Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Paulo76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 01 marca 2017, 19:17
Tematy: 4
Lokalizacja: Pszczyna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Paulo76 »

Mimo deszczowej pogody i poprawy jej to był bardzo udany dzień na strzelanie mimo zdradliwego wiaterku który ciągle się zmieniał czekam na jutrzejszy dzień jak to będzie pozdrawiam tych co byli i tych co nie dojechali chociaż byli zapisani :piwo:
STEYR Challenge FT + S&B
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: PawelW »

Dzierżno to jest Miejsce a Hunterzy to Ludzie przez bardzo duże 'L'. Tam się jedzie po odpoczynek w znakomitym Towarzystwie.
Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i super zawody !!
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
joker-os
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 52
Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: joker-os »

Wielkie podziękowania dla organizatorów za super zawody :piwo: :piwo: . Pogoda nie pomagała ale udało się szczęśliwie strzelić całe zawodu. Wielkie dzięki dla Marcina i Piotrka za super strzelanie przez te dwa dni, bo z Wami to zawsze przyjemność strzelać.

Dla wszystkich zwycięzców gratulacje :piwo:
Teraz treningi w domu i do zobaczenia na następnych zawodach :516:
_____FT____ :502:
Awatar użytkownika
Isie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 12 lutego 2023, 18:05
Tematy: 1
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Isie »

Z przyczyn nie zależnych od nas nie mogliśmy przybyć na dzisiejsze zawody.
Żałuję tym bardziej gdyż chciałem się utwierdzić, że obrana droga do dobrego wyniku jest słuszna. ;) Za wczorajsze zawody dziękuję za miłe towarzystwo kompanom Olda oraz Beňuš z mojej grupy.
Jak zwykle świetna atmosfera, no i szczególne podziękowania organizatorom za przygotowanie zawodów. Tor świetnie oznaczony i figurki widoczne - super miejscówka. :516:
AA S400F + VALIANT THEMYS II 10X32
"Z czasem wszystko nawala, nawet męki Tantala" :-D
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1187
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 16
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: AndyOO »

Super ludzie, super atmosfera, super miejscówka :idea: Czego chcieć więcej :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Hunterzy, za stworzenie takiej imprezy, jesteście WIELCY :piwo:
Dzięki Wszystkim za miło spędzony czas :one: :piwo:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
krajsik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 14:03
Tematy: 3
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: krajsik »

Wielkie podziękowania dla Hunterów za dwudniowe zawody oraz za cały puchar. Tor, atmosfera, wszystko poza pogodą na medal. Pozdrowienia dla Maćka i Piotra za dwa dni wspólnego strzelania. Gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich który nie przestraszyli się pogody. Do zobaczenia na następnych zawodach. :-D
Łucznik wz. 70 / Slavia 631 / Steyr FT + Stryker HD
Awatar użytkownika
Maciej Samuel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 30 marca 2022, 23:22
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Maciej Samuel »

Brawo Piotrek!!!, było u Ciebie widać duży luz w obu tych dniach i to przełożyło się na wyniki, gratuluję super zawodów organizatorom i dzięki, że nie musieliśmy strzelać z krawężników, było mega fajnie, Krzychu dzięki za baniaczek, który przywiozłeś, ja jestem mega zadowolony po tych zawodach, ten sezon jest dla mnie dużo lepszy niż poprzedni, a mam nadzieję, że w następnym zaatakuję już wyżej, choć ten krok będzie najtrudniejszy, gratuluję zwycięzcom, dwudniowe zawody mi służą, choć nie widzę w tym logiki, szczególnie tej niedzielnej
Wolny Strzelec
Kicmis
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 20 września 2015, 19:36
Tematy: 19
Lokalizacja: ČR - Havířov
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Kicmis »

Dziękuję także organizatorom za wspaniały tor i przyjemnie spędzoną sobotę
Awatar użytkownika
speniuch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 58
Rejestracja: 30 listopada 2013, 16:52
Tematy: 1
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: speniuch »

Dziękuję Maciej za słowa uznania :-D
Z reguły drugi dzień mam lepszy, a do tego dzisiaj nie strzelał Dawid i to w jakimś stopniu zadziałało na moją psychikę. W sobotę natomiast razem z Dawidem mogliśmy tylko podziwiać jak Tomasz kładzie figurki. Brawo dla niego!
Tory były ułożone ciekawe, ale bezpiecznie. Było sporo pułapek np. figurek które były ustawione bliżej niż sugerowała by ich średnica hz...
Pogoda mimo kiepskich prognoz dopisała, w końcu to listopad więc i troszkę śniegu zobaczyliśmy. Ci którzy nie przyjechali mogą żałować :wink:
Fajnie było Was wszystkich zobaczyć. Dzięki Hunterzy za cały rok organizowania zawodów, życzę Wam równie udanego przyszłego sezonu.. Do zobaczenia :516:
CZĘSTOCHOWA YOGI TIM :502:
AA tx200 mk3 + Vortex
Awatar użytkownika
Gamo49
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 02 czerwca 2019, 20:12
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Gamo49 »

Jak zawsze u Was we wspaniałej atmosferze i wybornym towarzystwie postrzelać to coś wspaniałego. Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania za super tor. Wyniki w sprężynach w niedzielę to jakaś magia. Przy tak zmiennej pogodzie Piotrze Twój wynik - a mógł być jak wiesz na ostatnich 2 stanowiskach jeszcze wyższy- przebija wszystko. Czapki z głów.
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINE TUO DA GLORIAM.
Taghar1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwietnia 2023, 17:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Żywiec
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Taghar1 »

Wam wszystkim, a w szczególności organizatorom dziękuję za te przemiłe chwile (nawet w deszczu ze śniegiem humory nam dopisywały :033: )
To mój pierwszy sezon w HFT2, a poznałem tylu fajnych ludzi, że aż żałuję, że nie "zaraziłem się" wcześniej.
Gratulacje dla zwycięzców, ale także dla tych, którzy dziś i w całym sezonie zrobili jakiś progres, rozwinęli się sprzętowo, czy umiejętnościami.
Trzymajcie się zdrowo po tym zimnym weekendzie i do zobaczenia jak najprędzej
Artur
HW97 KT/Vortex Diamondback Tactical 4-16x44
HW100 / Hawke vantage 6-24x44
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 611
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 18
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: Łysy »

Żeby dojechać do WAS Panie I Panowie HUNTERZY muszę pokonać prawie pół Polski ale nigdy tego nie żałuję.
Było IDEALNIE - jak dla mnie. Deszcz, śnieg i wiatr to idealna pogoda na " BEZKRWAWE POLOWANIE" .
Dziękuję Serdecznie za przygotowanie tylu torów i za piękne Towarzystwo.
Dziękuje Piotrowi, Mirkowi i Petrovi za przyjemność strzelania w waszym towarzystwie.
Gratuluję Zwycięzcom i Tym wszystkim którzy pomimo tej "Świetnej" pogody walczyli i bawili się świetnie w ten weekend.

Ps 1: Maciek dzięki za miłe towarzystwo podczas podróży i w trakcie zawodów, za kilka godzin tematycznych rozmów i wiele ciekawych opowieści - mam nadzieję, że nie zamęczyłem Cię moją "sportową" jazdą.
Ps 3: Krzysiek tak jak obiecałem właśnie degustuję te suszone owoce ;laughing: - dawno nie cieszyłem się tak bardzo bawiąc się we fruterianina.
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
Awatar użytkownika
c-o-n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 164
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 12:24
Tematy: 23
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: c-o-n »

Nigdy mi w Dzierznie nie idzie, ale wciąż będę próbował :502:

Specjalne podziękowania dla Krzyśka 4hft za pomoc w ustaleniu planu działania z moim sprzetowym problemem.

Oczywiście również dla Doroty, Krzyśka i Olega. Super się z wami strzelało. .
HFT.ONE strzelectwo terenowe

You don't have to win, but have to fight
Awatar użytkownika
ktr21
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 115
Rejestracja: 07 czerwca 2020, 10:47
Tematy: 1
Lokalizacja: Lubaczów, podkarpackie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: ktr21 »

Również składam podziękowania dla Hunterów za ten weekend jak i cały sezon.
Dzierżno to wyjątkowe miejsce, gdzie wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową atmosferę 🤓
...a co do baniaczka, to deklaruję kolejny, na sezon 24 😎
Do zobaczenia niebawem :piwo:
TX200 + Valiant 10x32
Dragon Team
kolo65
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 21 grudnia 2020, 17:11
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [18-19.11.2023]Zawody strzeleckie - Mini Puchar PL-CZ - VIII i IX eliminacja PH, Dzierżno

Post autor: kolo65 »

Dzięki za kolejne świetne zawody.
Było jak zwykle u Hunterów: wszystko na medal.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”