QB78 High power czy normalna

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

torysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 29 grudnia 2014, 22:04
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: torysiek »

Jeżeli mogę coś zasugerować to proponuję rozważyć zamiast kupna qb i kłopotów z przeróbkami na pcp kupić ARTEMIS PR900W - za 650 zł. jest gotowy PCP , chwalony przez użytkowników .
Sandacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 03 listopada 2016, 09:49
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: Sandacz »

torysiek pisze:Jeżeli mogę coś zasugerować to proponuję rozważyć zamiast kupna qb i kłopotów z przeróbkami na pcp kupić ARTEMIS PR900W - za 650 zł. jest gotowy PCP , chwalony przez użytkowników .
Chwalą ci co nigdy nie strzelali z żadnego PCP. Tańszego ale i gorszego PCP nie da się już kupić.
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: wichura »

Sandacz-u, czy ten pr900 to faktycznie szajs? Na jakiej podstawie ta opinia? Jakie wady tego karabinka? Pytam bo chcialem go kupowac.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2019, 21:07 przez wichura, łącznie zmieniany 1 raz.
.177, .22, .25, .30, .44
lukasart9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 października 2018, 15:28
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: lukasart9 »

Witajcie,

Czy znacie jakiś sklep, który ma nowe QB78 w wersji DELUXE? szukam od dłuższego czasu i niestety nie mogę znaleźć.


Sandacz, co jest nie tak z PR900W? tak jak kolega wyżej też zastanawiam się nad tą wiatrówki jeżeli nie znajdę QB78 DELUXE. Zastanawiam się też nad CR600W.
Sandacz pisze:
torysiek pisze:Jeżeli mogę coś zasugerować to proponuję rozważyć zamiast kupna qb i kłopotów z przeróbkami na pcp kupić ARTEMIS PR900W - za 650 zł. jest gotowy PCP , chwalony przez użytkowników .
Chwalą ci co nigdy nie strzelali z żadnego PCP. Tańszego ale i gorszego PCP nie da się już kupić.
Sandacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 03 listopada 2016, 09:49
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: Sandacz »

ARTEMIS PR900W to kartusz bardzo małej pojemności i brak regulatora. Magazunek bez poprawek będzie gniótł sukienki. Można to poprawić. Można założyć regulator ale kartusz mikry zostanie. Blok, zawór i lufa wszytko bardzo delikatne.
Dobrze przerobione QB78 na PCP będzie co najmniej o dwie klasy lepsza tylko powinien to zrobić ktoś kto się na tym zna a nie jakiś partacz goniący tylko za szmocą. W 4,5 można mieć w limicie 100 równiutkich strzałów. Na 50m pykanie do kapsli po piwie albo czereśni to fajna zabawa pod warunkiem że się trafia w cel ;laughing: a z QB to możliwe :piwo:
lukasart9
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 października 2018, 15:28
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: lukasart9 »

Dziękuję za wyjaśnienie Sandacz, czy wiesz gdzie aktualnie można kupić nową qb78 w wersji deluxe?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 12:55 przez lukasart9, łącznie zmieniany 1 raz.
Sandacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 03 listopada 2016, 09:49
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: QB78 High power czy normalna

Post autor: Sandacz »

Kupisz choćby tutaj http://www.tkglobal.pl/produkt/309/kara ... d-kal-45mm
Za 1000 zł to będziesz miał super celne PCP z luneta i tłumikiem a może i bipodem. Przerobiłem już wiele QBetek to wiem co mówię.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”