Mini-zawody HFT Open na strzelnicy w Policach

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Mini-zawody HFT Open na strzelnicy w Policach

Post autor: Krauser »

Sezon dużych zawodów (wyjazdowych) dobiega końca.W tym roku początek startów wydawał się obiecujący ale niestety z każdym miesiącem było coraz gorzej.Kilku strzelców zniknęło prawie całkowicie nie tylko z oczu ale i z zasięgu GSM. :-/ Trzeba Panowie coś zadziałać i odtworzyć grupę oraz ożywić spotkania na polickiej strzelnicy.Dlatego występuję z propozycją mini-zawodów HFT Open oraz sylwetek.
Mogę zająć się całą organizacją i prowadzeniem tabel z wynikami.Wypunktuję,jak widzę przygotowania i przebieg całości strzelania.
1.Kilku chłopa,2 siekiery,2młotki,2 wkrętarki,po pół kilo gwoździ i wkrętów i 2-3 godziny aby z prostej strzelnicy zrobić wypasiony tor pod HFT.
W związku z tym,że istnieje prawdopodobieństwo wyjazdu na zawody w ten weekend kilku z nas więc gdyby znalazł sie ktoś chętny do pracy to po dokładnym obejrzeniu prowizorycznych stanowisk na strzelnicy mógłby je poprawić lub/albo dorobić kilka nowych.
2.Cykliczność rywalizacji-przynajmniej raz w miesiącu a najlepiej DWA razy.Punktacja do całości rozpocznie się od najbliższych zawodów a zakończy na tydzień przed pierwszymi zawodami pucharu PFTA.
3.Termin zawodów będę ogłaszać w czwartek poprzedzający niedzielne rozgrywki.Dlaczego tak? Ano dlatego,że w czwartek można spodziewać się już wiarygodnej prognozy pogody na weekend.
4.Opłata startowa...a jak!!!...oczywiście będzie :-D czyli 2 złote polskie(zezwala się na większe wg kaprysu startującego :P 8-) ).To co się uzbiera pójdzie na nagrody dla zwycięzców i najbardziej przegranego.Pewnie skromne będą :-D :)
5.Punktacja wg regulaminu PFTA 2009.Liczenie klasyfikacji wg procentów do zwycięzcy w danej edycji.Minimum zorganizowanych zawodów--6.
a)6 zawodów liczone 4 najlepsze
b)7 zawodów liczone 4 najlepsze
c)8 zawodów liczone 5 najlepszych
d)9 zawodów liczone 5 najlepszych
e)10 i więcej zawodów liczone 6 najlepszych
6.Tor--generalnie regulamin PFTA 2009 ale organizator zastrzega sobie prawo do odstęp odnośnie odległości figurek i wielkości stref trafienia. :) :mad:
7.Pozostaje chyba tylko kilka spraw gospodarczo-porządkowych do omówienia ale to przy spotkaniu na strzelnicy.Oczywiście sugestie,propozycje i uwagi są mile widziane już teraz w temacie.
8.Organizator przewiduje drobne upominki dla zawodników :-D przy każdych organizowanych zawodach.
9.Resztę parametrów,stopnii,warunków,pozycji(mogą być z kamasutry :) ) uzgodni grono dziewiczych strzelców I-ych Mini-Zawodów HFT Open na sezon zimowy 2009-2010.

Piszta co chceta. :-D
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Fajnie.
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Decyzją organizatora kolega JACEK JOT zostaje zdyskwalifikowany jeszcze przed pierwszymi zawodami za zbyt płaski i obrazoburczy post komentujący treść i wysiłek na jaki wysilił się organizator.Tak więc Panowie pierwsze miejsce ma wakat. :-D :) :-D ;laughing: ;laughing: ;laughing: :P :P :P :P
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Nie fajnie.
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
Leoman
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 211
Rejestracja: 01 marca 2009, 22:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Leoman »

Witam
Tylko pozazdrościć
Przepraszam z śmiecenie
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Ja tak trochę górnolotnie napisałem o ZAWODACH ale to mają być spotkania miłośników strzelectwa wiatrówkowego połączonego wspólną zabawą i rozmową co z pewnością przełoży się na doskonalenie umiejętności.Jakich? No przecież wiemy. :-D :-D
Tak więc każdy chętny a mający sprzęt wiatropędny
co śrutem w kartkę papieru a nawet w killzonę trafia
to ma ruszyć dupsko w niedzielę wyznaczoną
by ucieszyć innych gębą swoją
Te rymy częstochowskie są łatwiejsze od strzelania
bo jakby ich nie składać są do przeczytania.
Niestraszne nam śmiecenie Kolegi Leomana
Zapraszamy strzelca do ....Szczecina
w celu wzajemnego zapoznania :-D

Decyzją organizatora kolega JJ może dostąpić zaszczytu udziału w integracji braci wiatrówkowych jeśli wyrazi skruchę. :evil:
:) :P :wink: :wink: :wink:
Może być w postaci longera w KFC. :P
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Średnio fajnie.

ALE PEŁNA SKRUCHA :)
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
AirWolf
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 92
Rejestracja: 30 września 2008, 21:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: AirWolf »

Do zbyt aktywnych strzelców teraz bynajmniej nie należę... ale pomysł świetny. BARDZO chętnie postartuję nawet za trochę wyższą opłatę np 2.01 złotych polskich ;) Jak będzie konkretny plan co, jak i kiedy to nawet mogę pomóc ;) Będę na tyle wspaniałomyślny, że nie pobiorę mojego standardowego wynagrodzenia godzinowego w wysokości ( nie żebym się chwalił ) 210 000 000 Euro. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomislav
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 300
Rejestracja: 01 sierpnia 2008, 01:08
Tematy: 0
Lokalizacja: POLICE
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mini-zawody HFT Open na strzelnicy w Policach

Post autor: Tomislav »

Krauser pisze:1.Kilku chłopa,2 siekiery,2młotki,2 wkrętarki,po pół kilo gwoździ i wkrętów i 2-3 godziny aby z prostej strzelnicy zrobić wypasiony tor pod HFT.
W związku z tym,że istnieje prawdopodobieństwo wyjazdu na zawody w ten weekend kilku z nas więc gdyby znalazł sie ktoś chętny do pracy to po dokładnym obejrzeniu prowizorycznych stanowisk na strzelnicy mógłby je poprawić lub/albo dorobić kilka nowych.
Zgłaszam się do roboty. Mam nadzieje że nie będę sam jeśli wy wyjedziecie.
Krauser pisze:2.Cykliczność rywalizacji-przynajmniej raz w miesiącu a najlepiej DWA razy.Punktacja do całości rozpocznie się od najbliższych zawodów a zakończy na tydzień przed pierwszymi zawodami pucharu PFTA.
Też jestem za tym żeby minimum co 2 tyg. im częściej tyme lepiej.
Krauser pisze:4.Opłata startowa...[...] 2 złote polskie [...].To co się uzbiera pójdzie na nagrody dla zwycięzców i najbardziej przegranego.Pewnie skromne będą :-D :)
2zł nie majątek, a skromne nagrody nie zdemotywują JJ bo widzieliśmy jak o gorzką z orzechami walczył dzielnie.
Krauser pisze:6.Tor--generalnie regulamin PFTA 2009 ale organizator zastrzega sobie prawo do odstęp odnośnie odległości figurek i wielkości stref trafienia. :) :mad:
Co do odległości to można stawiać na chybił trafił, ale trzeba będzie zadbać o widoczność figurek, bo z tym, takie leszczyki jak ja mają problem i marnują potem czas takim starym wyżeraczą i cfaniakom jak JJ :P
Krauser pisze:9.Resztę parametrów,stopnii,warunków,pozycji(mogą być z kamasutry :) ) uzgodni grono dziewiczych strzelców I-ych Mini-Zawodów HFT Open na sezon zimowy 2009-2010.
Będe na pewno. I wszystkich których dopadła jesienna deprecha i nie pokazują się od dawna również zapraszamy.
FWB P70 FT ALU + BE 3200 7-21x40 | AA S400 classic
Awatar użytkownika
luc4s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2008, 14:02
Tematy: 0
Lokalizacja: Police
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luc4s »

zrobim co mozem - moj sezon "tytanicznej " pracy konczy sie i bede mial troche wiecej czasu, wiec przy pracach przygotowawczych moge pomoc, a i postrzelac mi sie czasem uda.

ps.
mozna by tez juz stworzyc arkusz kalkulacyjny do liczenia wynikow - przyda sie na Trzebiez.
STEYR LG 100 FT +LS 4.5X14X44
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

luc4s pisze:
ps.
mozna by tez juz stworzyc arkusz kalkulacyjny do liczenia wynikow - przyda sie na Trzebiez.
Nie mam pojęcia jak to się robi.Wychowałem się na liczydle i długopisie. :P
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
luc4s
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2008, 14:02
Tematy: 0
Lokalizacja: Police
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luc4s »

pod katem Trzebiezy 2010 moge to zrobic :) bedzie szybciej niz liczydlem i dlugopisem ;)
STEYR LG 100 FT +LS 4.5X14X44
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Będzie szybciej jak to będzie robić tylko jedna osoba i będzie cały czas przy kompie wprowadzać wyniki, narazie tabele na papierze są niezastąpione :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MAZIDOLO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 415
Rejestracja: 03 października 2006, 19:50
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MAZIDOLO »

Witam ;laughing:

Mirosławie pomysł pierwsza klasa :one:

Jestem chętny do pomocy i strzelanka. :502:
Przyznam się że zostałem pochłonięty przez nową "kobzę" której nie mogę się oprzeć. Zaniedbałem strzelanie do tego stopnia że nie wiem czy karabinek działa :P

Już się nie mogę doczekać wspólnego pykania.
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Robi się fajnie.
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”