Do wykasowania przez moderatora , kto miał zobaczyć to zobaczył

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
JakubPrzybylski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 100
Rejestracja: 17 stycznia 2023, 18:02
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: JakubPrzybylski »

duber pisze: 27 kwietnia 2024, 18:10 "Skoro zostaliśmy już oficjalnie wywołani we wcześniejszym poście to napiszemy kilka słów o sobie.
Jesteśmy w 100% polską firmą, działamy na rynku urządzeń wylotowych od 2020, kiedy to zadebiutowaliśmy z naszym pierwszym produktem - Modułowym Urządzeniem Wylotowym Veles-9N przeznaczonym do pistoletów w kalibrze 9x19mm
Ze względu na różne komplikacje dopiero w 2023r. ruszyliśmy pełną parą z produkcją, przy okazji wprowadzając 2 nowe produkty: Veles-22 dedykowany do broni w kalibrze .22lr oraz serię Veles-PM w kilku odmianach; do UZI, Pompiczki oraz Ingrama.
W październiku 2023r. powołaliśmy spółkę Veles Arms Sp. z o.o. (wcześniej działaliśmy w formie JDG)
Obecnie w naszej ofercie znajdują się urządzenia do pistoletów w kalibrze 9x19mm, do PCC, do pistoletów i karabinków w kalibrze .22lr, a także nasz najnowszy produkt czyli urządzenia do karabinków w kalibrze 7,62x39 oraz .223 Rem
Wszelkie zarzuty o rosyjskie udziały w naszej Spółce są nieprawdziwe i krzywdzące, podjęliśmy już odpowiednie kroki wobec tych pomówień.
W przyszłości planujemy także uzyskać koncesję żeby móc rozwinąć naszą drugą działalność czyli produkcję replik broni.
Zamieszczamy też kilka fotek naszych produktów, a w razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji 🙂".


Info z FB
dzięki za wsparcie :piwo:
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 7
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: V@A »

bezduszny pisze: 27 kwietnia 2024, 08:56
Hmm...
Czy ja dobrze widzę, że w zarządzie tej spółki jest Rosjanka ?
I komu to przeszkadza ? W kazdej firmie ktora jest na gieldzie rosjanie/chinczycy i wiele innych "nacji" maja wykupione akcje , wiec mam przestac kupowac samochody , sprzet agd , ubrania , etc ... ?!
The older I get, the less I care about your feelings....
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3268
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: biper »

JakubPrzybylski pisze: no i uj z tego, i do czego sie przypierd..sz?...nie wiem co was wszystkich boli?...porażka po prostu. Zamiast wspierać rodzimy produkt, to krytykujecie - kim wy do q...nędzy wszyscy jesteście?...zafajdane pajace?....
Kubuś, po pierwsze to zbastuj z tonem.. I może zasięgnij porady specjalisty, bo masz problem z utrzymaniem afektu.
Wspierać to sobie będę chciał kogo mi się żywnie podoba.
A teraz to zrobiłeś Velesowi taka reklamę, że nawet jak będą 3x tańsi od innych, to bym nic od nich nie kupił.

A kim jestem (bylem)? Potencjalnym klientem, który szuka info o firmie w najbardziej oczywistym miejscu, czyli na stronie firmy. Proste, nie? Choć może nie dla ciebie.. :583:
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3268
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: biper »

@Jakub
I znów jesteś w błędzie, bo ja akurat jestem na etapie szukania puszek (tak.. liczba mnoga): do .223 i do .308.
I mam postanowione, że przynajmniej jedna to będzie produkt polski, bo naszych firm na tym rynku jest już sporo. Dlatego napisałem - uwaga NIE O TŁUMIKU, tylko o słabym marketingu firmy. Wszystkie inne, które znam traktują klienta (i przepisy) poważnie.
A Ty jakoś tak bardzo alergicznie reagujesz na cokolwiek, że zaczynam podejrzewać, iż @bezduszny trafił w 10, że masz coś wspólnego z firmą.
Z polskich producentów mamy w czym wybierać: BK Precise, Valhalla Ind., Silent Impact, Hubster..
To tak na szybko z głowy, a są chyba jeszcze ze 2 marki.
Także, jeśli firma chce być postrzegana za profesjonalna, to niech lepiej się postarają o image w sieci.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3773
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 80
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: bezduszny »

Może gdyby autor nie napisał tak głupiego marketingowo postu.. i potem równie głupio by nie odpowiadał, to nie było by tematu.
Kolejna firma co robi tłumki ? I super.. może będą robić coś jeszcze, może jakieś fajne hamulce wylotowe, tunery na lufę... mają sprzęt do produkcji więc jest dobrze...
ale po takim tekście aż chce się sprawdzić co to za firma... no i mamy

Polska firma - spoko, lubimy, wspieramy i szanujemy krajowych producentów.

Orzełek na produktach ? Mam mieszane uczucia .. w końcu to godło narodowe. Na produktach FB Radom nie razi i jest wskazane ale w tym wypadku... jakoś tak dziwnie.

Powstała kilka miesięcy temu ? - spoko, każda spółka kiedyś powstaje.

Kapitał 5.000 PLN ? - przy firmie która SAMA ma produkować dziwnie mały.. jak 4 tłumiki - żółta lampka

Prezes ? Młody człowiek w wieku 20+ - szanujemy i popieramy młodych ludzi w ich projektach :piwo:

Członek zarządu z udziałami 50% ? pani rocznik 1966 która nazywa się... Lale Kijasbejli-Patejuk.
Kim jest ta osoba ?



Pierwsze co wyrzuca google to, że prowadzi firmę konsultingową w doradztwie biznesowym w Białej Podlaskiej... czyli zna się na biznesie a to dobra wróżba dla firmy.
Wrzucamy w monitor sądowy i co nam wyrzuca ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Cóż.. :roll:
Są pogrzeby o których mówi cały świat i jest taki, na który czeka cały naród.
autor nieznany
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 9733
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 310
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: Senio »

JakubPrzybylski pisze: 27 kwietnia 2024, 23:34 no i uj z tego, i do czego sie przypierd..sz?...nie wiem co was wszystkich boli?...porażka po prostu. Zamiast wspierać rodzimy produkt, to krytykujecie - kim wy do q...nędzy wszyscy jesteście?...zafajdane pajace?....
 ! Message z: Senio
Kolego zapoznaj się z regulaminem forum

app.php/rules

c) używanie wulgarnego języka, obrażania innych Użytkowników,

Kropki wulgaryzmów w Twojej wypowiedzi nie umniejszają, a koledzy zgłaszają te wulgaryzmy i obraźliwe teksty całkiem słusznie.

Przyjdzie mod od WBP to niech czyści i wynagradza
APS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 291
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 11:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: APS »

JakubPrzybylski pisze: no i uj z tego, i do czego sie przypierd..sz?...nie wiem co was wszystkich boli?...porażka po prostu. Zamiast wspierać rodzimy produkt, to krytykujecie - kim wy do q...nędzy wszyscy jesteście?...zafajdane pajace?....
Ciekawy wątek. Za powyższy tekst za czasów śp. 9x19 byłby natychmiastowy ban i to z hukiem. Bez tłumika.

Tak się składa, że na tym forum ludzie mają trochę doświadczenia i nie tak łatwo złapać ich na 'dobrą nowinę' na zasadzie 'dobre bo polskie'. Wiadomo, że będą pytać, kwestionować, porównywać z tym co znają. Od tego to forum jest. Od wymiany poglądów niekoniecznie zbieżnych również.

Co istotne, autor nie czeka aż produkt obroni się sam, tylko ponosi go, bo ma dzień 'winny'. Cokolwiek to znaczy, swoją drogą.

Jak dla mnie jest to antyreklama produktu i głos 'za' w sprawie badań psychologicznych.
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 933
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: Dariusz DC »

 ! Message z: Dariusz DC
Posprzątałem, udzieliłem stosownych ostrzeżeń, jak mi ktoś jeszcze naśmieci, będzie komentował działania moderacyjne lub głupio politykował dostanie bana do końca sierpnia minimum
DC jeszcze nie 9
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 202
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 20
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: adam_l »

Posiadam urządzenia wylotowe od Veles Arms, parokrotnie z nimi konwersowałem na różne tematy, w tym jakichś niestandardowych konstrukcji - od strony biznesowej nie mam im nic do zarzucenia. Nie wiem dlaczego ten temat przerodził się w szambo, jedyne co widze to kolejnego wannabe guntubera który próbuje kręcić za wszelką cenę dramę, najlepiej antagonizując polowę użytkowników.
"Dobre bo polskie" nie jest dla mnie argumentem, ktoś już wspomnial "polskie" ARy - a sam Veles nie jest jedynym polskim producentem urządzeń wylotowych (nie mam zamiaru robic reklamy, ale łatwo znaleźć), jeśli komuś pasuje/niepasuje cena, to może iść gdzie indziej.
Co do wyciągania danych z cedigu, czy wielkości kapitału zakładowego - mało chyba widzieliście, znam spółki ze spółkami-matkami gdzie każde dziecko właściciela ma spółkę z mikroskopijnym(czyt najmniejszym) kapitałem, i każdy magazyn produkcyjny wpisany jako własność. Dlaczego? Może zabezpieczenie, może optymalizacje podatkowe - do momentu udowodnienia znamion czynu ściganego prawem nie rzucam kamieniami.

@biper
Zobacz ofertę checkmate arms, mają fajne QD
9x19, 5.56x45, .357
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3268
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: biper »

Dzięki, ciekawa opcja.
Na razie czekam, co pokaże Silent Impact (to polska firma, nie mylić z Silent Steel), bo pod jednym z filmów na ich kanale na YT zdradzili, że pracują nad własnym rozwiązaniem QD na milspecowego flashhidera A2
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 202
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 20
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: adam_l »

biper pisze: 30 kwietnia 2024, 23:26 Dzięki, ciekawa opcja.
Na razie czekam, co pokaże Silent Impact (to polska firma, nie mylić z Silent Steel), bo pod jednym z filmów na ich kanale na YT zdradzili, że pracują nad własnym rozwiązaniem QD na milspecowego flashhidera A2
o kurcze, podlinkuj proszę filmik/timestamp, bo moze mi to oszczędzi cudowania z wyposazaniem kazdego uppera w dedykowany flashider.
QD od checkmate mam na RDB i ARze, dziala, nie mogę nic zarzucic, chociaz dopiero ~300 pociskow przez niego przeszlo.
9x19, 5.56x45, .357
Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3773
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 80
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: bezduszny »

adam_l pisze: 30 kwietnia 2024, 19:12 - do momentu udowodnienia znamion czynu ściganego prawem nie rzucam kamieniami.
A kto rzuca kamieniami ?
Kapitał spółki i skład zarządu świadczy o wiarygodności podmiotu. To nic nowego.
Są pogrzeby o których mówi cały świat i jest taki, na który czeka cały naród.
autor nieznany
Awatar użytkownika
jamtex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 376
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 09:22
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: jamtex »

Ja mam tylko pytanie o to gdzie masz taką fajną strzelnice? Chyba nie pochwaliłes się właśnie całemu światu, że strzelałeś w lesie? 🤣
„Mówić, nie myśląc – to strzelać, nie celując.”

Miguel de Cervantes
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3268
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: biper »

adam_l pisze: 30 kwietnia 2024, 23:30 o kurcze, podlinkuj proszę filmik/timestamp, bo moze mi to oszczędzi cudowania z wyposazaniem kazdego uppera w dedykowany flashider.
To nie było powiedziane w filmie, ale w odpowiedzi na komentarz pod tym filmem.

Ja, zanim nastąpił wysyp polskich firm od puszek, kupiłem flashihdera od Ase Utra. No i teraz mam zagwozdkę, czy brnąć dalej w to (cena puszki na qd), czy jednak porzucić ten pomysł i kupić coś od naszych, gdzie cena puszki z flashiderem czesto jest niższa niż samej puszki od Ase Utra.
Szkoda, że to produkty tak niszowe, że nie ma gdzie ich sobie porównać.
Na nowej. 308 mam standardowe A2 i czekam, aż coś może nasi wykombinują.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 202
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 20
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test tłumika Veles Arms 9mm - jestem pod rażeniem!

Post autor: adam_l »

bezduszny pisze: 01 maja 2024, 08:50
adam_l pisze: 30 kwietnia 2024, 19:12 - do momentu udowodnienia znamion czynu ściganego prawem nie rzucam kamieniami.
A kto rzuca kamieniami ?
Kapitał spółki i skład zarządu świadczy o wiarygodności podmiotu. To nic nowego.
Moze nie sledziles wątku, przed czyszczeniem leciało tutaj pare gorących opinii okraszonych rózną iloscią eufenizmow.
9x19, 5.56x45, .357
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”