Przedstawiciel Regionu w PFTA

Krakowskie Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 110
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Przedstawiciel Regionu w PFTA

Post autor: TOMEK K »

Może ktoś wie i odpowie:
1.Czy nasz region formalnie istnieje i jest reprezentowany w PFTA?
http://www.pfta.pl/index.php?option=com ... Itemid=122
2. Kto jest obecnie naszym przedstawicielem regionu w PFTA?
3. Jeżeli przedstawiciel się już odnajdzie to proszę o informację nad czym obecnie PFTA deliberuje na wewnętrznym forum i jakie jest stanowisko naszego reprezentanta w tych tematach (idea chyba była taka aby przedstawiciel konsultował swoje wystąpienia z pozostałymi członkami grupy , którą reprezentuje).
P.S.
Wyjaśniam - nikogo się nie czepiam :)
Chciałbym wiedzieć jakie są planowane ( omawiane) kierunki zmian i rozwoju w PFTA , jaki jest planowany kalendarz zawodów PFTA 2012 i kto potencjalnie będzie je organizował ,itp...
kowalx170
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 07 czerwca 2007, 11:59
Tematy: 4
Lokalizacja: Szczytno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kowalx170 »

Cześć
Tomku, wg poniższego linka przedstawicielem jest Szpilleczka.
Na inne pytania nie znam odpowiedzi.
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=70373&start=0

pozdrawiam

Rafał
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 110
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TOMEK K »

W takim razie Szpilleczko
czy mogłabyś odpowiedzieć na pyt. 1 i 3
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 110
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TOMEK K »

W związku z brakiem aktywności naszego obecnego przedstawiciela proponuję zmiany.
Wydaje mi się , że nasz region wzorem innych grup powinien być reprezentowany przez dwie osoby.
Osobiście proponuję na naszych przedstawicieli Pawła ( efendi_rekin) i Krzyśka ( mysior5). Koledzy od dawna czynnie działają , są rozpoznawalni i cieszą się szacunkiem w naszym środowisku oraz z sukcesami reprezentują Kraków na różnych zawodach w tym rangi międzynarodowej.
Osoby zainteresowane aktywizacją naszego regionu proszę o zabranie głosu w dyskusji i przedstawienie do 28.10.2011r. swoich uwag lub ewentualnych kontrkandydatur na przedstawicieli naszego regionu w PFTA.
Mam nadzieję , że wypowie się również Kasia ( Szpilleczka ).
Przez przyszły weekend podsumujemy dyskusje i wystąpię do Prezesa PFTA o oficjalne dokonanie zmian.

Proszę również aby z związku z planowanym na 10.12.2011r. Nadzwyczajnym Walnym Zebraniem członków PFTA http://forum-bron.pl/viewtopic.php?p=1050269#1050269
w poniżej podanym wątku wpisały się osoby , które z regionu krakowskiego zamierzają uczestniczyć w tym zebraniu:
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=84500
Awatar użytkownika
mysior5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2428
Rejestracja: 12 października 2006, 19:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mysior5 »

Osobiście uważam że przedstawiciel regionu będzie potrzebny a nawet konieczny jeśli grupa będzie aktywnie działać.Jak na razie w tym sezonie zorganizowaliśmy jedne zawody i trudno to nazwać aktywnością grupy.
Spotykamy się sporadycznie przy okazji zawodów organizowanych przez inne grupy no i czasem na Pasterniku.Na taką stagnację naszej grupy zapewne wpływa wiele czynników-rodzina,praca,kłopoty zdrowotne a może zwykłe 'wypalenie'. Jeśli powodem tej stagnacji jest wypalenie to trzeba rozruszać towarzystwo przez jakiś cykl zawodów lokalnych a do tego potrzeba czterech (pięciu) osób które znajdą wolny czas i chęci aby zorganizować i przeprowadzić taki cykl zawodów. I tu prawdopodobnie koło się zamyka :cry: .

Jeśli chodzi o NWZ PFTA to jak na razie nie widzę powodów dla których miało by mnie tam nie być.
AA s400 classic + Blog 3-10x40
Awatar użytkownika
Szpilleczka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 246
Rejestracja: 28 lipca 2007, 22:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Szpilleczka »

Przepraszam że dopiero teraz, ale nie zaglądałam od jakiegoś czasu na forum. Rzeczywiście ja teoretycznie jestem przedstawicielem naszej grupy - aczkolwiek na chwilę obecną nie mam na to czasu, więc najlepiej będzie jeśli ktoś przejmie ode mnie to zadanie. Zwłaszcza że z brakiem czasu dodatkowo wiąże się brak chęci po wyborze nowego prezesa PFTA.

Jednocześnie przepraszam że nie poinformowałam o nowych tematach powstałych w ostatnim czasie na forum zarządu - zawsze dostawałam email o nowych tematach powstałych w tym dziale, nie wiem czemu tym razem tak się nie stało.
La magia es un puente, que te permite ir del mundo visible hacia el invisible...
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 110
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TOMEK K »

Poznaliśmy stanowisko Kasi .
Nie zgłoszono sprzeciwów do przedstawionych kandydatur.
Zgłaszam zatem oficjalnie zmianę do PFTA.
Przedstawicielami regionu zostali :
1.Paweł ( efendi_rekin)
2.Krzysiek ( mysior5)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „KSPST - Kraków”