Dubeltówka

Moderator: Moderatorzy CP

escobar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 07:42
Tematy: 16
Lokalizacja: Iława
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: escobar »

Twoja sprawa rób co uważasz ale żebyś potem nie żałował czynu swego , teraz targają tobą nerwy ale zanim to uczynisz zastanów się dobrze czy schować dumę do kieszeni podejć do klijenta normalnie że chcesz zwrócić towar bo masz do tego prawo , czy zaryzykujesz zażuty od prproka .
Tuchacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: Tuchacz »

Ale wytłumacz mi skoro to ja zgłaszam przestępstwo to za co mam mieć zarzuty to co lepiej zrobbić trzymać bombę w domu ?
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 254
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 7
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: V@A »

Jak patrze na te bron , to nawet za 100zl bym tego nie kupil.
Powodzenia z zakonczeniem tej sprawy.
The older I get, the less I care about your feelings....
Tuchacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: Tuchacz »

escobar pisze: 13 stycznia 2021, 14:37 Twoja sprawa rób co uważasz ale żebyś potem nie żałował czynu swego , teraz targają tobą nerwy ale zanim to uczynisz zastanów się dobrze czy schować dumę do kieszeni podejć do klijenta normalnie że chcesz zwrócić towar bo masz do tego prawo , czy zaryzykujesz zażuty od prproka .
Chciałem tak zrobić to za żadne skarby nie chciał się zgodzić wiedział co ma
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Dubeltówka

Post autor: Marek- »

Tomeks pisze: 12 stycznia 2021, 20:06 No przecież tłumaczą, że odpuścić z powodu wad prawnych.
Spokojnie, jamnik chce nabić 15 postów, potem da luz.
Tuchacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: Tuchacz »

Sprawa załatwiona . Nie szło polubownie będzie gnojówka .Broń w depozycie czeka na biegłego i sprawa rusza swoim torem a jeszcze chciałem się dogadać z kasą i było by ok ale skoro brak odzewu ruszyła machina mnie nic nie zrobią bo to ja sam zgłosiłem co z nim zrobią nie wiem
Awatar użytkownika
mar_kow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 303
Rejestracja: 23 września 2012, 11:11
Tematy: 4
Lokalizacja: Mazury
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: mar_kow »

Opisuj swoje doświadczenia - będą przestrogą dla nierozważnych i drogą legalnego wyjścia z impasu...
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 176
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: irek_39 »

@Tuchacz - dobry pan policjant powiedział, że będzie dobrze, ale... zaraz przyjdzie prokurator i postawi Tobie zarzut nielegalnego posiadania, teraz się wydaje, że nic się nie stanie. Twoja sprawa przypomina mi pijanych kierowców zgłaszających się na komisariaty, żeby sprawdzić czy są trzeźwi. Nabyłeś i posiadałeś nielegalnie broń (chwalisz się jeszcze jej zdjęciami na forum), na którą trzeba mieć w Polsce pozwolenie. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, a w Twoim przypadku przestępstwo zagrożone jest do ośmiu lat wakacji na koszt państwa. Dobrej zabawy... i koniecznie zdaj relację :)
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Dubeltówka

Post autor: Marek- »

Poczytajcie inne posty to się dowiecie jakie to bzdury
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=20 ... 7#p1985617
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 254
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 7
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: V@A »

irek_39 pisze: 14 stycznia 2021, 21:22 @Tuchacz .... a w Twoim przypadku przestępstwo zagrożone jest do ośmiu lat wakacji na koszt państwa. Dobrej zabawy... i koniecznie zdaj relację :)

I nie schylaj sie po mydlo pod prysznicem ;laughing: :)
The older I get, the less I care about your feelings....
escobar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 07:42
Tematy: 16
Lokalizacja: Iława
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: escobar »

Tłumaczyłem Tuchaczowi żeby się zastanowił poważnie z nim polezie z tym na milicje , kasy i tak nie odzyska a kłopoty mam zapewnione
ale co tam musi się chłopina na własnej skórze przekonać .
Awatar użytkownika
nekrofem
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 18:05
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: nekrofem »

Wydaje mi się, że jesteście krótkowzroczni....utopił kasę, powinien zakopać czy wrzucić do morza broń i zapomnieć o wszystkim...tymczasem sprzedawca, który go oszukał być może oszukał też innych, być może oszuka jeszcze wielu, wystarczy jeden oszukany, który bez zabawy w forum pójdzie na "milicje" i zgłosi sprzedawcę....po nitce do kłębka potem może się odbyć- będą szukać nabywców nielegalnej broni i bum- wpadasz gorzej aniżeli gdybyś się zgłosił...po prostu jak zgłosił sprawę to już stawia w dobrym świetle- nie jest posiadaczem nielegalnej broni palnej, tylko oszukanym człowiekiem, który po wykryciu oszustwa zgłosił się do "milicjantów"- już z niego bandziora zrobiliście, jak to wygląda na tak poważnym forum?! Kolega powinien zabezpieczyć dla siebie jak najwięcej dowodów-"dupochronów" żeby miał możliwość udowodnienia iż był przekonany o kupnie czarnoprochowca nie wymagającego zezwolenia- choćby ten temat to mała cegiełka, ponadto porada prawna czy prawnik by się przydał... ładnie doradzacie nie ma co...
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 176
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: irek_39 »

Na różnych serwisach sprzedażowych nie ma przypadkowych osób. W większości te oferty "broni bez pozwolenia" są prowokacjami. Nie ma możliwości, żeby nielegalna broń wisiała miesiącami na OLX bez zainteresowania władzy!
Tuchacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: Tuchacz »

irek_39 pisze: 14 stycznia 2021, 21:22 @Tuchacz - dobry pan policjant powiedział, że będzie dobrze, ale... zaraz przyjdzie prokurator i postawi Tobie zarzut nielegalnego posiadania, teraz się wydaje, że nic się nie stanie. Twoja sprawa przypomina mi pijanych kierowców zgłaszających się na komisariaty, żeby sprawdzić czy są trzeźwi. Nabyłeś i posiadałeś nielegalnie broń (chwalisz się jeszcze jej zdjęciami na forum), na którą trzeba mieć w Polsce pozwolenie. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, a w Twoim przypadku przestępstwo zagrożone jest do ośmiu lat wakacji na koszt państwa. Dobrej zabawy... i koniecznie zdaj relację :)
Kupiłem broń w dobrej wierze zapewniony przez sprzedawce że to czarno prochowy mam całą korespondencję po wykryciu że to nielegalna sam ją oddałem i wskazałem sprzedającego więc niby za co miał bym być karany aktualnie jej nie posiadam zawiozłem na komisariat wiedząc że tam zostanie
Tuchacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 25 listopada 2020, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dubeltówka

Post autor: Tuchacz »

irek_39 pisze: 14 stycznia 2021, 21:22 @Tuchacz - dobry pan policjant powiedział, że będzie dobrze, ale... zaraz przyjdzie prokurator i postawi Tobie zarzut nielegalnego posiadania, teraz się wydaje, że nic się nie stanie. Twoja sprawa przypomina mi pijanych kierowców zgłaszających się na komisariaty, żeby sprawdzić czy są trzeźwi. Nabyłeś i posiadałeś nielegalnie broń (chwalisz się jeszcze jej zdjęciami na forum), na którą trzeba mieć w Polsce pozwolenie. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, a w Twoim przypadku przestępstwo zagrożone jest do ośmiu lat wakacji na koszt państwa. Dobrej zabawy... i koniecznie zdaj relację :)
Niby za co -za trochę śmiesznie obywatelską postawę wykrycia przestępcy który sprzedaje nielegalną broń? było buy tak gdybym zgłosił to po pł roku albo ktoś mniie podpierdzielił ale to ja jestem poszkodowany w całym bałaganie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rusznikarnia - CP”