Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Moderator: Moderatorzy WBP

Machti101
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 27 lipca 2021, 04:38
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Machti101 »

Trochę na własne ryzyko gdyż nie miałem przyjemności z niego popatrzeć. Zamówiłem w ciemno lunetę biegową od Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope Gen III

https://www.primaryarms.com/primary-arm ... 08-reticle

W Europie jest praktycznie nie osiągalna, niektóre sklepy maja optykę tej firmy. W USA aż huczy na temat ze to najlepsze LVPO na rynku i takie tam. Jakie są wasze opinie na jej temat ? Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Tom-Gun
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 559
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 21:11
Tematy: 41
Lokalizacja: Wysokie Przestworza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Tom-Gun »

Kolego ja ci polecam tą optykę TUTAJ Jest w super cenie i 1-10.
Mam ją i jest świetna.
Hyouka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 282
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:42
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Hyouka »

Nie najlepsze, tylko najlepsze w stosunku do ceny. Do Nightforców, Vortexów Razorów, Schmidtów i innych Benderów to temu jednak daleko. Ale na dystanse, na jakie LPVO jest potrzebne wystarczy.
Planuję zakup wersji 1-8 z krzyżem w pierwszej płaszczyźnie do mojego HK, zobaczymy co z tego wyjdzie.
DingKong
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 26 września 2019, 16:03
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: DingKong »

Z osobistych doswiadczen (nie jestem specem) luneta dla mnie super, szklo spoko jak za ta cene, na te typowe 100m wiecej niz wystarczajace, najwieksza zaleta to pomyslowa siatka celownicza.
Machti101
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 27 lipca 2021, 04:38
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Machti101 »

Właśnie dziwią mnie te opinie. Według „specjalistów” z YT zza wielkiej wody to ta luneta bije na łeb vortexa strike eagle i inne temu podobne.
Machti101
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 27 lipca 2021, 04:38
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Machti101 »

Zamówiłem zobaczymy. Do wyboru miałem nieosiągalny Vortex strike eagle, burrisa RT6 i deltę hornet. Zdecydowałem się na PA. Dodam ze maja identyczna gwarancje jak wyżej wymienione prócz delty - dają sztukę za sztukę. Z tego co widziałem kąt z jakiego widzisz obraz w lunecie w PA jest największy, No i siatka ponoć bardzo dobra. Nie wiem nie oceniam zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 37
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: stangret »

A myśleliście o wyrobach z dalekiego wschodu? Nie dość, że wiele markowych rzeczy jest tam robionych (i wiele podróbek) to jakość wielu produktów jest więcej niż dobra.
Od kilku miesięcy katuję coś takiego: https://www.ebay.co.uk/itm/Ohhunt-Guard ... 635-2958-0
Jestem mile zaskoczony i jak na razie zero problemów.
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Machti101
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 27 lipca 2021, 04:38
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Machti101 »

To jest tak jak ktoś kiedyś ze znajomych zakładał sobie do 5.56 chwyty od ASG z Chin. Albo chwyt pękał przy najlepszej z opcji albo mógł wyrządzić strzelcowi wiele krzywdy. Temat był już wałkowany wiele razy z montażem, chwytami, optyką itp. Zależy jak trafisz to jest ryzyko albo będzie to działało 20 lat albo po 2 wizycie na strzelnicy się rozsypie. Szczerze nie jestem zwolennikiem wywalania pieniędzy na jakieś produkty które nie spełniają żadnej normy. Owszem można sobie u nich kupować jakieś zaślepki do szyn, mało istotne elementy które nie pracują.
Machti101
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 27 lipca 2021, 04:38
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Machti101 »

Wiem ze teraz 90% rynku jest robione w Chinach bo jest taniej. Jednak ktoś nad tym czuwa i albo coś akceptuje albo nie. Od telefonów po telewizory części do samochodów, ubrania, buty, akcesoria do broni itp. A przy akceptacji danego produktu stawia na szali renomę swojej firmy. Doskonałym przykładem jest Holosun. Kiedyś tani badziew dzisiaj jedne z lepszych kolimatorowy w stosunku jakość-cena.
Vitold
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2022, 11:35
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Vitold »

Machti101 pisze: 15 stycznia 2022, 21:02 Zamówiłem zobaczymy. Do wyboru miałem nieosiągalny Vortex strike eagle, burrisa RT6 i deltę hornet. Zdecydowałem się na PA. Dodam ze maja identyczna gwarancje jak wyżej wymienione prócz delty - dają sztukę za sztukę. Z tego co widziałem kąt z jakiego widzisz obraz w lunecie w PA jest największy, No i siatka ponoć bardzo dobra. Nie wiem nie oceniam zobaczymy co z tego wyjdzie.
Czesc, chcialem zapytac o ta lunete. Mozesz powiedziec gdzie ja zamawiales i jake sa koszy zakupu i calej tej operacji. Generlanie chcailbym tez taka kupic pod 7.62. Dzieki.
Jerry.45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 12 listopada 2016, 00:53
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Primary Arms SLX 1-6x24 ACSS Rifle Scope GEN III

Post autor: Jerry.45 »

Primary Arms ma swój firmowy sklep na ebay.
Zapłać PayPalem a adres sobie załatw amerykański w jakimś Plusexpress. Bo nie wysyłają poza usa.
Potem za 15$ przesyłasz do pl.
Wyślij na kogoś znajomego albo z rodziny. Użyj opcji "wywalcie mi stamtąd kwity". Podaj wartość poniżej podpowiadanej kwoty.
Za 3 tygodnie masz w domu bez cła i vatu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”