Jest giwera ale prochu brak.

Moderator: Moderatorzy CP

jankiel.77
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 24 sierpnia 2021, 18:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Jest giwera ale prochu brak.

Post autor: jankiel.77 »

Jestem od niedawna posiadaczem pięknego Colta Navy 1851 wyprodukowanego przez pietę , nówka sztuka. Niestety egzemplarz okazał się wadliwy (spręzyna dwupalczasta blokująca bęben była zbyt słabo dogięta przez co rewolwer blokował sie w pierwszej pozycji) dałem sprzet na gwarancje niestey poszedł tam z fakturą zakupu coskutecznie uniemożliwiło wyrobienie EKB. W sobote dopiero odebrałem to cacko z naprawy . Korzystając z wolnego czasu chciałem udac sie na strzelnice i troche postrzelać , w zasadzie mam juz wszystko brakuje jedynie prochu zaś na EKB pewno przyjdzie mi ze 2 tygodnie poczekać , a wówczas z wolnym czasem może być kiepsko Zatem zwracam się z głupią prośba czy którychś z kolegów nie "pożyczyłby" troche prochu. Kwestie prawne nie są mi obce , sprzedawca u którego kupiłem colta zapewnił mnie ze zakup prochu od osoby prywatnej jeśli jestem posiadaczem broni CP jest legalny. Jeśli wprowadził mnie w błąd i głosze herezje to licze na naprostowanie. Preferuje odbiór osobisty w okolicach Wawy , oczywiście dla uprzejmego kolegi , FV i broń do wglądu zeby było wszystko zgodnie z przepisami (o ile oczywiście nie głosze herezji 8-) . Darczyńca może liczyć na sowitą nagrodę.
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1194
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 10
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jest giwera ale prochu brak.

Post autor: Mumin_ »

Deja vu to jest takie uczucie kiedy...
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Awatar użytkownika
Smerf
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 382
Rejestracja: 02 marca 2009, 07:33
Tematy: 11
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jest giwera ale prochu brak.

Post autor: Smerf »

jankiel.77 pisze: 03 października 2021, 12:00 ......... Darczyńca może liczyć na sowitą nagrodę.
Się należy dowiedzieć gdzie dymią, się jedzie na taką strzelnicę i tam na miejscu koledzy na 100% udostępnią trochę prochu do podymienia i tyle i już i tak niewiele. :502:
Darek vel Smerf

"U początku filozofii stoi - zdziwienie. "
"Strzelmistrz - Łódź"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”