ludzie, którzy nie zaliczą 4 zawodów. No i jak to wykazują wyniki, trzeba zwyczajnie wygrywać, aby się liczyć. Nie jest to nowość, zawsze tak było, a ja zawsze nie dowierzam temu, a potem się okazuje, że jednak...
PS. Moim marzeniem jest, aby w przyszłym roku doszły zawody w Lublinie i zawody w Kędzierzynie-Koźlu. A kto wie, może jeszcze być się ktoś podjął organizacji
PS. Moim marzeniem jest, aby w przyszłym roku doszły zawody w Lublinie i zawody w Kędzierzynie-Koźlu. A kto wie, może jeszcze być się ktoś podjął organizacji
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Kacper o Kędzierzynie raczej zapomnij.
teren jest fajny ale niestety nie ma tam tarczownic a ja sam nie dam rady tego ogarnąć.
Można po prostu w Głogówku zwiększyć ilość zawodów pucharowych.
teren jest fajny ale niestety nie ma tam tarczownic a ja sam nie dam rady tego ogarnąć.
Można po prostu w Głogówku zwiększyć ilość zawodów pucharowych.
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3083
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 55
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Tomek, nie poddawaj się, ja pomogę, tarczownice dostarczę, wszystko pomogę zorganizować, nawet sobie hotel tam wynajmę jak trzeba
Jestem do dyspozycji!
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Hahaha
Za niedługo mamy walne/sprawozdawcze.
Pogadam z prezesem, zobaczymy co powie i ile to będzie kosztować :-)
Za niedługo mamy walne/sprawozdawcze.
Pogadam z prezesem, zobaczymy co powie i ile to będzie kosztować :-)
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3083
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 55
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Jest szansa zatem 
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Tak myślę czysto teoretycznie.
O ile uda się wygospodarować strzelnicę na cały dzień i zorganizować tarczownice to kto wie.
Te co tam są nie nadają się, są do postawy stojącej.
Stanowisk mam 7 - chyba
Miejsce na ognisko jest, parking mały ale przed mostem jest duży
pożyjemy zobaczymy.
Ja wiem, że ci sie tam spodobało, bo fakt jest pięknie
O ile uda się wygospodarować strzelnicę na cały dzień i zorganizować tarczownice to kto wie.
Te co tam są nie nadają się, są do postawy stojącej.
Stanowisk mam 7 - chyba
Miejsce na ognisko jest, parking mały ale przed mostem jest duży
pożyjemy zobaczymy.
Ja wiem, że ci sie tam spodobało, bo fakt jest pięknie
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
- Kacper_Potocki
- Zasłużony dla forum

- Reactions:
- Posty: 3083
- Rejestracja: 05 listopada 2022, 00:18
- Tematy: 55
- Lokalizacja: Kęty
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Kontakt:
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Nie ma bata, strzelnica super! Zaplacze super, miejsca dużo, miejsce na ogień jest, pomieszczenie pod dachem gdzie się strzela, pomieszczenie pod dachem, gdzie są stoliki i ławki (posiłek, liczenie punktów). Parking jest spoko, dojazd super, bo to spore miasto. Stanowisk więcej niż u mnie
No i zawsze to co innego jak Głogówek, gdzie zawodów jest tak dużo, że kazdy wiatr zna na pamięć. Tak, że zobaczymy, kto wie... Nawet jakby przyjechało tylko kilkanaście osób to warto naszykować coś innego...
FWB C20 | Diana 75 HFT | Diana 75 BR25 | Walther LG400 BR25 | Walther LG400 BR50
- tommylee
- Administrator

- Reactions:
- Posty: 3560
- Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
- Tematy: 188
- Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
- Grupa: Administratorzy
Re: [2026] Puchar Polski Air Bechrest 25/50M
Pójdę na zebranie sprawozdawcze i porozmawiam z prezesem.
Zobaczymy.
Zobaczymy.
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules








