Pistolet do PPP

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

koval78
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 07 stycznia 2014, 12:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Pistolet do PPP

Post autor: koval78 »

Witam, wszystkich.
Chyba zaczyna mi się kryzys wieku średniego i wymyśliłem sobie ,że czas najwyższy kupić jakąś wiatrówkę :-D
Szukam pistoletu tak do 500 zł - ma to być puszkobójca grillowy i może jak znajdę w pobliżu Opola jakąś grupę to chętnie bym postrzelał na zawodach PPP.
Wytypowałem wstępnie kilka modeli i proszę znawców tematu szczególnie kogoś kto strzela PPP o opinie. Piszę w kolejności chęci zakupu:
1. C99 Compact
2. bereta PS4 storm
3. Gamo Daug Kening K1
4. CPS
5. CP 99
6. Colt Tanfoglio Swiss Arms 1911 Metal
7. GSG 92
8. Sig Sauer P226 x-five.
z góry dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
KRZYFAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 686
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: KRZYFAR »

Poczytaj tutaj, też mamy w grupie jakieś "kryzysy" chyba :-D

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=107628
Dźwiedź z maczetą
Obrazek
Nie denerwuj się. Komórki nerwowe się nie regenerują, a amunicję zawsze można dokupić.
koval78
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 07 stycznia 2014, 12:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: koval78 »

KRZYFAR pisze:Poczytaj tutaj, też mamy w grupie jakieś "kryzysy" chyba :-D

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=107628

Witam, dzięki za linka.
Teraz to się zaczynam zastanawiać czy chcę wiatrówkę czy może airsoft, bo chyba strzelanie dynamiczne tam się bardziej rozwinęło - dużo zawodów, liga itp.
Co do wiatrówkowego PPP to jest w sieci mało informacji na ten temat, mam nadzieję ,że jednak ktoś się znajdzie i mi coś doradzi - podpowie.
pozdrawiam
reactor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 504
Rejestracja: 09 lutego 2006, 00:39
Tematy: 72
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do PPP

Post autor: reactor »

Ja się tylko wypowiem odnośnie beretty PS4 strom, gdyż to miałem w łapce wielokrotnie. Ma go mój znajomy. ODRADZAM!!!! STRATA PIENIĘDZY, CZASU I NERWÓW!

Fajny w tym pistoleciku jest system blow-back oraz możliwość strzelania pojedynczo jak i serią (jak automat), ale to już wszystkie zalety pistoletu, a poniżej wady...

1. Pistolet przez system blow0back bardzo zżera CO2. Jedna kapsuła wystarcza na oddanie jakiś 20strzałow stabilnych,
2. Magazynek... jest z marnej jakości miękkiego plastiku, przez co dosłownie ""DO"" 3miesięcy użytkowania i wyrabiają się ząbki na bębenku, przez co magazynek przestaje się obracać automatycznie i trzeba to robić ręcznie po każdym strzale wyjmując go i obracając bębenek! (Problem dotyczy wszystkich pistoletów - poczytaj o tym na forach)
3. Koszt wymiany magazynka to jakiś absurd, kpina i sądząc po cenie celowe! Magazynek kosztuje ponad 100zł, więc wymieniając go co 3mc, to producent wymyślił sobie niezły biznes na tym modelu!
4. Może to feler, a może tak ten model ma. Przyrządy celownicze są stałe i nie ma ich regulacji. W tym modelu co ja miałem w ręku, patrząc przez szczerbinkę, trzeba było strzelać poniżej celu 10cm na dystansie 10m. (celem była puszka po piwie)
5. 10m... to max! Może 15m jak się trafi lepszy egzemplarz. Dalszy dystans nie ma sensu, bo pistolecik sieje na wszystkie strony...
6. Producent zapewnia, że pistolet nadaje się do śrutu jak i kulek BB. Niestety z śrutem sobie nie radził... W magazynku śrut był luźny i wypadł zanim zdążyło się naładować magazynek.

Podsumowując... Całkowicie odpuść sobie ten model... Zastanów się nad Kandarem CP1 lub CPJ-M (z magazynkiem) Poczytaj na forum. zbiera świetne opinie, a na filmach pokazują ludzie, że nawet na 30m da się ustrzelić puszkę! Do tego mala fajna lunetka np.: Walthera 2x20 i będziesz cieszył się świetną zabawką w tych samych pieniądzach!
Sprzęt - FWB C55 | Aeron ACZ 101 Spider | Röhm Twinmaster | Reximex RP | AA S400F | SPA P10 | Diana 100
Optyka - SWFA SS 16x42 MQ | Burris Timberline 4.5-14x32 | Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP | VectorOptics Mustang II 1-4x30 | Delta Minidot2
radzix
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 08 marca 2008, 13:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do PPP

Post autor: radzix »

A ja mogę ci z czystym sumieniem polecić SA9, z blow backiem, wystrzeliem 5 pełnych magazynków i kawałek 6-ego, potem bez Blowback. Całkiem celny, fajnie wykonany , montują go w tej samej fabryce co Walthera cp99c ,a cena koło 350 zł jest bardzo fajna.
Hatsan m.8 +3-9x32 Optima mod by Dębowy , HW40 mod by Dębowy , S.A 9 do puszkobicia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”