Do sprzedania: AirArms Tx200

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię i oferty komercyjne z zakresu strzelectwa pneumatycznego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 598
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 5
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

Odpowiadając krótko na całość... Wszystko się zgadza, tylko nie ten dział...
A i z ostatniej chwili, cytat z PW...
"Co zabawne na sprzedajemy są 3 ogłoszenia z tym tx200 w niższej cenie tylko jeden Gdańska i 2 z Tarnowa trochę śmierdzi.
https://sprzedajemy.pl/airarms-tx200-po ... nr69383507
https://sprzedajemy.pl/wiatrowka-airarm ... nr69366213
https://sprzedajemy.pl/airarms-tx200-ta ... nr69366185"
Teraz poproszę o komentaż naszego nowego komercyjnego współforumowicza :052:
.177, .22, .25, .30, .44
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1200
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 17
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: AndyOO »

SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Rim1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 23 lutego 2024, 19:01
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: Rim1 »

Kto finalnie odpowiada za ogłoszenie? Pośrednik czy sprzedawca z końca świata?
Air Arms TX200HC + LP TAC2 VINE RED CAMO + SWFA 10x42
Weihrauch HW97k Black Line STL + LP EVOLUTION HW 97 FOREST CAMO + SWFA 10x42
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 598
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 5
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

Fajnie wszystko wypunktowane, 95% się zgadza, ale brakuje tych 5%.
Składowe to:
4% wcześniejszych oświadczeń na pasażu handlowym czarnoprochowym (patrz foto)
4% wcześniejszych oświadczeń na pasażu handlowym nitro (patrz foto)
Tam się dało w odpowiednim miejscu zaanonsować, a wiatrowki to gorsze'?
.177, .22, .25, .30, .44
Marysh
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 162
Rejestracja: 18 lipca 2016, 21:50
Tematy: 2
Lokalizacja: Zaolzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: Marysh »

A dla mnie wszystko jasne. Sprzedajecie towar, który nie jest wasz i który nie macie w posiadaniu. Odmawiacie ponosić odpowiedzialnośc za wami sprzedany towar i za przelew. Pozwalacie manipulować z ceną w obie strony. ...... no i ciągle nie wiem co to za TX, czy MK albo HC ?
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

Kto finalnie odpowiada za ogłoszenie? Pośrednik czy sprzedawca z końca świata?
Zgodnie z zapisami w regulaminie, zarówno na Sprzedajemy... jak również na GunDay.pl - żaden z tych podmiotów nie odpowiada za transakcję. Tak jak Sprzedajemy... tak również GunDay.pl dostarcza narzędzie, które umożliwia wystawienie oferty i kontakt pomiędzy użytkownikami. Osoba wystawiająca ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za treść i przedmiot z ogłoszenia. Myślałem, że to jest już jasne i zostało już wyjaśnione. :124:
Fajnie wszystko wypunktowane, 95% się zgadza, ale brakuje tych 5%...., a wiatrowki to gorsze'?
Tutaj to już nie łapię w ogóle o co chodzi :shock:
A dla mnie wszystko jasne. Sprzedajecie towar, który nie jest wasz i który nie macie w posiadaniu. Odmawiacie ponosić odpowiedzialnośc za wami sprzedany towar i za przelew. Pozwalacie manipulować z ceną w obie strony. ...... no i ciągle nie wiem co to za TX, czy MK albo HC ?
Jak widzę to co dla Ciebie jest jasne całkowicie mija się z prawdą.
Więc jeszcze raz ...
Nie sprzedajemy towaru itd. pkt 3 Regulaminu: Serwis GunDay.pl to platforma, która umożliwia Użytkownikom zamieszczanie Ogłoszeń reklamowych przedmiotów związanych z szeroko pojętą dziedziną militariów. Serwis dedykowany jest głównie miłośnikom broni palnej, czarnoprochowej, pneumatycznej oraz akcesorii i wyposażenia dla strzelców oraz miłośników samoobrony, survivalu i dziedzin pokrewnych. Celem Serwisu jest ułatwienie Użytkownikom nawiązanie kontaktów prowadzących do finalizacji transakcji sprzedaży i kupna reklamowanych przedmiotów.
Odmawiacie ponosić odpowiedzialnośc za wami sprzedany towar i za przelew. dziwny zarzut, skoro dajemy jedynie miejsce do wystawienia przedmiotów do sprzedaży, nie możemy odpowiadać za to co ktoś wystawia. Można by dalej elaborat napisać z wyjaśnieniami ale nie wiem czy jest sens skoro już wcześniej było powiedziane, że nie my sprzedajemy a ty nadal wysuwasz dziwne wnioski, że my "sprzedajemy jakiś towar, który nie jest nasz". Prawdę mówiąc to się nawet logiki nie trzyma ten wniosek. Może ty jesteś z konkurencji jakiejś obecnej albo niedoszłej i na siłę wałkujesz temat, żeby nas zrobić na czarno, jacy to my źli jesteśmy, że sprzedajemy nie swój towar, którego nie mamy w posiadaniu i jeszcze odmawiamy ponoszenia odpowiedzialności. Jeszcze raz, nie sprzedajemy nie swojego towaru. Kolego może nie przeczytałeś co było wcześniej wyjaśniane. Już nie jeden uczestnik tego wątku doszedł samodzielnie do wniosków, że udostępniamy narzędzie do wystawiania ogłoszeń a nie sprzedajemy towaru. Dostajesz narzędzie gdzie możesz zamieścić ogłoszenie albo gdzie możesz kliknąć i wylicytować albo "kupić" od razu. "Kupić" oznacza, że towar zostaje oznaczony jako sprzedany a resztę sobie załatwiasz ze sprzedawcą. Nie mieszaj pojęć bo to nie jest trudne do zrozumienia. Wszystko jest jasno opisane i każdy średnio ogarnięty człowiek jest w stanie to zrozumieć, do tej pory byłem o tym przekonany ...
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 24
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

I jeszcze ad.:
A i z ostatniej chwili, cytat z PW... Teraz poproszę o komentaż naszego nowego komercyjnego współforumowicza
Czy to do mnie jako "nowego komercyjnego współforumowicza" :-D ? Jeśli tak, to nie wiem dlaczego mam komentować nie moją PW ? To raczej jakaś pomyłka albo nie załapałem kontekstu :-?
Czy może założeniem kolegi było to, że mamy sprawdzać każdą ofertę, czy jest gdzieś indziej wystawiona ? Jestem za wolnością, niech każdy sobie wystawia co i gdzie chce. No nie załapałem kontekstu, żeby się coś więcej wypowiedzieć. Pozdro.
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pasaż Handlowy, Komercyjny - Wiatrówki”