Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Moderator: Moderatorzy CP

MorganG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:28
Tematy: 
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Post autor: MorganG »

Panowie (i Panie), czy to hobby na slasku jeszcze zyje ? Strzela ktos cos gdzies ? Na jakie obiekty jezdzicie, kiedy ? Chodzi o rekreacyjne/treningowe strzelanie.

Od czasu kiedy wyprosili nas z Tarnowskich Gor sprzet mi lezy i sie kurzy.. Remington zimny i opuszczony, Dubeltowke kupilem prawie dwa miechy temu i ciegla niestrzelana, Derringer tez jeszcze olowiu nie posmakowal, no tak nie moze byc. Chcialem podjechac do Siemianowic to mi powiedzieli ze tylko w tygodniu - o ile tory beda wolne (bo sa jakies szkolenia itd) wiec "pan zadzwoni i zapyta". W Jaworznie o bardzo chetnie - ale najpierw musze przejsc szkolenie z bezpzpieczenstwa (najbllizsze za ponad tydzien, skromne 150 zeta). O Debinie w Zorach wogole zadnego info gdziekolwiek nie moge znalezc, czy to jeszcze dziala, dzieje sie tam cos itd.

Dzialy regionalne tez martwe, powyjezdzali wszyscy czy jak ? Dajcie znac na jakich obiektach bywacie i kiedy. Z Zabrza jestem.
Awatar użytkownika
Szaddam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 17:23
Tematy: 
Lokalizacja: Będzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Post autor: Szaddam »

Cześć!
Ja osobiście już z cp nie dymię, ale spotykam (sporadycznie) osoby strzelające na strzelnicy PZŁ w Siemianowicach Śl..
Niestety, warto przed każdym planowanym przyjazdem na strzelnicę, zadzwonić i upewnić się czy jest dostępna.
Dziwne się tam rzeczy dzieją .... :583:
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2771
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Post autor: kewalsPL »

MorganG pisze: 13 kwietnia 2024, 11:58 czy to hobby na slasku jeszcze zyje ? Strzela ktos cos gdzies ? Na jakie obiekty jezdzicie, kiedy ? Chodzi o rekreacyjne/treningowe strzelanie.
Ja jak chcę strzelić to jadę do Raciborza na RAFAKO, bliżej mam prywatną strzelnicę kolegi. 8 km od domu strzelnica w Pszowie ,strzelnice Jejkowice i Rybnik- Paruszowiec.
Teraz będzie budowana strzelnica w Rydułtowach :-D .
To są strzelnice 5 do 22 km od domu.
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 410
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Post autor: zbisz41 »

Chciałem postrzelać na strzelnicy w Pyskowicach -Dzierżno ale powiedzmy odlegle terminy ;laughing:
Korzystam z Snajper w Gliwicach oś 25 m lub w Lublińcu KS Jura 25-100 m. Na obu zero problemów .
Czasem spotkałem kogoś z cp ale rzadko
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
snajp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 14 sierpnia 2005, 13:50
Tematy: 
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dzieje sie cos na slasku ? Zyjecie ?

Post autor: snajp »

Dębina w Żorach ma się bardzo dobrze korzystam co jakiś czas . Ostatnio nawet był kurs prowadzącego strzelanie. Pisz lub dzwoń Telefon: +48 697 182 005
e-mail: kbszory@op.pl
Qb79 butla 9 były otwarte ,była 4x20 A teraz mam PP 3-12. Colt Army 1860 , Hawken 45
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Śląska”