Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Moderator: Moderatorzy CP

Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 892
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Irek M »

Odpuść sobie - w sumie to szybko zobaczymy go w dziale sprzedaży - bo nie dasz rady intelektualnie i co najważniejsze finansowo. A lunetka fajna, bez problemu zamontujesz w każdej wiatrówce - mam tak zamocowaną podobną. Ale jeśli się uprzesz - a kto zakaże bogatemu - to nie słuchaj kolegi, nie używaj spawarki do mocowania lunety!!!!! Użyj do tego celu kleju na gorąco; możesz wtedy w każdej chwili "zdjąć" lunetę, a po spawaniu też w sumie jeśli nie masz dwóch lewych rąk. Ale przecież cały czas udowadniasz, że nie tylko ręce obie masz lewe...
Andy88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2018, 20:13
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Andy88 »

Ty natomiast udowadniasz że masz talent do obsmarowywania ludzi inwektywami poradzę sobie tym razem w razie czego mam gwarancję i Saguaro Arms do pomocy a przy poprzednim firma już nie istniała.
A z tą lunetą to dobry pomysł pomyślałem również o taśmie przylepnej dwustronnej.
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Darlon »

trochę źle do tego podchodzisz. masz aspiracje na bycie sznajperem i szukasz w trochę złym miejscu.
rozumiem że z powodów zdrowia psychicznego raczej nikt ci papierów na palną nie da, ale to nie koniec świata. wywalasz kupę kasy na jeden z droższych współczesnych karabinów czarnoprochowych i chcesz do niej założyć współczesne g...o za 600 zł kompletnie gwałcąc charakter przedmiotu a że już nie wspomnę o tym że nadaje się ta luneta do tego typu strzelectwa jak silnik turbośmigłowy do statku kosmicznego.

za te 8000 zł to byś miał topową wiatrówkę z niezłą lunetą nawet 24x i strzelał byś do główek zapałek na 50 m, ale nie, musisz się pchać w czarny proch kompletnie nie rozumiejąc o co w tym chodzi... widać z daleka że nie masz wiedzy na ten temat nawet na poziomie podstawowym a łapiesz się za jeden z trudniejszych karabinów dostępnych na rynku.

podejrzewam że kolejny twój temat będzie w stylu "jak zrobić magazynek do saguaro sharpsa?" albo czy można zamiast gliz stosować blachę z bateryjek AA...
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
BISKUPKING61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1353
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 00:07
Tematy: 110
Lokalizacja: POZNAŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: BISKUPKING61 »

Irek, no co ty? Po spawarce nic się nie luzuje. A finezja technologii dorównuje subtelności mariażu.
Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 892
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Irek M »

Może dla wielu z nas ale ten gość miałby pewnie problemy nawet z naostrzeniem ołówka!!! Poza tym po co spawarka/tig skoro można na "skocza" :-)
Awatar użytkownika
Grossus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 20 grudnia 2007, 10:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Grossus »

Andy, nie ma co malkontentów słuchać i trzeba iść z duchem czasów. Karabin jest najnowszej produkcji więc dlaczego nie dobrać do niego odpowiednich akcesoriów? Przecież to nie jest zabytek z gablotki tylko przedmiot do używania, a nie do oglądania. Myślę, że jak kupujesz taki karabinek to można dolutować szynę picatinny. Jak masz taką szynę to całą masę montaży możesz zamontować i każdą lupkę na tym posadzisz. Pragnę zauważyć, że w tym karabinie baka jest strasznie nisko poprowadzona i nieprzystosowana do lunet. Nie muszę tłumaczyć, że brak prawidłowego oparcia powoduje brak stabilnego złożenia się do strzału. Trzeba dać coś by podwyższyć bakę, a jak wiadomo, warto od razu dać taką co to można wydłużyć lub skrócić. Jak już tyle ulepszamy to ile razy mieliśmy tak, że robiło się ciemno i tarcze było słabo widać? Jakieś oświetlenie by się przydało to i rączkę przednią do podparcia można też na szynę picatinny dodać. Z takiego karabinu w końcu można celnie postrzelać. Szybką wizualizację pokazuję poniżej. Nie dziękujcie.

Obrazek
Wielkopolska Sekcja Strzelectwa Terenowego STRZELEC
Andy88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2018, 20:13
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Andy88 »

ha ha ha no po prostu uśmiałem się dobrze wiecie ,że nie zamierzam wiercić dziur w broni na którą wydałem 8785 zł po prostu myślałem żeby kiedyś wyjść na strzelnicę nie wiem np. 300 m (deklarowany zasię broni przez producenta) i postrzelać ale problem tkwi w tym że na 300 m gołym okiem to ja tarczy na pewno nie zobaczę tylko białą kropkę w oddali więc ni jak trafić dlatego szukałem czegoś co by mi pomogło zobaczyć tarczę z dalekiej odległości.Fakt nie dostałem pozwolenia na broń(nie chcecie wiedzieć jak traktują ludzi coś w stylu najpierw kłamią a potem jak złapałem ich na kłamstwie to proszę nie dzwonić) ale nie znaczy ,że chcę mieć nowoczesną broń tylko po prostu celną na te 300 metrów i którą nie trzeba się aż tak babrać jak z odprzodowcami chodź też mają swoje piękno.
A jak chodzi o tą wiatrówkę to sora ale na 50 m to ja dobrym łukiem bloczkowym trafię a i lepszy niż wiatrówka.
Awatar użytkownika
Grossus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 20 grudnia 2007, 10:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Grossus »

Cieszę się, że masz poczucie humoru. Mój post ma na celu uzmysłowienie jak bardzo złym estetycznie pomysłem jest dawanie do broni historycznej współczesnych dodatków. Funkcjonalnie można wszystko i bogatemu nikt nie zabroni, ale po prostu nie i jeszcze raz nie. Kupujesz historyczną broń, kup lunetę z epoki, a od roboty są rusznikarze.
Wielkopolska Sekcja Strzelectwa Terenowego STRZELEC
Awatar użytkownika
Darlon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 883
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 19:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Darlon »

Andy88 pisze: 20 marca 2021, 00:07 A jak chodzi o tą wiatrówkę to sora ale na 50 m to ja dobrym łukiem bloczkowym trafię a i lepszy niż wiatrówka.
chciał bym zobaczyć jak z 50 metrów utrącasz główkę od zapałki z łuku bloczkowego. no chyba że taki jesteś gieroj to do kadry narodowej powinieneś się zapisać. wykosisz całą konkurencję światową.
w kwestii celności na 300m to zobacz sobie jakie wyniki uzyskują ludzie na mistrzostwach polski w Skarżysku na tym dystansie. żaden nie używa współczesnej optyki.
Investarm Hawken .45"
P-H Enfield 1858
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5759
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: sas88 »

Dajcie mu spokoj. On nawet nie zrobi poprawnej amunicji do tego zaworasa.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 892
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 13:44
Tematy: 71
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Irek M »

Sass, jak to nie zrobi? Nie widziałeś jego amunicji do Sharps .54? Prawdziwy Mc Giver czarnoprochowy!!! :-) :-)
Ja tylko współczuję tym, którzy będą obok bo to grozi nekrologiem...
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5759
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: sas88 »

Widziałem. Pamiętam też, ze chciał uzyć gilz .45 do kalibru .54.

Gdyby się kiedyś zdecydował wziąć udział w zawodach, postaram się być w innym województwie.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Andy88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2018, 20:13
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Andy88 »

Dzień dobry ponawiam temat bo mam dylemat nie wiem co mam kupić w sensie jaki zestaw do czyszczenia Sharpsa? Chodzę po tej stronie Saguaro i nie wiem jakie szczotki jaki wycior?
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7304
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: marekp »

Kaliber .45 to jaki moze byc zestaw do czyszczenia?

MarekP

O ile wiem to Saguaro dodaje pobojczyk i jag do karabinu. Wiec nie bardzo jest co dokupowac do czyszczenia.
Andy88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2018, 20:13
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sharps Saguaro Hunter vs Sniper

Post autor: Andy88 »

Naprawdę to super no to z kosztów zejdę :033:
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”