Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Moderator: Moderatorzy CP

Jakotako
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 26 lipca 2021, 12:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: Jakotako »

a ja czytam i oczom nie wierzę,

torti - tak zupełnie szczerze, no rzygać się chce jak sie widzi taki post jak Twój. Typowy polak, zamiast pomóc drugiemu gdy poprosił to mu dokopie. Masz chłopie jakieś kompleksy że dla Ciebie poproszenie o przysługę to coś złego? Nie chcesz to nie pomagaj, proste. I nie "żebra" a żebrze, żebra chronią klatkę piersiową.

PANPADRE - "Ta skrywana intencja przy tak dziwnym zachowaniu (alergia na EKB) zawsze prędzej czy później wychodzi" Jaka skrywana intencja? Zbigniew Rybka poruszył kwestie obrony, nie ja, ja tylko przytaknąłem że tak - to jedno z możliwych zastosowań. Czy alergia na EKB to dziwne zachowanie? To mamy inne pojęcie słowa dziwne, dla mnie wyrabianie EKB to kwestia światopoglądowa, dla Ciebie to "dziwne". Pewnie na tym samym poziomie co spotkania z kosmitami nie?

MUMIN_ - Szkoda komentować nawet te brednie, odnosisz się do wypowiedzi(i ją cytujesz) która zupełnie przeczy temu co mi w niej usiłujesz sugerować. Widzisz co piszesz i że to nie ma sensu? :568:

Janusz13 - to nie czytaj i się nie wk..j, bo ten wątek jest o tym właśnie, jest tyle wątków, tyle for i tyle zajęć poza komputerem, idź sie "rozładuj" na strzelnicę czy pomaluj sobie paznokcie tak jak lubisz :) zamiast wylewać swoje żale na kogoś kto pyta.

W ogóle widzę że sporo tu frustratów, zaczynam dochodzić do wniosku że napisanie tu było błędem i że jesteście doskonałą antyreklamą nurtu w którym uczestniczycie. Gratuluję świetna robota w zrażaniu ludzi!
Nie do CP ale do tego forum raczej. Napiszcie w regulaminie że może się rejestrować tylko ten który uważa to samo co wy(nawet jak wasze poglądy są wzajemnie sprzeczne). Nie śledzę już chyba tego wątku bo szkoda mojego czasu na to, nikt mi tu raczej nie pomoże, do pytania merytorycznego też nikt się nie odniósł. Za to kompleksy sobie leczy co najmniej kilku panów z małymi kuśkami(sądząc po zachowaniu) :roll:

Dziękuję kilku osobom które w normalny sposób potrafiły merytorycznie się odnieść do tematu i udzieliły cennych rad.
Usuwajcie te plewy z forum jeśli chcecie żeby społeczność rosła a nie malała za przyczyną grupki frustratów którzy myślą że są lepsi bo godzą się na biurokrcję ;laughing: To właśnie przez nich społeczność rozwija się wolniej niż by mogła, to przez nich nie ma zapotrzebowania na nowe strzelnice, zmian w prawie(które były by forsowane przez większą rzeszę popierających posiadanie broni) a za to mamy rosnącą biurokrację, "sukces na miarę naszych możliwości".
Ci których uraziłem trafiając z tą małą kuśką - sorry not sorry, należało wam sie za takie zachowanie :piwo:
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: janusz 13 »

Nie wylewam żali bo takich nie mam, flustracji też, na strzelnice chodzę regularnie , od czasu do czasu uczestniczę w zawodach cp, paznokci nie maluie bo nie ta oriętacia natomiast ty może malujesz kto to wie, nikt cię nie zna . Idz na strzelnicę niech cię poznają ,nawiąż znajomości będziesz miał łatwiej Zbyszek Rybka dobrze ci radził .Ja niejednego kolegę poratowałem prochem użyczając mu albo odsprzedając,ale żeby to zrobić muszę go poznać . W prostych słowach napisałem jakie masz opcje bez złośliwości a ty się zaraz wymądrzasz. Jak wiesz lepiej to poco tu wogóle jesteś
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: janusz 13 »

Jeszcze jedno zmień nik na biurokrata
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 176
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: irek_39 »

@Jakotako - wyluzuj, bo kilka osób chciało Tobie pomóc i konkretnie opisało drogę zdobycia prochu. Napiszę to jeszcze raz, bo chyba nie dociera, nikt normalny nie będzie ryzykować wakacji na koszt państwa (lub przynajmniej 2 lat zawiasów) z powodu kolesia, który utworzył konto tylko po to, żeby kupić proch. Chcesz strzelać, to kup sobie rewolwer... jaki? - to Twój wybór i Twoja kasa. Na forach jest bardzo dużo informacji na ten temat. Jak się nie spodoba, to zawsze będziesz mógł go sprzedać.
Awatar użytkownika
PANPADRE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 322
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: PANPADRE »

janusz 13 pisze: 03 sierpnia 2021, 13:19 Ja niejednego kolegę poratowałem prochem użyczając mu albo odsprzedając, ale żeby to zrobić muszę go poznać .
ŚWIETE SŁOWA :one:
Awatar użytkownika
PANPADRE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 322
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: PANPADRE »

irek_39 pisze: 03 sierpnia 2021, 13:34 ...nikt normalny nie będzie ryzykować wakacji na koszt państwa (lub przynajmniej 2 lat zawiasów) z powodu kolesia, który utworzył konto tylko po to, żeby kupić proch.
ŚWIĘTE SŁOWA :one: My tu już nie jedną Mejkpisię czy nie jednego Rampage przeżyliśmy ;laughing: Dlatego niestety życie nauczyło, że trzeba zachowywać rewolucyjną czujność.
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7298
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: marekp »

Na co komu proch jesli nie ma broni? Wyjasnij prosze. Bo proch da sie kupic bez wiekszych zaburzen. Nie mowie o budzecie domowym - kosztuje coraz więcej. Szwajcarki najtaniej w Polsce po 299zl ale trzeba jechac do Zlotego Stoku. Oczywiscie EKBP niezbedna. Po takim pytaniu: Pomozecie? jedyna odpowiedz: Pomożemy!!! I cala sterta paczek poczta z prochem.... tak to mialo wyglądać? Kup sobie ten rewolwet niby nierdzewny z krotka lufa przyjdz to Ci dam prochu do postrzelania. Nierdzewny tez wymaga czyszczenia bo o dziwo jest gotow ...... zardzewieć. Nie bedzie to jakby na to nie patrzec "klamka". Za moment zamkne temat choc zabawne jest obserwowanie takiej roszczeniowej postawy.

MarekP
Awatar użytkownika
Włodek61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 15:08
Tematy: 0
Lokalizacja: PT już nie, teraz Łowicz i TM - czasami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: Włodek61 »

Panowie,
dajcie spokój w temacie. Ktoś kto choć raz był na strzelnicy i spotkał się ze strzelcami CP doskonale wie skąd można pozyskać proch , i rady na forum są zbędne :one:
chcę wrócić do dawnego hobby .....i tyle :kukaracza:
Jakotako
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 26 lipca 2021, 12:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Proch dla świeżaka - kto pomoże?

Post autor: Jakotako »

O dziwo poziom podskoczył. No jednak potraficie :)

Dobra teraz na poważnie, rozumiem że "obcemu" czy nowemu nikt nie chce ryzykować. Raczej chodziło o podejście typu "jak przyjdziesz z bronią to coś sie znajdzie" i tyle, nie chodziło i zasypywanie paczkami z prochem tylko właśnie o pewność że jak kupię broń to nie zostane z nią a bez prochu - tyle, nic więcej. Rozumiem że trzeba się poznać i rozumiem że najlepiej na strzelnicy na żywo.

Doskonale wiem że inoxa też trzeba czyścić i robić to zamierzam ale lubię dbać o rzeczy i wolę stary rewolwer niż za 10 lat zmieniac oksydowany bo coś zaniedbałem niechcący. To tyle, dzięki i pozdrawiam, wątek myślę do zaknięcia jeśli to praktykujecie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”