Co kupić do 900zł?

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Xinap
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 21 listopada 2018, 21:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Żarki
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 900zł?

Post autor: Xinap »

Witam.
Jestem nowy na forum. Gabriel - miło mi :)
Bardzo podoba mi się broń, a w szczególności wiatrówki. Można to mieć i bez pozwolenia i pykać z tego można w domowym zaciszu!
Do rzeczy.
Poszukuję plujki dla siebie do strzelania w wolnym czasie, zabawy nad jeziorem z puszkami, a w większości do destrukcji butelek/puszek na dystansie 30-60 metrów. Nastawiłem się na H90/55 i lunetę Point Precision - to najbardziej polecane zestawy na tym forum. Harnaś oczywiście po alchemiku albo Hoganie lub cekausie. Liczyłem na coś używanego w rozsądnej cenie i stanie. Jednak po kilku kolejnych dniach zagłębiania się do tej studni wiedzy, jaką jest to wspaniałe forum, doszedłem do wniosku, że teraz oczekuje celności i srogiego kopnięcia ze strony sprzętu, jednak to jest na chwilę, potem przyjdzie czas na wyzwania celności, typu zapalniczka na 40m, paczka fajek na 60m, a o klasę wyższa jest tu podobno Slavia. Okazało się, że pewien forumowicz ma do sprzedania bardzo fajna sztukę 630 w rozsądnych pieniądzach. Tylko tu liczę na wasze doświadczenie i pomoc. Czy Slavia 630 sprosta moim wymaganiom? Będę bardziej zadowolony na takich dystansach z precyzji slavii czy raczej ogromnej energii Harnasia?
Awatar użytkownika
kamazek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 marca 2016, 00:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 900zł?

Post autor: kamazek »

Coś tam zaczerpnąłeś ze studni wiedzy forum, ale tylko łyczek :wink:
Nie ma ów Hatsan ogromnej energii, tylko "kopa" mieszczącego się w limicie, a to czy wybierasz "szmoc" czy finezyjną celność, to tylko Twoje preferencje :-D
Jeżeli chcesz strzelać okazjonalnie, to czy Hatsan do butelek, czy Slavia do kapsli wystarczy.
Jeżeli się wciągniesz w hobby, to i tak zaczniesz szukać AA, HW czy Walthera :one:
------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :-D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rynsztok”