POWITANIA

Moderator: Moderatorzy CP

OKI
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 15 września 2019, 13:43
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: POWITANIA

Post autor: OKI »

Dobry wieczór. Witam wszystkich serdecznie jestem z Katowic.Jestem na forum od kilku lat ale dopiero teraz mam chwilę wolnego czasu i zalogowaniem się na prośbę syna któremu kiedyś odmówiono wejścia na strzelnicę bo nie mieliśmy przy sobie dokumentów. Łączy się z tym długa historia i mam nadzieję że kiedyś wam ja opowiem.
Awatar użytkownika
Astro-leo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwietnia 2024, 22:20
Tematy: 1
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: POWITANIA

Post autor: Astro-leo »

Witam właśnie się zarejestrowałem i buszuję po forum, szukam osób z rejonu Rudy Śląskiej, Zabrza, Bytomia, Gliwic i Katowic. Chciałbym zacząć przygodę z CP nie jestem całkowitym nowicjuszem jeśli chodzi o broń. Sporo strzelałem po naszych śląskich strzelnicach ale z dostępnej tam "normalnej" broni do wynajęcia. Sporo tu na forum wypowiedzi z minionej epoki, wystarczy popatrzeć na daty i pewnie sporo się zdezaktualizowało. Może polecicie jakąś fajna „Paczkę” wąchaczy czarnego prochu… :piwo:
Astro-Leo
Awatar użytkownika
Alf40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 06 grudnia 2014, 13:29
Tematy: 10
Lokalizacja: Śląskie,Mikołów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: POWITANIA

Post autor: Alf40 »

Polecam Ci spotkania w Jaworznie Klub Expert w środy od 12.00 sekcja historyczna.
Alf40
MorganG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:28
Tematy: 4
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: POWITANIA

Post autor: MorganG »

Astro-leo pisze: 28 kwietnia 2024, 12:23 Witam właśnie się zarejestrowałem i buszuję po forum, szukam osób z rejonu Rudy Śląskiej, Zabrza, Bytomia, Gliwic i Katowic.
Czesc !
Od ponad miesiaca probuje „wyczaic” czy cos sie dzieje w slaskim i powiem szczerze… bieda. Nie ze nic sie nie dzieje, tylko sama grupa slaska wyglada na martwa. To samo widac na forum wogole, kilka lat temu byl spory ruch, aktualnie temat CP jakby umarl. Ja jestem z Zabrza, mam tez kolege z Katowic, i odkad wyrzucili nas ze strzelnicy w Tarnowskich Gorach kilka miesiecy temu to nie bardzo mamy gdzie i z kim strzelac w naszym regionie. Strzelnica Snajper w Gliwicach chetnie, ale max do godz 12 bo innym klientom CP przeszkadza. Kolega post wyzej sugeruje Jaworzno tez o 12. Niestety dla ludzi pracujacych na etacie sa to terminy nie do ogarniecia. Podobno w Zorach cos sie czasem dzieje, ale telefony czy PW to jak odbijanie sie od sciany, nie udalo mi sie dowiedziec kto, kiedy itd. Strzelnica w Siemianowicach nas przyjmie - ale tylko w tygodniu na zasadzie „prosze dzwonic i sie dowiadywac”. Chetnie dam znac jak uda sie ustalic termin na strzelanie, mozemy sie tam pojawic w 3 osoby. Ekspertem nie jestem ale przekaze co wiem, a i tarcze jest czym wspolnie podziurawic.
Awatar użytkownika
Alf40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 06 grudnia 2014, 13:29
Tematy: 10
Lokalizacja: Śląskie,Mikołów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: POWITANIA

Post autor: Alf40 »

Tylko Expert Jaworzno w każda środę od 12.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Śląska”