strzelanie czarnoprochowe

Moderator: Moderatorzy CP

zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

strzelanie czarnoprochowe

Post autor: zdzisław »

dzieki ci wojtek za wprowadzenie w system .Teraz do wszystkich zainteresowanych strzelaniem z broni czarnoprochowej a więc zawody czarnoprochowe odbedą sie w Żorach na śląsku i to nie po raz pierwszy zaczeliśmy to robić już od 1999r wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY na 6.12.2003r. czyli w mikołaja .Broń uczestnicy mają raczej swoją na koniec po zawodach piwko w siedzibie oraz dyskusja na temat dalszego rozszerzania strzelań czarnoprochowych w polsce
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 651
Rejestracja: 20 listopada 2003, 12:44
Tematy: 24
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Samuel Hawken »

Hej Dzinek, dobrze, że się odezwałeś. Na silna ekipę z Warszawy jak zawsze możecie liczyć. Pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 651
Rejestracja: 20 listopada 2003, 12:44
Tematy: 24
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Samuel Hawken »

To jeszcze raz ja. Rozumiem, że Twoj głos na forum czarnoprochowym jest oficialnym zaproszeniem wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w organizowanych przez Bractwo Strzelców Kurkowych z Żor zawodów 6 grudnia br. Mam prośbę, abyś chętnym odwiedzenia Waszej wspaniałej strzelnicy podał jej adres i wskazówki, jak tam dojechać, a także godzine rozpoczęcia zawodów. Myślę, że warto rownież zaznajomić niewtajemniczonych z warunkami czekających na rozegranie konkurencji.
zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zdzisław »

cześć Wojtku jeżeli tylko ktoś zapyta jak do nas dojechać to napewno go poinformuje. a co do regulaminu strzelania to podam go póżniej albowiem musze się skontaktować ze Zbyszkiem. Do zobaczenia 6.12.
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7304
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: marekp »

zdzisław pisze:cześć Wojtku jeżeli tylko ktoś zapyta jak do nas dojechać to napewno go poinformuje. a co do regulaminu strzelania to podam go póżniej albowiem musze się skontaktować ze Zbyszkiem. Do zobaczenia 6.12.
czesc!

To nie tak. Prosba byla zebys powidzial jak dojechac. Regulamin tez w skrocie mozna podac - pewnie 8 strzalow 5 punktowanych pistolet 25m i karabin 50 lub 100m? Jeszcze jak sie dostac, czy jest jakis hotel i za ile i o ktorej zaczynaja sie zawody? Moze wpisowe ile bedzie? Dzis jest pozny wieczor 2 grudnia to do 6 jakby malo casu kruca bomba, malo casu.....Jeszcze ktos musi sie zdecydowac. Wiec jesli mozesz podaj jak dojechac. Ja wiem mniej wiecej i w razie czego pojade z Wojtkiem albo on ze mna. Ale inni niekoniecznie wiedza to wszystko.

MarekP
Awatar użytkownika
Bartic
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1081
Rejestracja: 03 marca 2003, 13:53
Tematy: 61
Lokalizacja: CKS Stare Strzelby
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartic »

Jeśli tylko czas i możliwości pozwolą chętnie wybrałbym się, przynajmniej w charakterze widza.
Znam tylko jedną strzelnicę w Żorach - w lesie, przy drodze (nie pamiętam oznaczeń trasy) na Skoczów. Jadąc od strony Katowic, zjazd będzie po lewej stronie, tuż przed wjazdem do Żor.
Czy to ta?
Pozdrawiam
-Marcin-
GG2512814 ________________
Se gut, se bon, se Sagalas London, se Iwan kowal de Bałabanówka
zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zdzisław »

witam wszystkich czarnoprochowców zawody w żorach się odbyły już jest musztarda po obiedzie.......na dodatek była fatalna pogoda a to się wiaże z pewną sytuacją ????? ale w sumie było wesoło......do przyszłego roku ZAPRASZAM......I POZDRAWIAM.....
zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zdzisław »

Wojtku witam was serdecznie w nowym roku i przekarz wszystkim że wyniki strzelania czarnoprochowego prześlemy poczytą już z hetmanem się za to bierzemy a dlaczego tak póżno to sam wiesz ....... on dopiero teraz zaczyna być sprawny.....Wczoraj mieliśmy kulig ale frajda szkoda że nie ma was bo byłoby jeszcze weselej.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia ....
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 651
Rejestracja: 20 listopada 2003, 12:44
Tematy: 24
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Samuel Hawken »

Witam Cie Dzinek i rad jestem niezmiernie, że kulig przezyłeś i nastepnego dnia o własnych siłach przed komputerem usiadłeś. Czyżbyś wcześniej jakieś niedokońca przemyślane śluby składał? Dziękuje za pamięć i na Twoje ręce życzenia wszystkiego najlepszego dla całego 4 Regimentu w nowum roku przesyłam.
Pozdrawiam
Wojtek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”