Karabin Anderson AM-15

Moderator: Moderatorzy WBP

PawAda4926
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2022, 19:04
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Karabin Anderson AM-15

Post autor: PawAda4926 »

Dzień dobry

Proszę o opinie na temat karabinów marki Anderson, nie znalazłem za wiele info ma forum. Chodzi mi głównie o awaryjność i jakość wykonania. Zwolniło mi się jedno miejsce w szafie i chciałbym sobie coś takiego sprawić, właściwie to na początek do zabawy i sprawdzenia czy mi się to spodoba.

Tak myśle, czy nie lepiej kupić tańszy karabinek i dołożyć do celownika niż inwestować w lepszą broń.

Czy ewentualne modyfikacje będą problemowe ( jaj już mi się spodoba).

https://dzikarz.pl/pl/p/Karabin-Anderso ... 3-CT1/9402
zoom2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1415
Rejestracja: 28 marca 2017, 17:30
Tematy: 118
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabin Anderson AM-15

Post autor: zoom2 »

Jeśli ta oferta jest naprawdę aktualna to kupuj i nie mędrkuj.
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3251
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabin Anderson AM-15

Post autor: biper »

Ja mam najtańszy AR jaki był dostępny na rynku, czyli Fedarma, a nawet półtora, bo 2 uppery 16 i 10.5" i jestem bardzo zadowolony. Jak jest to bierz!
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
chodzewmoro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 07 lutego 2020, 21:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Orunia City
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabin Anderson AM-15

Post autor: chodzewmoro »

hej, mam ten karabinek. kupowałem w dokładnie tej wersji co w ogłoszeniu.
Zwróć uwagę że wysokość przedniego bloku jest niżej niż szyna nad zamkiem - co oznacza że nie da rady kupić sobie po prostu przyrządów - musisz zmiksować różne wysokości muszki i szczerbinki!
Lub od razu wywalić ten kijowy plasticzany chwyt, zmienić blok na niski i zamontować freefloat'a :-)

Teraz tak - ja kupowałem bardzo świadomie ten karabinek - jego spasowanie, powtarzalność, obróbka - naprawdę super. Ostatnio macałem Andersony z tej najnowszej dostawy - to są jakby 2 różne karabiny (albo od innych dostawców). Nie wiem z czego to wynika. Ale naprawdę jest spora różnica w wykonaniu tych 2 dostaw.
Nowa dostawa charakteryzuje się tym że wysokość obu szyn jest taka sama:-) Ale cena wyższa.
Zawartość poniższego okna będzie dołączana jako twój podpis do napisanych przez ciebie postów/wiadomości. Maksymalna dozwolona liczba znaków: 255.
PawAda4926
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2022, 19:04
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabin Anderson AM-15

Post autor: PawAda4926 »

chodzewmoro pisze: 26 marca 2022, 19:12 hej, mam ten karabinek. kupowałem w dokładnie tej wersji co w ogłoszeniu.
Zwróć uwagę że wysokość przedniego bloku jest niżej niż szyna nad zamkiem - co oznacza że nie da rady kupić sobie po prostu przyrządów - musisz zmiksować różne wysokości muszki i szczerbinki!
Lub od razu wywalić ten kijowy plasticzany chwyt, zmienić blok na niski i zamontować freefloat'a :-)

Teraz tak - ja kupowałem bardzo świadomie ten karabinek - jego spasowanie, powtarzalność, obróbka - naprawdę super. Ostatnio macałem Andersony z tej najnowszej dostawy - to są jakby 2 różne karabiny (albo od innych dostawców). Nie wiem z czego to wynika. Ale naprawdę jest spora różnica w wykonaniu tych 2 dostaw.
Nowa dostawa charakteryzuje się tym że wysokość obu szyn jest taka sama:-) Ale cena wyższa.
Włąśnie o tą róznicę w wysokościach chciałem dopytać, czy jest to jakoś kłopotliwe. A jak jak widze do obejścia.

Dzięki za info, dziś będę wiedział czy mają jeszcze w sprzedaży.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”