Pierwszy sejf

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
klev
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 134
Rejestracja: 30 listopada 2007, 12:34
Tematy: 19
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwszy sejf

Post autor: klev »

@Looper
ale momencik - twój jest kluczowy (elektroniczny zamek za dopłatą)
tu masz odpowiednik "twojego" sejfu (z zawiasami wewnętrznymi i na klucz) - wtedy porównuj ceny :)
https://allegro.pl/oferta/szafa-na-bron ... 3447100535
Ja tylko przy okazji tematu pokazałem "mojego faworyta", nijak się to nie ma do tego co kupi założyciel wątku ;)
KS Garda - Ostróda
Looper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 02 listopada 2022, 11:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwszy sejf

Post autor: Looper »

@klev
cena 2010 zł to już z zamkiem elektronicznym. Na klucz jest po 1490 zł, ale mniejsza o to.
Wątek o zakupach sejfów i indywidualnymi propozycjami moim zdaniem przydatny dla osób, które mają mniejsze doświadczenie, bo pokazuje różne możliwości i spojrzenia na temat możliwości i czasami może podsunąć ciekawe rozwiązania i pomysły, które można zaaranżować do własnego zastosowania.
Awatar użytkownika
klev
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 134
Rejestracja: 30 listopada 2007, 12:34
Tematy: 19
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pierwszy sejf

Post autor: klev »

Looper pisze: 18 lipca 2023, 13:17 @klev
cena 2010 zł to już z zamkiem elektronicznym. Na klucz jest po 1490 zł, ale mniejsza o to.
Wątek o zakupach sejfów i indywidualnymi propozycjami moim zdaniem przydatny dla osób, które mają mniejsze doświadczenie, bo pokazuje różne możliwości i spojrzenia na temat możliwości i czasami może podsunąć ciekawe rozwiązania i pomysły, które można zaaranżować do własnego zastosowania.
multi 7 za 2100zł którego linka wkleiłeś jest kluczowy, przeczytaj dokładnie opis w ogłoszeniu.
("Sejf standardowo wyposażony w certyfikowany zamek kluczowy (standardowo z dwoma kluczami) możliwość zamiany na zamek elektroniczny za dopłatą. ")

z resztą się zgadzam - dlatego dałem linka mojego faworyta :)

edit

aaa sorry widzę teraz przestawkę kluczowy/elektroniczny - widać opis jest jeden do obu, tylko cena się zmienia.
mea culpa ;)

tak czy siak ja wolę ten węższy (28cm) ze względu własnie na te 180o otwierania drzwiczek, 3 karabiny + ze 2 pistolety w jednym i drugim się zmieszczą :)
KS Garda - Ostróda
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”