Zawody w Krakowie - organizacja wizyty gości

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
mkowalczuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7292
Rejestracja: 23 maja 2003, 19:25
Tematy: 136
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zawody w Krakowie - organizacja wizyty gości

Post autor: mkowalczuk »

Widzę, że gdy spokojnie się rozmawia - to łatwiej się zrozumieć. No, ale to jest oczywiste.
Oby tak dalej.

Nie miałem jednak zamiaru kadzić, a by zasygnalizować koleją sprawę:
do Krakowa przyjedzie śmietanka jak to Czess napisał. Ta śmietanka jedzie z Niemiec, Skandynawii, może Austrii ..itd. Z ich przyjazdem związany jest element, który warto przemyśleć. Zastrzegam, że sam bym też się w to włączył, ale moja praca jest taka, iż tylko nieodpowiedzialność pozwalałby się deklarować z pomocą i czasem.

Przejdźmy jednak do sedna: trzeba przywitać i zaopiekować się gośćmi, gdy pojawią się w Polsce. Hotele, jedzenie i sprawy czysto bytowe to sprawa oczywista - załatwiają z pomocą ewentualnych "przewodników", lecz trzeba pomyśleć o organizacji magazynów broni i choć w najmniejszy tylko sposób - pokazać okolice. Goście z północy Europy wjadą do Polski poprzez Szczecin i Trójmiasto. Z południa - wiadomo. Niemcy .... maja wiele możliwości, ale pewnie gdzieś od Śląska, bo Polskie drogi zbyt eleganckie nie są.

Apeluję by w tym temacie deklarować ewentualną pomoc przy obsłudze gości z zagranicy. Warto umieć się dogadać w jakimś obcym języku i mieć ochotę na działanie. Kiedyś prowadziłem grupy wycieczkowe. To duża frajda, gdy pomaga się np. załatwić bilety, czy wskazuje jak się gdzieś dostać.

Pomyślmy o tym już teraz by goście opowiedzieli jak było u nas miło.

Wróć do „MLAIC”